Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

To je zbog porekla kapitala ,zato što su arapi finansirali.
Količina uloženog novca po kvadratnom metru u BnV je sigurno minimum x4 u odnosu na ostale delove grada. To se najbolje vidi na urbanom mobilijaru zelenilu i održavanju.
Ако ти заиста верујеш да ово финансирају Арапи а не прљав новац из Србије који се пере кроз УАЕ shell corp, онда ја имам пар мостова да ти продам. Цијена? Права ситница.
 
Mislim da je u pitanju pergola.
Uzgrad budi receno, te velike terase su besmislene ako nema neke zastite on sunca/kise, trebalo je BNV da instalira pergole na svim takvim terasama da bi bile funkcionalnije.
Slažem se. Za sve tersase ovog tipa pergole bi trebalo da budu obavezne. Ja da imam ovakvu terasu (ili stan na povučenom spratu) pergolu bi ugradio u roku od odmah i baš me zanima kako bi me neko naterao da je skinem. Mogao bi da me tuži do prekosutra, ali pergola nema šanse da bi bila demontirana. U slučaju ovog stana u BNV pergola je tako dobro legla da ja da sam na mestu njegovih komšija organizovao bih akciju da svi stanari ugrade takve pergole i da tamo gde je arhitekta omanuo (nedostatak pergole i nadsrešnice) sami isprave nedostako
 
Slažem se. Za sve tersase ovog tipa pergole bi trebalo da budu obavezne. Ja da imam ovakvu terasu (ili stan na povučenom spratu) pergolu bi ugradio u roku od odmah i baš me zanima kako bi me neko naterao da je skinem. Mogao bi da me tuži do prekosutra, ali pergola nema šanse da bi bila demontirana. U slučaju ovog stana u BNV pergola je tako dobro legla da ja da sam na mestu njegovih komšija organizovao bih akciju da svi stanari ugrade takve pergole i da tamo gde je arhitekta omanuo (nedostatak pergole i nadsrešnice) sami isprave nedostako

To tako krene, pa stanari počnu da "ispravljaju nedostatke" zastakljivanjem terasa, stavljanjem saksija sa cvećem ispred vrata i po hodnicima, dodavanjem klima uređaja itd...
 
Mislim da je u pitanju pergola.
Uzgrad budi receno, te velike terase su besmislene ako nema neke zastite on sunca/kise, trebalo je BNV da instalira pergole na svim takvim terasama da bi bile funkcionalnije.
Naravno, ni ovako ne valja,"bolje sve ili nista".
O kojim pergolama pričamo kad nisu bili u stanju ni roletne da stave na prozore.
 
Ако ти заиста верујеш да ово финансирају Арапи а не прљав новац из Србије који се пере кроз УАЕ shell corp, онда ја имам пар мостова да ти продам. Цијена? Права ситница.
Ti verovatno verujes i u 5G, vakcine da ubijaju, sletanje na mesec da se nije desilo, zemlja da je ravna ploca.

Naravno da je projekat Arapski u smislu marketinga, organizacije i know-how ali se finansira od strane kupaca uglavnom. To je i poenta valjda?
Inace ugovor za kulu se potpisuje direktno sa Arapinom.
 
Ti verovatno verujes i u 5G, vakcine da ubijaju, sletanje na mesec da se nije desilo, zemlja da je ravna ploca.

Naravno da je projekat Arapski u smislu marketinga, organizacije i know-how ali se finansira od strane kupaca uglavnom. To je i poenta valjda?
Inace ugovor za kulu se potpisuje direktno sa Arapinom.
A gde su one 3 milijarde para koje čekaju da budu uložene ... a metro ....
 
Pa koliko je do sada ulozeno? Ja nemam info ali sigurno nije daleko od toga.
BNV je jedan od najuspesnijih projekata u Srb do sada. Verovatno i rekorder po privlacenju investicija. Ozbiljna ekipa je ovo uradila. Svaka im cast.
 
Pa koliko je do sada ulozeno? Ja nemam info ali sigurno nije daleko od toga.
BNV je jedan od najuspesnijih projekata u Srb do sada. Verovatno i rekorder po privlacenju investicija. Ozbiljna ekipa je ovo uradila. Svaka im cast.
BNV je perpetumobile obrtanja srpskih para i izvlacenja profita uz fransiznu kontrolu cika alabara za odredjenu apanazu
realnih stranih para nije uslo vise od 300mEUR, mozda malo vise ako se racunaju gastrabajteri koji za mrkse NATO pare kupili stanove na ovoj lokaciji
 
Pa koliko je do sada ulozeno? Ja nemam info ali sigurno nije daleko od toga.
BNV je jedan od najuspesnijih projekata u Srb do sada. Verovatno i rekorder po privlacenju investicija. Ozbiljna ekipa je ovo uradila. Svaka im cast.
Jedan od najuspešnijih privatnih projekata. Ovo nije nacionalni projekat, nije državni, nije socijalni, nego samo i isključivo privatni.
 
Jedan od najuspešnijih privatnih projekata. Ovo nije nacionalni projekat, nije državni, nije socijalni, nego samo i isključivo privatni.
Alo drzava je suvlasnik? Najbolji dil svih vremena ali ne zlobni ljudi zive i ostace u Srbiji. Neverovatno.
Svuda na zapadu bi skakali od srece da je kod njih dosao takav projekat ali kod nas sve naopako. Ali kada se pominju plate onda "da ali kod njih su vise plate" pa upravo zato sto im je lako da proguraju projekte a ne kao kod nas. Mora Predsednik licno da ide da edukuje narod. Strasno.
 
Na zapadu postoje više manje slični ovakvi projekti uglavnom su manje površine jer je ovaj BnV baš ogroman ali recimo da postoje projekti upola manje površine sa sličnim ppp finansijskim konstukcijama.
Sa druge strane nije to nista novo ni čudno ni neverovatno sad da se skače od sreće.
 
A šta je veliki uspeh ovde? Gradnja stambenih zgrada? Komunisti izgradiše ceo NBG sa sve socijalnom infrastrukturom koja se danas smatra najboljom u gradu, pa mislim da su manje reklame imali od ovoga.
 
Stalno iste price...

Cudi me da niko ne komentarise novu zgradu uz obalu.

1000031423.jpg
 
Da probam jos jednom ali @vradovic to ne želi da skapira
1.nacin na koji počelo rascisvanje
2.estetka zgrada kod većine upitna
3.sama mreža ulica urbanizam
4.pripajanje zelenila sa nbg strane projektu da bi vamo moglo više da se gradi veća spratnost
5.resenje javnog prevoza
6.seljenje teslinog muzeja radi marketinga
7.nikad nisu imali pare o kojima su pričali za ulaganje vec je radjeno od prodaje
8.mogo je bilo ko da gradi blok po blok
9.pokusaj sirenje projekta na sajam
10.upitan kvalitet izvedenih radova u stanovima uz masu greski
11.znam za slučaj da u kuhinji nisu ostavili prostor za uređaje adekvatan 56cm umjesto 60
12.takodje gde je lik vidio sva unutrašnja vrata.
13.Luks je vila na dedinju senjaku a ne stan sprc
14.Dopisati po želji...
 
Alo drzava je suvlasnik? Najbolji dil svih vremena ali ne zlobni ljudi zive i ostace u Srbiji. Neverovatno.
Svuda na zapadu bi skakali od srece da je kod njih dosao takav projekat ali kod nas sve naopako. Ali kada se pominju plate onda "da ali kod njih su vise plate" pa upravo zato sto im je lako da proguraju projekte a ne kao kod nas. Mora Predsednik licno da ide da edukuje narod. Strasno.
Država je suvlasnik u 32%. Dakle ni trećina.
Ako misliš da sam zloban, evo da ti bude drago pa da te podsetim da ne živim u Srbiji. Pa tako je bar jedna zla osoba manje, čisto da ti bude puno srce.
Ne, ne bi niko skakao od sreće na zapadu da su dobili OVAKAV projekat, a tek ga ne bi ni dozvolili jer su Arapi u pitanju (iskreno jako rasistički od njih), a i da nisu, ovakav kvalitet sigurno ne bi bio.
Kakve sad plate majke ti?

Da rezimiramo, nije državni projekat, država nije vlasnik niti ima neki bitan udeo.
 
Realno smo na niske grane spali kao država kad se gradnja nekih gusto zbijenih stambenih šifonjera smatra najboljim dilom svih vremena.

Šta li je onda najgori dil.
 
Cek da razlozim ovo na istinu
Alo drzava je suvlasnik? Najbolji dil svih vremena ali ne zlobni ljudi zive i ostace u Srbiji. Neverovatno.
Jeste, ima 12 godina najboljeg dila, silnih novaca i investicija, samo to ne vide oni u borci bez kanalizacije, ili putnici koji ne znaju gde ce da stignu i kako ce odatle dalje da mrdnu, moze ostatak grada da uvene, ali BNV ce da cveta, to je taj dill, a sto se tice zlih ljudi, ispade da su dobri otisli u mrske im NATO zemlje da zaradjuju i privredjuju jer ovde ne valja, ne znam samo zasto kupuju sad stanovE ovde medju ovim zlim ljudima
Svuda na zapadu bi skakali od srece da je kod njih dosao takav projekat ali kod nas sve naopako.
Nigde na zapadu se ovo ne vodi kao nacionalni projekat, a i oni privatni imaju vise transaprentnosti nego ovaj nas drzavni
Koliko je licemerno da neko napise "izmisljeni vojni neprijatelj" za nekoga ko je pobio 2.000 dece izmedju ostalog i Milicu Rakic i potpuno nas opkolio.
Da li je realno da takvi ljudi jos uvek postoje u Srbiji?
Ali kada se pominju plate onda "da ali kod njih su vise plate" pa upravo zato sto im je lako da proguraju projekte a ne kao kod nas
Posto niko nije pominjao plate, ali ti zapad jesi, koja je istina tacna - lepe plate ili zlotvori koji su ubili malu Milicu
Mora Predsednik licno da ide da edukuje narod
i za kraj, ako ti mislis da je ovo sto Nepomenik radi edukacija, onda bi svaki normalan covek pomislio da tebi nedostaje iste (veoma), ali posto znamo da to nije tacno, i da mrski NATO ne placa masno morone i slaboumne, mozemo zakljuciti da si i ti deo istog Nepomenikovog PR tima i naravno da ovo radis za pare i/ili interesa.
A to sto radis je strasno i sramotno, ali to ces nositi sa sobom doveka, a dok si ovde ja cu tebe i sve ostale podsecati da svaki narod ima svog Ephialtesa
 
Da zanimljivost jedna za sve zgrade u bg ma vodi ni jedna nema roletne koje su sastavni deo svih zgrada u bg
Kazu da su tako ustedili za jednu zgradu
A stanari da se snalaze
Mene zanima kolika će direktna zarada biti države na kraju
 
Vrh