Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Gde da bežimo Goje, Grocka ili još dalje…, ovo je urbanizam Dubai par nivoa niže…oni prave lovu od toga, a šta cemo mi grdni kad pukne koncept Luja Vitona i pocnu ove gips karton zgrade da se raspadaju, u pravu je vradovic, ovde investiciono održavanje treba da bude bar 10€/kvm, kad se sve raspadne da se iz fonda zgrade napravi nova zgrada , ja cenim oko 10-12 godina treba …
Јебајга, ја отишо у Заклопачу, кад оно али оћеш - спонзор Јоване Јеремић, и онај неки Деспиздерица, купио кућу у комшилуку, да се умачу хијалуронска дупета и прса. Не знам где да бежимо, можда ипак да почнемо и ми да се бодемо?!?
 
Јебајга, ја отишо у Заклопачу, кад оно али оћеш - спонзор Јоване Јеремић, и онај неки Деспиздерица, купио кућу у комшилуку, да се умачу хијалуронска дупета и прса. Не знам где да бежимо, можда ипак да почнемо и ми да се бодемо?!?
Спалити Земљу од свог живота, онда. Да се остави једна хромирана сфера која злокобно лебди у свемиру и ћао, очигледно.
 
Спалити Земљу од свог живота, онда. Да се остави једна хромирана сфера која злокобно лебди у свемиру и ћао, очигледно.

To će se svakako desiti jer se Zemlja vremenom približava suncu sve više i više. Za par milijardi godina, neće više biti života na planeti.
 
Без намере за улазак у неку личну расправу, ово је по мени прави пример острашћене, необјективне и нетачне информације. Сваком ко је бар једном прошао поред парка је јасно како он сада изгледа, а након реконструкције ће изгледати свакако много боље него сада. Биће обновљен и крст, а биће и подигнут споменик Луки Ћеловићу. Наравно, свима нам је јасно да је појединим групацијама важно да буду против свега што се прави, а у некаквој је вези са овом влашћу. Ипак, мислим да би и опозиција била уверљивија, када не би била против свега, него би одабрала заиста катастрофалне примере који у граду свакако постоје. Например, ако се фокусирате на распали Безистан, Плато, лоше уређен Трг републике, запуштен простор код Карађорђеве, мислим да ћете више постићи него покушајем да се сваки пројекат представи у неком лошем светлу. Мислим да већина људи која није из тог острашћено опозиционог круга, поздравља и обнову парка, а и ширење пројекта на просторе који сада изгледају у најмању руку одвратно. Мислим, јасно је мени да неки људи просто имају своје политичке циљеве или можда и материјалне, да их истина претерано не занима, али чини ми се да на овај начин раде у корист своје штете.
 
sta ce biti sa jugospedom?
У бившем Југошпеду, односно бившој фабрици хартије, би требало да буде музеј Николе Тесле. Ово је много боља локација за музеј, него она на Дорћолу.

Субота, 13.04.2024. у 19:00, Далиборка Мучибабић

Музеј Николе Тесле биће у бившој Вапиној фабрици хартије

Локација код Београдског сајма трећа је у последњих седам година на коју би заоставштина српског научника требало да буде пресељена из Крунске улице
 
Мислим да стварно коментаре од одређених људи није потребно додатно коментарисати. Улазећи у дискусију само би покварили себи расположење, а ништа продуктивно се не би догодило. Сомборац, наравно, све си потпуно у праву. Не желимо да живимо у смрдљивој мочвари, већ у уређеном друштву. Жао ми је што се Београд још брже не развија у том смеру. Неки бркају појмове људских права и потпуне анархије. У анархији владају они најгори, најпримитивнији и бахатији, зато људи и беже у уређена друштва...
Мислим, ја сам бу**** што сам се упецао да пишем нешто на ову тему, али некада се човек стварно запита: да ли је могуће😂
Brže, jače bolje.
 
Brže, jače bolje.

Brže, jače bolje.
Само ти друже ради свој посао:) разлика је што сам ја тај који нешто безинтересно похвали, нешто добронамерно критикује без слепе острашћености... А ти си неко ко из својих сопствених интереса стално врти исту причу, а то је пљување по сваком пројекту без изузетка. И заправо је потпуно супротно од онога што неко покушава да представи: ти си у ствари плаћени шатро активиста и партијаш, ви би то назвали "бот" или "сендвичар".
Одвратни сте и једни и други искрено.
 
Uređenost života u Beogradu na vodi:

Svakodnevna vožnja po trotoaru i parkiranje po trotoaru u Bulevaru Vudroa Vilsona, ispred salona automobila AW auto.

Policije nema. Upravnica zgrade u čijem prizemlju je lokal ne preduzima ništa. Preduzeće "Beograd na vodi" ne čini ništa da zakupca lokala dovede u red.

Slikano danas.

#belgradewaterfront #eaglehills

86ad4b6f474c83d4b7484d45153c5a1c.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Park je prestao da se odrzava od prvog talasa migranata.Od tad nista pipnuli nisu .Najlakše je nesto zapustiti pa reci to je ruglo
U ovom gradu previše stavri koje su pustene niz vodu

dok sam bio student, secam se u tom parku, isti lik, svaki put mi trazi pare za bus do indjije... haha sta li se desilo sa njim
 
Ove nove 3 devetospratnice prema sajmu od kojih je prva NOVA kao da su prenete iz Galenike ili Batajnice a slicne se vec grade na Ledinama.
 
У бившем Југошпеду, односно бившој фабрици хартије, би требало да буде музеј Николе Тесле. Ово је много боља локација за музеј, него она на Дорћолу.

Nije bolja ali je bolja za nečije privatne interese.
 
Елита. Било би занимљиво видети реакцију да неко њему паркира на травњак испред куће или на стазу. @vradovic , @DraganSt
може ли инвеститор а заведе ред у насељу које је изградио уместо што се шири на остале делове града?
 
Vrh