Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

Treba svi da se pomolimo da se neko prihvati posla i da preko noci srusi ove sve kuce da tu pocne BNV2!!!

Naravno posle ih kompenzovati kako treba. Kakvo je ovo ruglo. Na mestu gde je sadasnji BNV je bilo 5 puta gore.
Koju smo mi srecu imali u zivotu da smo dobili BNV i da se Beograd konacno spustio na reke!!

Brine me ovaj Sapic mislim da nije taj kalibar da zasuce rukave i da ovo sve srusi sto pre. Ipak ne volim da sudim unapred nadam se da ga vidimo na delu.
 
Ja se slažem da je ruglo ali kako možeš da kažeš kako ljudima koji legalno tu žive (ne znam koji je tačno legalan procenat) da uzmeš i da porušiš? Meni je Bg na vodi ruglo pa ne kažem da ga treba srušiti.
Lex specijalis i eksproprijacija zarad opsteg dobra. Ovo gradi drzava tako da molim lepo. Da se svima otkupe parcele i kuce i x2 od vrednosti i rokaj idemo!
Najbitnije je samo da se ne odugovlaci sa nekim procesom od 100 godina.

Sad kad smo uhvatili trend ne smemo da dozvolimo sebi da stanemo!
 
Lex specijalis i eksproprijacija zarad opsteg dobra. Ovo gradi drzava tako da molim lepo. Da se svima otkupe parcele i kuce i x2 od vrednosti i rokaj idemo!
Najbitnije je samo da se ne odugovlaci sa nekim procesom od 100 godina.

Sad kad smo uhvatili trend ne smemo da dozvolimo sebi da stanemo!
FF51E9F7-6921-4575-8EC0-219E08BAC8B7.jpeg
 
Opšte dobro je da se dobar komad bnv demolira i da se tu izgradi sadržaj za rekreaciju koji će Beograđanima da poveća kvalitet života, a ne da ga umanji. Vlasnicima isplatiti do 800e/m² i razlaz.

Sa državom nema šale.
 
Савски амфитеатар - БнВ

Градилиште Перле и Ривијере:



Електрични ормарићи добијају нов изглед:



Кафић из веома успешног ланца у којем је тешко пронаћи слободан сто: добра кафа, сокови, сендвичи и колачи, и све доследно исписано на правом српском језику:





Цене по једног стана у Резиденсу (8.000 евра/квм) и Кули "Београд" (9.000 евра/квм) у Содебију/ Кадени (канцеларија у приземљу зграде "Терасе"):











Жардињере се враћају где су некад биле:



Премештени кафићи у контејнерима и један камионет на празан простор иза зграде Завода:


 
Poslednja izmena:
Ne bih da budem "hejter", ali ovo sam primetio na novim zgradama u sklopu BNV-a.
Težak fušeraj, ne znam da li će otkloniti ove nepravilnosti?!🫠

Ovaj prvi zaokruženi segment je deo koji se izgleda dekorativno farba u ovoj svetlijoj nijansi bele, međutim kada se približite izgleda skroz krivo kao da ga je dete crtalo.
Za ovaj drugi zaokruženi segment se već vidi sve i bez objašnjenja.
20230225_120506.jpg

Kako im je ovo promaklo:p ?

20230225_120556.jpg


Sve je bilo primećeno onako usput, da sam se uživeo ko zna šta bih tek našao.🤐
 
Vrh