Šta je novo?

Sakura park - Blok 58

Да ли су купци из улаза број 2 друге фазе добили кључеве?
У допису стоји да ће сви радови у улазу број 2 бити у целости завршени до краја јануара 2023.
 
Да ли су купци из улаза број 2 друге фазе добили кључеве?
У допису стоји да ће сви радови у улазу број 2 бити у целости завршени до краја јануара 2023.
Nisu gotovi naravno. I ko jos veruje u bilo kakav dopis s njihove strane? Zgrada je i dalje gradiliste u pravom smislu te reci. A, ako bude kao u fazi 1, ceka nas zivot na gradilistu i sa brojnim problemima jos dugo, dugo. Npr. u fazi 1 ljudi zive duze od godinu dana, a garaza ni jednom nije ociscena (zastanite sad i zamislite kako izgleda garaza) i ne rade im ulazna vrata isto toliko. Ja Iskreno nisam mogla ni da zamislim ovaj scenario. I bas je lepo videti Lastavice pored koje su za par meseci uradile ono za sta su Sakuri trebale godine. No, ok, mladi smo mi, i strpljivi pa nek bude nakon 4, ili “evo” i 5 godina gotova ova “katedrala Duomo” u Jurija Gagarina. Amen
 
kreditni kupci, stan isplacuju nakon tehnickog prijema?

Da li neko ima informaciju kada ce biti zgrada useljiva?
Posto gotova nece biti skoro.

Sad se pominje april/maj.
Zaista ne znam sta ih toliko koci.
Mene najvise plasi dokumentacija.
 
Ђорђе се последњи пут јавио оним дописом купцима. Штета што га више не интересује форум. Али колико видим, не интересује ни станаре Сакуре...
 
A da li mozete na mnapisete kako? Preko suda ili dogovorom sa njima?
Nije doslo do suda, resili smo dogovorom (i mojim smaranjem i insistiranjem). Ne mogu da se setim tacno, ali cini mi se da su priznali kasnjenje do trenutka kada je uradjen tehnicki prijem (iako je stan preuzet nekoliko meseci posle toga).
 
Zdravo svima, da li neko od kupaca iz faze 2 ima nekih novih informacija? Ja sam jedan od kupaca, i kada sam obilazila stan u januaru, na gradilistu su mi rekli da ne ocekujem da ce biti gotovo do juna/jula? Pa se trudim da ne verujem u te informacije 😂 ali na osnovu onoga sto sam videla tada ulazi, lokali, i ceo prvi sprat gde bi trebalo da bude poslovni prostor skoro da uopste nista nije uradjeno.
Da li je neko imao kontakt sa Djordjem?
Poslednja informacija koju su nam poslali je da ce biti ulazi gotovi do kraja januara i februara, ali posto je vec mart, niko da se oglasi opet.
 
Zdravo svima, da li neko od kupaca iz faze 2 ima nekih novih informacija? Ja sam jedan od kupaca, i kada sam obilazila stan u januaru, na gradilistu su mi rekli da ne ocekujem da ce biti gotovo do juna/jula? Pa se trudim da ne verujem u te informacije 😂 ali na osnovu onoga sto sam videla tada ulazi, lokali, i ceo prvi sprat gde bi trebalo da bude poslovni prostor skoro da uopste nista nije uradjeno.
Da li je neko imao kontakt sa Djordjem?
Poslednja informacija koju su nam poslali je da ce biti ulazi gotovi do kraja januara i februara, ali posto je vec mart, niko da se oglasi opet.
Ja sam bio u poseti stanu sredinom februara i bilo je nekog napretka u odnosu na septembar. Postavljen je parket, svetla, ulazna vrata i okreceno je. Fale sanitarije, lajsne do parketa da se srede, sobna vrata i da se okreci jos jednom rekao bih :) Hodnici i ulaz su definitivno daleko od zavrsenog…
IMG_2169.jpeg
 
Prolazio sam pored Sakure pre neki dan i bilo je radnika ali jos uvek nema nikakvo zvanicno obavestenje. Da li je neko uspeo da ih dobije?
 
Đorđe je odradio posao bolje od ovih iz Soul 64!
 
Ja sam ih zvala skoro i pisala, i meni je receno da je sve gotovo do kraja aprila, do kraja maja ce biti podeljeni kljucevi. Da li neko ima drugaciju informaciju?
 
Prosle nedelje je bilo dosta radnika koji su sredjivali oko fontane :) Nadam se stvarno da uskoro zavrsavaju
 
Vrh