Šta je novo?

Sakura park - Blok 58

Svašta ću da pročitam ovde mnogo mi je interesantna ova diskusija. Evo vam još jedan ekstremni primer. Kao klinac sam se igrao lopte i jednom je, kada sam je šutnuo u metalnu kapiju, matori komšija ratni veteran izašao i pucao u vazduh. I to me je naučilo samo da se klonim bu**** i psiho slučajeva...loptu sam udarao i dalje..kasnije i na terenu. Ceo život sam odrastao pored dve srednje (Mašinska i Građevinska) i jedne osnovne škole i nekako sam navikao da su deca prosto deca..i da im ponašanje varira od uzrasta do uzrasta. I dalje živim skoro u šumi ali su škole i dalje tu..i neki novi klinci kojih sve manje ima napolju sa loptom, biciklom ili vodom.

Evo pitanje za vas iz Sakure? Imate li kerove tu po zgradi? Jel vam ne smeta lajanje i cvilenje istih kada ih vlasnici ostave same? Jel idete od vrata do vrata da im lupate jednu vaspitnu?
 
Poslednja izmena:
Evo pitanje za vas iz Sakure? Imate li kerove tu po zgradi? Jel vam ne smeta lajanje i cvilenje istih kada ih vlasnici ostave same?
Da, strašno to smeta, ali nisam primetio to. Doduše u A bloku smo imali budalu koji je psa ostavljao na terasi i to je bilo užas. Nadam se da mu je neko napravio problem jer je to užas
 
Da, strašno to smeta, ali nisam primetio to. Doduše u A bloku smo imali budalu koji je psa ostavljao na terasi i to je bilo užas. Nadam se da mu je neko napravio problem jer je to užas
Za sve one koji izjavljuju: Radi sta hoces i sta te briga za zakon, jedna napomena.
Osnovni postulat u pravu je:
"Sva tvoja/vasa prava prestaju ispred mog nosa" . Prema tome .......
Oprostite, zaboravih da ovde ne stanuje ni zakon ni pravo. Osim za ......
Sto bi Nikola Pasic rekao: "Zakoni su za opozicija".
 
Zakon je jasan, kad je buka, decja, psa... muzika, seks... pozove se komunalna. Ali ako komunalna ne uhvati pocionioca na delu, pocinioc se napravi lud i optuzi komsije da su nesto ruzno sanjale ili im se ucinilo.

Tako se Dejanu verovatno prividjaju deca koja se igraju u fontani, psi koji laju... Da ne idem u detalje. Xexe.

Imao sam tog iskustva kada sam pravio kucne zurke (sedeljke) uz strogo pridrzavanje kucnog reda, ali su pametnjakovici iz komsiluka nalazili za shodno da me ponekad prijave zbog muzike i drugih zvukova (s vremena na vreme su se culi razni zvukovi dok sam bio single, da ne idem u detalje), ali nikad me nisu uhvatili u vrsenju prekrsaja i uvek sam imao odgovor da je verovatno komsija nesto ruzno sanjao ili mu se ucinilo.
 
Da li neko možda ima informaciju da li će se oko Sakure i Lastavica iscrtati neka parking mesta? Ne znam ni gosti stanara niti restorana i drugih objekata mogu da parkiraju oko zgrada, a da su sigurni da neće dobiti kaznu od komunalaca.
 
Vrh