Šta je novo?

Ruzveltova ulica i Mije Kovacevica

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=498858#p498858:260c2wh7 je napisao(la):
laki72 » 07 Dec 2017 02:30 pm[/url]":260c2wh7]
direktor":260c2wh7 je napisao(la):
Vecina radnika radi samo da otalja nema to osjecaja a nadzor boli uvo ...
Stoji primedba.
vucko":260c2wh7 je napisao(la):
Radnicima kasne plate nekoliko meseci :bash:
Ali nije opravdanje za javasluk.

Napustis firmu, strajkujes, odes "j__es majku (i ostalu rodbinu) sefu i gazdi...
Bilo sta od toga podrzavam sa ovakvim "gazdama" koji inace mizerne plate ne isplacuju.

Samo sto ces popiti otkaz za tako nesto.
 
Prošao sam večeras. Na koju foru su ostali onaj frizeraj i elektro radnja kao i cvećara preko puta groblja? Pa ono je urbanistički zločin.
 
Trazi da se sklone jedan od ta 3 je ispraznjen mislim da je cvjecara na divlje
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=507627#p507627:4y08cxqv je napisao(la):
gishko » Čet Jan 11, 2018 8:24 pm[/url]":4y08cxqv]Kriminalno. Bez ikakve ideje budžena staza samo da se kaže da je ima. Sreća što koriste lošu farbu pa će se ova bruka brzo sprati.
Na nekim delovima je izgleda već izbledela. Ostala samo razdelna linija ...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=507649#p507649:2vzwb2oi je napisao(la):
vucko » Yesterday, 22:40[/url]":2vzwb2oi]Prošao sam večeras. Na koju foru su ostali onaj frizeraj i elektro radnja kao i cvećara preko puta groblja? Pa ono je urbanistički zločin.

Verovatno na istu foru kao ona fotokopirnica u 27. marta (na platou iza stanice kod Valtera)
 
Juče sam prošao tuda i fotokopirnica i dalje stoji.

Mene mnogo nervira način rušenja ove vlasti. Prvo poruše, pa stoji šut jedno vreme, a ako i uklone šut, temelji i razne cevi i dalje stoje (takva je trenutno situacija u 27. marta, a tako je bilo i u Hercegovačkoj i kod bus stanice pored tramvajskog mosta)
 
Dat je rok valjda da se sami o svom trosku sklone
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=507828#p507828:2ej3fdnf je napisao(la):
direktor » 12 Jan 2018 12:43 pm[/url]":2ej3fdnf]Dat je rok valjda da se sami o svom trosku sklone
Direktore ja sam siguran i ubedjen da ce se to desiti, nema takvog autoriteta na svetu kao sto je ova drzava!
 
Ta cvecara je pre mesec dana bila zdrava hrana. Sumnjam da je covek promenio delatnost ako planira da se rusi. Bahatost na delu
 
Još jedan biser:
Horizontalna signalizacija na ulasku iz Kneza Danila u Ruzveltovu pokazuje (neispravno!) da je moguće skrenuti levo, dok vertikalna pokazuje da je moguće samo pravo i desno. Ovo je vrlo opasno i zbunjujuće jer kada se otvori semafor iz Kneza Danila u usto vreme se otvara i semafor na ulasku iz Dalmatinske u Ruzveltovu i može doći do sudara.
 
Jeste ogroman biser i neozbiljnost, ali po saobraćajnim propisima znak uvek ima veću važnost u odnosu na horizontalnu signalizaciju.
 
Добра вест на тему о којој сам писао: на непотребном семафору код НИС-ове пумпе и Студентског дома Карабурма пре неколико дана су променили режим рада, и сада више нема гужви од Богословије (не идем у шпицу па не знам јесу ли тада гужве). Сада црвено светло у смеру према Новом гробљу траје 19 секунди, а трајало је око 38 секунди.
 
markomarkovic":1kkzcypp je napisao(la):
Još jedan biser:
Horizontalna signalizacija na ulasku iz Kneza Danila u Ruzveltovu pokazuje (neispravno!) da je moguće skrenuti levo, dok vertikalna pokazuje da je moguće samo pravo i desno. Ovo je vrlo opasno i zbunjujuće jer kada se otvori semafor iz Kneza Danila u usto vreme se otvara i semafor na ulasku iz Dalmatinske u Ruzveltovu i može doći do sudara.


O ovome sam pisao jos ranije na temi Saobracajna signalizacija:

a6cb72eee34a00b256c7802831d40cb9.jpg


Znam sta su pacijenti i u radili i to sam i preneo policajcu koji je zaustavljao u Ruzveltovoj.

Naime ova strelica je signalizacija vozacu da moze da skrene levo i opet skrene levo nazad u dalmatinsku pre ovog ostrva. Trebalo je tu levu strelicu da iscrtaju malo ranije pre raskrsnice sa Ruzveltovom, i da kasnije neposredno pred semafor icrtaju strelicu za pravo samo.

Ali sta reci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ормани на сред прелаза...


Варвари (овако стоји више од месец дана)

 
Krenem da napišem nešto i obrišem. Glavni grad jedne države u Evropi, a mislili smo da od ranijih rekonstrukcija ne može biti gore. Ostaje da vidimo koja katastrofa od rekonstrukcije će pobediti ovu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=508993#p508993:36o8wnzc je napisao(la):
Srce ruke i lopata » Uto Jan 16, 2018 7:35 pm[/url]":36o8wnzc]Добра вест на тему о којој сам писао: на непотребном семафору код НИС-ове пумпе и Студентског дома Карабурма пре неколико дана су променили режим рада, и сада више нема гужви од Богословије (не идем у шпицу па не знам јесу ли тада гужве). Сада црвено светло у смеру према Новом гробљу траје 19 секунди, а трајало је око 38 секунди.

Ne stvaraju se više gužve kao pre. Nema više kolone do Bogoslovije... Sva sreća da se to rešilo. :kk:
 
Kako je vec napisao neko od mojih porethodnika, u smislu nece biti gorih od prethodnih rekostrukcija ali juce sam gledao nekog lika sa slikama iz ove ulice...pa to je haos opsti...na raskrsnici kod 27.mart se vec asfalt odvojio i nekako smanjio od svih sina...bastice za tramvaje takodje,odvojila se guma od betona a o pukotina na betonu u basticama da i ne govorim...sramota me je da nesto sto nije napravljeno ni pre 2mes vec se pokazalo da je propao projekat ili ti "dzaba smo krecili".
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=512623#p512623:2s004ksn je napisao(la):
dane bezanija » 31 Jan 2018 02:29 pm[/url]":2s004ksn]Kako je vec napisao neko od mojih porethodnika, u smislu nece biti gorih od prethodnih rekostrukcija ali juce sam gledao nekog lika sa slikama iz ove ulice...pa to je haos opsti...na raskrsnici kod 27.mart se vec asfalt odvojio i nekako smanjio od svih sina...bastice za tramvaje takodje,odvojila se guma od betona a o pukotina na betonu u basticama da i ne govorim...sramota me je da nesto sto nije napravljeno ni pre 2mes vec se pokazalo da je propao projekat ili ti "dzaba smo krecili".
Sav ovaj fuseraj u gradu ukljucujuci i Slaviju govori da iza svakodnevnih parola o ogromnoj ustedi novca, napretku grada na svakom polju i rasipnistvu zutog tajkunskog kartela ustvari stoje jeftini fus radovi koji su kvalitetni taman toliko koliko para ima i koji usminkavaju grad taman toliko da se uzme jos jedan mandat neophodan za sopstveno i namirenje dece i unuka.
 
Na stranu što je bici staza ovde čista glupost...veliki je propust što ovaj potez nije dobio drvored i stubiće između znajući da se navike našeg naroda neće promeniti zbog puke rekonstrukcije...st*** ostaje st***...
 
Ne može se stubićima pokriti svaki metar (tj, 2m koliko je potrebno automobilu da se provuče).

Juče je nekoliko sati automobil stajao ispred Doma omladine, noćima je Bezistan pun automobila, evo sada i trotoar (bici staza) kod Novog groblja.

Koliko je teško da (komunalna) policija radi svoj posao i napiše neku kaznu?!
 
Istina, jednostavnije je da svako radi svoj posao, ali nam nešto ne ide... :D
 
Ne znam. Stalno ponavljam. Računica je vrlo jasna. Samo od pisanja i naplati kazni za bahato parkiranje ovog tipa bi se isplatile plate za te policajce.

Jedini problem je što bi u tom slučaju mogli da ulete u neki NBGD blok i ispišu kazne za stotine vozila koja se parkiraju gde zakonski ne sme (ali realno nema mesta). Policija je inače poznata po tome da stvari radi automatski, a ne logično, pa takav scenario nije nemoguć.
 
Vrh