Šta je novo?

Ruzveltova ulica i Mije Kovacevica

Pukla je u carlija caplina nisu dirali mije kovacevica
U mije kovacevica su izvukli bic stazu i stazu za slijepe
U ruzveltovoj su u jednom djelu iacrtali bic stazu po granitu nisu uradili stazu za slijepe
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=497894#p497894:3cxgabyb je napisao(la):
Zezeljko » Ned Dec 03, 2017 9:35 pm[/url]":3cxgabyb]Danas je koliko sam video na sajtu BVK-a pukla vodovodna cev na uglu Mije Kovačevića i Čarlija Čaplina, sad će morati da krpe ulicu koju su završili pre 3 nedelje. Tako ti je to kad ne menjaš podzemne instalacije prilikom rekonstrukcije...

tako ce i slavija da prodje :grand:
 
prolazim juče, ponovo oko mostića, i od jednom se ispred mene manifestuje radnik koji nosi malter koji kaplje na sve strane i brzo popunjava šupljine između granita i ivičnjaka... onda svhatam da ustvari sve vreme gacamo po betonu jer se čovek mimoilazi sa svima i samo ubacuje gde vidi rupu ili oko šahti

znam da je njemu najteže bilo u tom trenutku, ali i dalje ne mogu da se načudim ovom javašluku
 
ja sam u bulevaru oslobodjenja ugazio u ziv malter oko sahte, samo sto zglob nisam iskrenuo, na stalim sahtovima su stavljali palete i daske dok ne stvrdne, a taj su ostavili tako
 
Sledeća fotografija je napravljena na uglu Ruzveltove i Dalmatinske ulice. Toliko aljkavosti i nemarnosti na jednom mestu. Ne znam koja svemirska tehnologija je neophodna da se deo koji se betonira ogradi dok se beton ne stegne da ljudi ne bi slučajno ugazili u njega. Kao da radove izvode za neprijatelja, a ne za građane zemlje u kojoj žive. Tragično.

 
Vecina radnika radi samo da otalja nema to osjecaja a nadzor boli uvo ...
 
Plaćaj radnike redovno i kvalitet će biti mnogo bolji. Koja je motivacija radnika kojem kasni plata?

"Šta ja ima koj k***c da se trudim da Beograđanima u centru bude lepo" logika.
 
Nevezano za redovnost plate , kakvu uopšte motivaciju može da ima radnik koji na radnom mestu cepa pivo? Ovo ne znači da su svi takvi.
 
Videli smo da su u bulevaru Oslobodjenja cepali pivo, pa su odradili posao kao da imaju dve leve.

Ako je istina da nisu plaćeni, onda ne znam šta treba posle svega da im se plati? Potrošili su materijal da naprave ulicu ponovo spremnu za rekonstrukciju.
 
direktor":20ridxxr je napisao(la):
Vecina radnika radi samo da otalja nema to osjecaja a nadzor boli uvo ...
Stoji primedba.
vucko":20ridxxr je napisao(la):
Radnicima kasne plate nekoliko meseci :bash:
Ali nije opravdanje za javasluk.

Napustis firmu, strajkujes, odes "j__es majku (i ostalu rodbinu) sefu i gazdi...
Bilo sta od toga podrzavam sa ovakvim "gazdama" koji inace mizerne plate ne isplacuju.

Ali fuseraj i osljarenje je nesto sto je stvar karaktera i stecene navike i za to nema pravdanja.

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Slažem se. Ne može ceo grad da ispašta zato što su vlasnik ili direktor firme zavrnuli radnike. Ako imaš neki problem s nekim, reci glasno i uputi ga pravoj osobi i na pravu adresu. Usmeri tu energiju na pravo mesto. A ne da to izbacuješ/istresaš/naplaćuješ na drugima. To je oduvek bio moj stav. Od ovakvih problema sa radnicima koji fušare jer im neko ne daje platu pa sve do večitih debata o raspodeli republičkog budžeta.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=498798#p498798:vkr1n0si je napisao(la):
Kokos » December 7th, 2017, 11:14 am[/url]":vkr1n0si]Ja da cepam pivo imao bih mnogo veću motivaciju nego ovako :vops:
Kamo sreće da je više takvih kao ti , ali uglavnom je više ovakvih.
1281351e2a5a6a324ac695c70381504f01073c.png


[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=498849#p498849:vkr1n0si je napisao(la):
gishko » December 7th, 2017, 3:10 pm[/url]":vkr1n0si]Videli smo da su u bulevaru Oslobodjenja cepali pivo, pa su odradili posao kao da imaju dve leve.
 
Začaran je krug a i zavisi od naše psihologije. Alkohol ne bi smeo da se pije ni na jednom radnom mestu.

Inače, bici staza je vređanje razuma. Neka slika neko ko je u prolazu.
 
Juce ujutru su krenuli da crtaju stazu kod preko puta Vukovog spomenika, ispred Zavoda za fiziku. Sad ne znam koliko su uradili, kada sam bio u povratku oko 12, vec nije bilo nikoga tu, a i poceo je sneg da pada.
 
Imate fotke u temi o bic stazama staze su iscrtane
 
Skandalozno je koliko je neravno ici tramvajskom basticom,i to oba smera i celom duzinom...asfalt je ok skroz ali betan...stvarno ne razumem...ovo sto se radi je za zatvor.Dzaba mi i pisem i sve...mora i do godine opet sve to da se radi...ide sada SO,MRAZ,SNEG...tek ce da bude veselo. Hvala ti bre Sinisa the Little. Ti si bre kralj...
 
Коначно неко да напише нешто о будалаштини са семафором код Студентског дома Карабурма, у Новостима: http://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%8 ... 1%80%D0%B0

„КОЛОНЕ возила која миле од Панчевачког моста ка граду у поподневном шпицу, призор је који већ месец дана збуњује житеље леве обале Дунава.
Из Секретаријата за саобраћај наводе да се семафорска сигнализација у Рузвелтовој тренутно налази у првој фази рада. То значи да семафори функционишу у фиксном режиму, у линијској координацији са циклусом од 90 секунди, који је био активан и пре реконструкције.
- У наредном периоду очекује се друга фазa, односно рад семафора у детекторском режиму рада - најава пешака и возача преко пешачких тастера и детекторских петљи. Тада ће се зелени талас по Рузвелтовој улици прекидати само када постоје пешаци који желе да пређу улицу и када на бочном прилазу постоје возила.“

Моје питање је хоће ли неко одговарати што је многим људима одузимао време и новац за бензин, јер из нулте фазе рада свог мозга није био у стању да укључи 1. фазу рада!?!

SXN3.jpg
 
Ne odgovara se ovde za izgubljene decenije a ne za loše projektovan semafor...
 
Svaka nova im je strogo kriminalna za sada.Kao da se trude da pesaci sto vise zamrze bicikliste.O estetici da ne govorim.
 
Kriminalno. Bez ikakve ideje budžena staza samo da se kaže da je ima. Sreća što koriste lošu farbu pa će se ova bruka brzo sprati.
 
Vrh