Šta je novo?

Robne Kuce "Beograd" - [ Komercijalni objekti | Rekonstrukcija ]

nisam nesto odusevljen izborom brendova za flagship radnju. coin i oviesse su poprilicno mass-market stvari, nikakva ekskluziva. razumem da se ne treba razmetati luksuzom kad to nema ko da kupi, ali mogla se dovesti neka mid-range marka, a ne najgora italijanska konfekcija.
 
Videh zemunsku RK pre neki dan...skunuli su ogradu. Sta znam, deluje ok, mada je jos rano govoriti jer se kraj radova tek nazire... Medjutim, definitivno odise nekom svezinom ;)
 
Robna kuca na dusanovcu je pre tri nedelje zavrsena. Logo robne kuce je ostao isti na ovom objektu, a sto se tice unutrasnjosti, moze se reci da je uradjena ok. Nista spektakularno, crvenkasto-beli zidovi, plafon uradjen ka u svim drugim radnjama. Zamenjene su stepenice i ulazna vrata.
Na dusanovcu ostaje samo da se usele radnje, a nadams se da ce i to uskoro poceti.
 
Ufff :bash: "Familija market" je novi logo? Uzas zivi! Kakvo skrnavljenje tipografije.
 
Da napomenem, "Familija market" je logo samo za supermarkete koji ce biti u sklopu RK Beograd, da ne bude zabune... ;)
 
Jel neko pominjao dizajn ovde? Ne, sigurno mi se ucinilo...
 
Nema sta prave boje i nijanse. Crvena da poludis od muke kad vidis cene a zelena da se smiris kad ti isprazne novcanik :notok:
 
Evo i slika RK u Zemunu:

125jiow.jpg

2v0dbfa.jpg

k1q36g.jpg

d5kx4.jpg

2dlvrj6.jpg

wmdvsj.jpg
 
Renovira se i prostor gde je do skora bio Maxi. na uglu Kralja Milana i Resavske. Skinuta je nadstresnica koja je bila nad pokretnim stepenicama:

2v26tly.jpg

2q9b31i.jpg


Jadan cika Misko, izgleda je ljut sto dobija konkurenciju pa je izdao saopstenje :o
29ynvbd.jpg
 
Auuu!!! RK u zemunu izgleda blago rečeno fantastično, štaviše izgleda ko rad nekog svetskog arhitekte :shok: :shok:
 
Uh da zemunska je opasna brutalica kako volim i bas potseca na onu sa fotografije iz davnih dana koju je neko postavio mislim na ovoj temi
 
треба још само то бетонско сивило да малчице дотерају и прилагоде стаклу, зар не?
 
Zaboravih da postavim i ovu sliku, unutrašnjost RK u Zemunu, koliko sam mogao da snimim:

rw0zrl.jpg
 
Odlicne ce biti robne kuce.

A sto se tice logoa novog lanca trgovina familija market, mogu reci samo da je uzasan.

Racimo meni je maksijev logo bio lepsi kada je bio plavo zuti nego sada.

A od sva tri logoa, najbolji je Idein tj. konzumov :D
 
Ali je zato novi/stari logo RK Beograd bombonica:
2dlvrj6.jpg


Ukupan utisak zemunske RK je zaista iznad svih ocekivanja. Za Dusanovac se nazalost ne moze reci tako, ali tu je jednostavno u pitanju ogranicenost prostora i proporcionalo mali prostor koji zauzimaju RK Beograd u odnosu na ceo objekat.

Slicno je na Terazijama, gde se sada vec naslucuje preobrazaj parternog dela objekta, dok gornji deo, koji nazalost nije u nadleznosti RK i dalje ostaje otuzno zapusten. Zna li neko, je li to prostor Privredne komore?
 
Takodje me zanima sta li ce biti sa bas velikim objektom RKBa u Rakovici. Ta lokacija je jako losa a objekat ogroman cak sta vise preteran za tu namenu i lokaciju
 
S obzirom da svaki dan prolazim i/ili cekam bus kod RK u Zemunu, moram priznati da mi se sve vise svidja njen novi identitet. Ceo prostor oko nje je jednostavno zivnuo. Logo mi je ok, imam male zamerke, ali mi je drago da je ostao u onom stitastom formatu, volem takve logotipe i grbove... Nadam se da ce zavrsetak obnove RK nastaviti u slicnom tonu :kk:
 
Vrh