Šta je novo?

Restorani u Beogradu

Bežanijska kosa dobija "McDonald's" restoran
Utorak, 24. 03. 2015.|12:14 | Izvor: eKapija
immooutletbezanijskakosa.jpg

immooutlet2bezanijskakos.jpg

http://www.ekapija.com/website/sr/page/ ... s-restoran
 
Drajv in cak ovo mi lici na vesele 90te i tako malo parkinga ovo moze u temu ko im ovo dozvoli
 
Директоре, паркинг код Роде је углавном празан, а прилично је велик тј. са доста паркинг места и доста неосветљен. И викендом кад би требало да има више купаца, мало их је.

И ова кафана за брзу храну, која ће се градити неће пуно баш одузети паркинг места. Остаће довољно за посетиоце у Роди.

Надам се да ће бити и боље осветљен (паркинг) и да се неће дешавати овакве ствари, као са Хондом и Опелом. До пре два дана је ова Хонда Сивик стајала овако на клоцнама. То је део паркинга до оних војних зграда које се сад граде.

Слика са форума Гаража

А ту је до скоро била и једна Опел Корса исто на клоцнама без точкова и исто до тих зграда.
 
20150909185740.jpg


das is walter odlicni cevapi 5 kom u lepinji sa kajmakom i lukom 200 din
 
Пренео сам неколико порука везано за затварање кафане "Фонтана".

Пантограф":ifm2j6ax je napisao(la):
(mali off za tebe: ukinuše nam "Fontanu", kao što se još onomad pričalo :cry: )

direktor":ifm2j6ax je napisao(la):
Ostaste bez kultne kafane nisam znao da je prostor delezov

Вожд":ifm2j6ax je napisao(la):
Stavljaju katanac i na "Fontanu"!
Штета.
Стављају катанац и на "Фонтану"!
Још једна култна београдска кафана одлази у историју. Отворена давне 1967. године, у среду објављен фајронт
http://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%8 ... na-Fontanu


Страховито ми је жао што је затворена и ова, са правом речено, култна кафана и велика је штета што каже Вожд. Релативно често сам навраћао, а ето задњи пут пре неких 20-так дана. Тад и чух да ће да се затвори јер Делез треба да се прошири, али само у доњем делу.

Да Директоре, Делез је власник, јер је куповином од Делте и тај и све остале простое максија је купио, као што је чика Мишко "купио" од Центропроизвода.

Чуо сам и то, кад сам то био пре 20-так дана, да постоји могућност да опстане кафана Фонтана на спрату и да се један део терасе затвори због кухиње ! Видеће се уосталом шта ће бити даље од свега овога и договора са Делезеом !
Једна сличица Фонтане за сећање. Слика је са "Панорамио"
 
Pa sad poslednji put kad sam bio usluga je bila katastrofa, hrana takođe.

Sasvim zasluženo stavljaju katanac.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Nisu oni propali zbog loseg poslovanja vec ih je delez kao vlasnik prostora najurio
 
Nisam ni napisao da jesu.




Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Pa gde ću sad da odem da se namirišem mirisom ustajalog ulja?

Naravno da ja to nisam osetio, ali sam od dve ženske osobe čuo isti komentar. Eh žene...
 
Па виц и јесте у томе што се у Фонтани, у доњем делу, скоро увек осећало устајало уље. Зато смо ми увек седели горе на спрату, а кад су лепи дани на тераси.
 
Где кувају најбољи пребранац? Где су прави (говедина и овчетина) ћевапи? Стижу ми гости па да учине задовољство непцима!!!
 
Font i pismo recimo da iza suda nelegana u najboljem maniru 90tih srusiti zahedno sa sudom
 
Font, latinica... a i iskorišćavati mučenika za ime još jednog od bezbroj kafića mi je bez veze...

Plus - klima između fenjera i neonskog Gavrila... e to je već nešto naše.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=363882#p363882:25tkprax je napisao(la):
rasho62 » 23 Dec 2015, 16:48[/url]":25tkprax]Где кувају најбољи пребранац? Где су прави (говедина и овчетина) ћевапи? Стижу ми гости па да учине задовољство непцима!!!

'Sarajevski ćevap' U Lagumskoj u Zemunu, između Gospodske i Zmaj Jovine. Opaki ćevapi, samo tamo ih konzumiram, postao sam zavisnik. Već 5 godina i kvalitet uvek isti, vrh. U pravom, tankom sumunu zagrejanom na roštilju, sa hrskavom koricom. Imam široko balkansko višedecenijsko iskustvo s ćevapima, ali ovaj baja je našao neki zen. To je to.
 
Vrh