Šta je novo?

Residence 7+, Zemun

Za povracaj pdv-a treba i potvrda o kretanju prebivalista (pocev od 2006 godine) za sve za koje se vrsi povracaj pdv-a. Takodje povrda da niste poreski obveznik treba da se uzme sa svih opstina na kojima ste ziveli (i ovo takodje treba za sve clanove za koje se vrsi povrat pdv-a.).
A ovaj dokaz o uplati, pored ovoga sto daju iz Conze, treba i iz banke potvrda za svaku uplatu: sta, koliko, kome i na osnovu cega je isplaceno.
Evo sve potrebno za povrat PDV-a, zanemarite ovo sto smo skrabali
20240628_152115.jpg
20240628_152020.jpg
 
Za ovu napomenu na kraju me zanima, pise da moze da se da Izjava i da oni sami prikupe podatke 8-12. Jel neko dao tu Izjavu, gde se ona uopste radi?
 
Ne znam da li misle na isto, ali u Poreskoj (Cara Dusana 145 Zemun) na salterima: Vas poreznik, uzme se Obrazac 1, popuni i potpise.
Meni su rekli to da odradim, jer su mi prilikom izdavanja uverenja da nemam nekretninu napisali da je evidentirana nekretnina na teritoriji opstine Zemun, ali nisu naznacili da je to ova zgrada, pa kad dam ovlascenje oni ce pristupiti mojim podacima.
 
Da li se kada se kaze racun misli na fiskalni racun ili onaj dodatni papir na kome pise konacni racun? Meni su fiskalni racun dali bukvalno fotokopiran (mozda izdaju elektronski, pa zato). Da li ima neko da je dobio fiskalni kao iz kase u Maksiju na primer? Pitam ovo jer pise da treba original ili overena kopija.
 
Zna li neko da li su se poplavile garaže posle onog potopa sinoć?
Izgleda da nisu nista dodatno. Stanje je isto kao sto je bilo pre nedelju dana. Zidovi u hodnicima jos uvek nisu reseni. Hodnici su vlazni i pojavila se budj. Nadam se da ce resiti uskoro.

Update: samo na -3, kako je vec i pisano
 
Može li info od ljudi koji su dobili ključeve, da li su donji lokali Idea i Pepco, kao što je pisano nekad?
Obezbeđenje na gradilištu mi je reklo da će biti neki vrtić.
 
Na zalost, parkic izgleda kao anomalija ovog kompleksa. Mislim da nije neko ulaganje postaviti klupice, kante, stazu, urediti kao u tri nove. Sitnice, a u potpunosti bi promenilo izgled i funkcionalnost ovog dela placa :)
 
Je li parkic ovo gde je minijaturno igraliste?

Kada smo vec kod parkica uslikacu parkic koji su napravili u okviru novog dorcola, prelepo, po meni do sada najbolje sto sam videla u novogradnjama, ima cak i fontanicu🙂
 
Je li parkic ovo gde je minijaturno igraliste?

Kada smo vec kod parkica uslikacu parkic koji su napravili u okviru novog dorcola, prelepo, po meni do sada najbolje sto sam videla u novogradnjama, ima cak i fontanicu🙂
ND mi se generalno cini kao jedan od uspesnijih projekata u gradu.
 
Pored minijaturnog igrališta, mislim da je i ovaj prilaz loše odrađen. Parking mesto odmah do ulaznih vrata skroz nepotrebno i spajanje prolaza za pešake sa trotoarom je nepraktično, tj. nepostojeće...
 

Prilozi

  • Screenshot_20240630_165659_Chrome.jpg
    Screenshot_20240630_165659_Chrome.jpg
    98 KB · Pregleda: 110
Vrh