Šta je novo?

Rekonstrukcija Bulevara kralja Aleksandra

Ja pak mislim da će tramvaji tu ostati do daljnjeg, a terminus podzemnog metroa će biti kod Vuka...

što je realno, bolje rešenje od Belama za sam Bulevar.
 
čak su na asfaltiranom delu iscrtali gde je predviđeno da staje bus

nzjcxc.jpg


zabrinjava me ovolika pedantnost :p
 
I ja mislim da neće raditi bar u 1.fazi Metro od Vuka pa nagore...zato idu tramvaji po sredini ...
 
Sad ce djile da se nacrta pred novinarima i kaze da je rekonstrukcija gotova :laugh:
 
Ma isprozivali ih gorica i dragan na b92 tri jutra zaredom i gradjani pa potrosili malo farbe ,a ladno mi je kontrolor trazio kartu jutros na 6a lijepo sam ga uputio na sefa njegovog da se dogovore da li karta vazi poslije u 7 ili ne :kafa:
 
danas sam video neke radnike kako na jednom mestu pijukom rasturaju ono što su asfaltirali pre 5 dana :lol:
 
Taman da se vidi kako ce se raditi rekonstrukcija... busi, rusi i tako u krug.

Danas sam inace prosao kroz Pozesku. Mislim da nema ni jednog sahta koji nije potpuno utonuo :rolleyes:
 
overite sajt beograd.rs imaju 3 ili 4 vesti,izgleda da opet nece biti vode :)
 
Радови на водоводној мрежи на углу Булевара краља Александра и Батутове улице

Због планираних радова на водоводној мрежи на углу Булевара краља Александра и Батутове улице, као и на углу Булевара краља Александра и улице Станислава Сремчевића, од четвртка, 18. марта, у 7 часова до петка, 19. марта, у 1 сат без воде ће остати потрошачи у Врањској, Трајка Стаменковића и Станислава Сремчевића, између Булевара краља Александра и улице Деспота Оливера.

Истог дана од 8 до 22 сата без воде ће остати и потрошачи у улици Теодора Драјзера, од броја 1 до броја 6 због планираних радова на мрежи у Булевару војводе Мишића, код Летње позорнице. За најнужније потребе обезбеђена је цистерна с водом за пиће.

Због планираних радова на производном погону „Беле воде” у четвртак, 18. марта, од 7 до 21 сат и суботу, 20. марта од 7 до 14 сати умањен притисак и повремене прекиде у снабдевању водом осетиће потрошачи између улица Љешке и Пожешке, као и у околним улицама.

За све додатне информације потрошачи се могу обратити Контакт центру ЈКП „Београдски водовод и канализација” на телефон 3606-606, а обавештења о планираним радовима и кваровима на мрежи могу се потражити и на веб-адреси www.bvk.rs.
 
Ako jeste direktore,samo reci koji je ima da ga mlatimo bre!Ne sme nasem direktoru koji je doprineo neopisivo bg-u da to radi!
 
Htjeo je da pise a ja sam ga iskulirao i poslao da se javi Nebojsi Lazovicu sefu jer niste u obavezi da im date licnu kartu jer nije sluzbeno lice nesmije da te zadrzi u vozilu itd :D
 
Nisam ih dosad vidio sa plavim andjelcicima na srecu ;)
 
Veliki minus direktore od mene. Što se mene tiče, ako se već švercuješ, nemaš prava na kritiku.
 
Док су постојале пантљичаре, постојала је фора да кад се преседа у неку привремену линију типа као сад бус уместо трамваја, карта се преокрене па се поништи полеђина одсечка који је откуцан.
 
Nebi se ja svercovao da su mi pruzili izbor kad god se radila 7 uvijek je vazila jedna karta nisu pravili probleme neka uvedu dnevnu ,sedmicnu,mjesecnu,godisnju kartu i nece biti problema neka udju za pocetak iz 19 u 21 vijek nebi bilo zgoreg :kafa:
 
Nova vest od radnika balkan gradnje koju je kasnije potvrdio njihov nadzornik ili sta li je,bice 3+3 trake u bulevaru a ne 2+2.Ne znam ko koga ovde zeza :shok:

Inace ako vam smetaju ograde na desnoj strani bulevara,samo nabavite fracuski kljuc 19ticu i hopa cupa imate prolaz ;)
 
Vrh