Šta je novo?

Rekonstrukcija autoputa kroz BG

Moze biti vec vidim kao novu podlogu za grafitere koliko sutra
 
direktor":1v9kqjd7 je napisao(la):
Alex_ZR;123626865 je napisao(la):
Посао постављања звучне изолације на ауто-путу кроз Београд добила је фирма JW WERKOS из Осијека:

http://www.putevi-srbije.rs/pdf/nabavke/2015-04-01_Lot5_01_Objava.pdf

http://www.werkos.com/hr


sa ssc aleks zr

Zar niko nije kodnas mogoa ovo da odradi vec firma od susjeda zar nije bilo price o sadnji bambusa

Директоре ниси добро копирао адресу са сајта Путева Србије, па не може да се отвори.
http://www.putevi-srbije.rs/pdf/nabavke ... Objava.pdf

Објава комисије за стручну оцену понуда
Предмет: ЕБРД кредит – Пројекат аутопута и обилазнице око Београда
Лот 5: Радови на изградњи зидова за заштиту од буке у оквиру
ЛОТ-а 2: Рехабилитација аутопута Е-75 – пролаз кроз Београд
Комисија за стручну оцену понуда, након прегледа понуда, утврдила је
предлог да се уговор у предметој набавци радова додели:
„JV WERKOS d.o.o.-Osijek & SITOLOR d.o.o.“
Улица борова 6, 31000 Oсијек, Република Хрватскa
У складу са клаузулама из члана 14.5 и 30.3, Упутства понуђачима, неуспешни
понуђачи ће бити обавештени када могу подићи своје гаранције за понуду.
ЈАВНО ПРЕДУЗЕЋЕ «ПУТЕВИ СРБИЈЕ»
Председник комисије
Игор Радовић, дипл. грађ.инж.

Штета, мислим да предузеће Унипромет из Чачка производи исто квалитетне букобране.
 
Pomjeranje naplatne rampe bubanj potok pocinju na ljeto rekao neki lik kod mirka alvirka u emisiji sat na rts
 
Pa gde će baš na leto to da rade, ne bi li nastao potpuni i apsolutni kolaps. S obzirom na vreme mogli su komotno to da rade sve od januara na ovamo.
 
Po nekoj mojoj logici ne bi trebalo da nastane veliki haos. Oni moraju da naprave proširenje za novu rampu i mogu da naprave skoro sve bez prekidanja saobraćaja.


Poslato sa telefona
 
Јуче, 12.маја, су на делу аутопута кроз Нови Београд на појединим деловима мењали спољње металне заштитне одбојнике на обе траке. Сликао сам са пешачке пасареле између блокова 28 и 29, кад оно наиђе колона дебелогузана у колима под пратњом, па и њих овековечи са оградом :D


 
Кад тротоаром кренете даље дуж аутопута у правцу Генексове зграде, испод надвожњака улице Булевар уметности имате малу депонију смећа :shok: :x Снимио сам у правцу Сава центра због боље светлости
 
pored Dusanovackog mosta se nalazi(i radi) masina za pobijanje sipova ( sa desne strane prema Vozdovcu, odmah do Husove). Zna li se nesto o tome sta se radi?
 
Mašinu gledam svaki dan, ali nisam video da radi nešto (ne prolazim u radno vreme, pre 7h i posle 17h).
 
Zar nije ta mašina tu vezano za izgradnju kolektora? Verujem da da su u pitanju neki vidljivi radovi već bi se nacrtao neko da se slika za novine.
 
Ja sam video juče majstore i da je radila masina


Отправлено с моего iPad используя Tapatalk
 
Meni to više izgleda kao priprema za neku zgradu... Ako sam u pravu svaka im čast proširiće Dušanovački most na kukovo leto...
 
не може ту да се гради никаква зграда, као ни што кућице у Хусовој не могу да се легализују јер је ту планирана петља и проширење Душановачког надвожњака. та машина је вероватно везана за колектор који се ту ради
 
Jel preko Dusanovackog mosta planirana trasa UMP?
 
Бојење бандера на аутопуту, аутобуско стајалиште код петље Хитне помоћи, у правцу Новог Београда.

 
RioBL":39h4jlke je napisao(la):
Jel preko Dusanovackog mosta planirana trasa UMP?

img5075.jpg


Mislim da ne...pre par nedelja je postavljena nova viseca tabla kod iskljucenja za medakovic...dalje ka Vrscu i Zrenjaninu..preko ulica Vojislava Ilica Ustanicke Bulevara i Dimitrija Tucovica...

Evo i sta kazu neki planovi...
UMP se nastavlja trasom na poziciji Ulice Grčića Milenka i ponovo ulazi u tunel ispod Ulice Vojislava Ilića i Bulevara kralja Aleksandra. Nastavak trase ide ka raskrsnici sa Ulicom Baje Sekulića i pored Novog groblja dolazi do zone Bogoslovije, prelazi preko Ruzvaltove ulice i uključuje se na Pančevački most. Ukupna dužina UMP-a iznosi preko 17 km od čega je u tunelima oko tri a na objektima oko 5,5 km
 
Отприлике "исти" угао снимања (задња слика коју је поставио Маир), само је ова из ваздуха, а сликано је крајем седамдесетих. Поглед према аутопуту-Булевару Арсенија Чарнојевића и празном простору блока 25 где је сад Арена


И једна слика аутопута из ваздуха у правцу моста Газела. Слика је снимљена почетком седамдесетих година
 
Наравно да има живота између ове две зграде у блоковима 28 и 29, а и у осталим зградама које су у међувремену од краја седамдесетих до данас изграђене. Током следеће године ће се ту поставити букобрани.
Растојање је 150 метара.
 
Vrh