Šta je novo?

Razvoj novobeogradskih blokova

prvo ilegalni parking zatvorite kod pumpe pa pricajte dalje ..imam firmu u bloku 63 ... znaci prvo parking pa pricajte dalje o zgradi ali ako ocete privatni parking nemojte da se cudite ako nikne i zgrada
 
prvo ilegalni parking zatvorite kod pumpe pa pricajte dalje ..imam firmu u bloku 63 ... znaci prvo parking pa pricajte dalje o zgradi ali ako ocete privatni parking nemojte da se cudite ako nikne i zgrada
A gde da se parkiraju ljudi, ocigledno je da postoji potreba za jos parking mesta, obzirom da su vozila tamo i po ulici i da je sve popunjeno skoro non stop.
Grad treba da pomogne ljudima sa parking mestima a godinama je igrnorisao problem.
 
A gde da se parkiraju ljudi, ocigledno je da postoji potreba za jos parking mesta, obzirom da su vozila tamo i po ulici i da je sve popunjeno skoro non stop.
Grad treba da pomogne ljudima sa parking mestima a godinama je igrnorisao problem.
nije problem nikakav ali u nemackoj i svajcarskoj bi dobili kazne takav da bi prodali auto odmah ,ej u nemackoj da prkiras na travnjaku???a inace ne moze se sve u zivotu parking za dz i zelena povrsina jednostavno biraj
 
Kako se pravimo naivni. Ukoliko postoji politicka volja sve se resi za 7 dana. Prvo doneses plan kojim se tu dozvoljava gradnja samo garaze. Drugo doslovno sprovodis zakon kada se ista izgradi, da niko ne sme da parkira bilo gde osim na oznacenim parking mestima ili garazi. Niko vise nece imati izgovor ni za sta. Hoces kola, mora da te i nesto kosta.

Nema jednostavnijeg resenja. Reseno parkiranje za blok 63.

Ipak jako je slatko doci do zemljista za par desetina hiljada evra gde mozes da sagradis zgradu od preko 40.000 kvadrata. Ispadne cena zemljista od 1e po kvadratu. U takvom slucaju ostane dosta kajmaka za podmazivanje celokupne politicke vertikale, zbog cega se konstantno menjaju planovi i investitorima dozvoljava ovakva nakaradna gradnja, a grad postaje sve nesnosnije mesto za zivot.
 
niko nije naivan ali ne moze sve i praking i zelena povrsina jednostavno u zivotu ne mogu i jare i pare razmisli dobro ajde da ja uznem povrsinu oko 6 m2 kolko je u proseku parking mesto .. sta bi onda rekao za mene ???
 
💪
FB_IMG_1708423773300.jpg
 
OSnovna priča sa ovim placem je ona koja se gura pod tepih, a to je ovo ispod. Sud treba da presudi, ali ovo što se navodi od strane šahovskog kluba deluje toliko neverovatno, da ne znam kako nije predmet neke veće istrage...


Edit: ako već neko nije podelio, ali ovo bi trebalo da je taj plac
 
Ako gradjanima smeta gradnja zgrade i razvoj grada zasto jednostavno ne otkupe plac i tu naprave sebi parking ili park? Odakle njima uopste pravo da se bune sta ce neko graditi na privatnom placu?!
Onaj ko je prodao ili poklonio te parcele investitorima je debelo prekrsio zakon. To planski nije namenjeno bilo za prodaju privatnim licima.
 
OSnovna priča sa ovim placem je ona koja se gura pod tepih, a to je ovo ispod. Sud treba da presudi, ali ovo što se navodi od strane šahovskog kluba deluje toliko neverovatno, da ne znam kako nije predmet neke veće istrage...


Edit: ako već neko nije podelio, ali ovo bi trebalo da je taj plac
Ovo nema u Boliviji, ovo nema ni kod Kamuzu Bande, ovo nema nigde

Alava sttoka se nece zaustaviti dok narod ne uzme motke u ruke

Mnogo su se istripovali
 
A gde da se parkiraju ljudi, ocigledno je da postoji potreba za jos parking mesta, obzirom da su vozila tamo i po ulici i da je sve popunjeno skoro non stop.
Grad treba da pomogne ljudima sa parking mestima a godinama je igrnorisao proble

Па већ имају подземну гаражу испод тог тржног центра који је ту поред тог блатњавог дивљег паркинга. Али ето тешко је отићи унутар тог блока иза тог тржног центар и плаћати месечну закупнину или дневно паркирање. Подземна гаража се налази испод "Кенгура", "ЕуроМедика", "Интеза" банке, "Максија", ДХЛ сервиса,...
 
Па већ имају подземну гаражу испод тог тржног центра који је ту поред тог блатњавог дивљег паркинга. Али ето тешко је отићи унутар тог блока иза тог тржног центар и плаћати месечну закупнину или дневно паркирање. Подземна гаража се налази испод "Кенгура", "ЕуроМедика", "Интеза" банке, "Максија", ДХЛ сервиса,...
Pre neki dan kad sam decu vodio u EuroMedik nacuh da taj prking ispod trenutno ne radi, inace koliko sam video 200 dinara je sat.
 
Skup je parking u rajicevoj i jos manje ima mesta u okolnim ulicama sto ne znaci da treba da se parkiramo na trgu republike. Gledam izjavu gospodina vodje protesta ili sta god bio, poceo je da petlja opoziciju i da tumaci ko je za koga glasao. To mu ne treba nikako tako se rastura energija i gubi poenta, kada covek nema argument onda kaze vlast nas mrzi.
 
Vrh