Šta je novo?

Razvoj novobeogradskih blokova

IMG_20230826_112001.jpg
IMG_20230826_112006.jpg
IMG_20230826_112544.jpg
IMG_20230826_112444.jpg
IMG_20230826_112406.jpg
IMG_20230826_112410.jpg
 
Иначе, шта је на крају било са градњом оних солитера у блоку 12? У априлу су иселили све дивље/привремене објекте на плацу где је предвиђено градилиште и почели да рашчишћавају терен, али онда одједном стали и сад је већ четири месеца стање на плацу исто.
 
Na NBG-u mnoge ulice imaju ta široka zelena razdelna ostrva ali na mnogima nema drvoreda. Ne znam koji je razlog.
U poslednje vreme primećujem da postavljaju nekakve ograde da se ne bi "na divljaka" prelazila ulica i na tim ogradama su saksije sa cvećem. Dobro za pčele i estetiku ali to cveće gotovo da nema uticaja na mikroklimu, drveće i te kako ima.
Ta široka razdelna ostrva je trebalo da bustanu tramvajske baštice...
 
Posle ne znam koliko meseci rada, postavljanja, rušenja, pa opet tako u krug ko zna koliko pokušaja.
Konačno su uspeli da obnove stepenište na starom tržnom centru u Bloku 29
O kvalitetu ne bih trošio reči, mislim da se krivudavost ove staze levo vidi i na samoj slici. Ali eto da proslavimo da je gotovo, pa kakvo je takvo je, naše je :ROFLMAO:
1.png
 
A plato ispred ce biti faza 2 rampa em szo je kriva em los nagib em los spoj sa postojećom ppdlogom
 
Posle ne znam koliko meseci rada, postavljanja, rušenja, pa opet tako u krug ko zna koliko pokušaja.
Konačno su uspeli da obnove stepenište na starom tržnom centru u Bloku 29
O kvalitetu ne bih trošio reči, mislim da se krivudavost ove staze levo vidi i na samoj slici. Ali eto da proslavimo da je gotovo, pa kakvo je takvo je, naše je :ROFLMAO:
Pogledajte prilog 172301
Loo, deluje ko da je matoro 10 godina :D
 
Jutros odem do pekare i imam šta da vidim, na rampi jedna ploča već pukla :ROFLMAO:
Pipnem nogom, a ono sve upada unutra, sve u svemu ispod ploče nema podloge nego je rupa
Оно довољно је да неко мало јаче удари ногом у плочу и плоча се сломи.
 
Vrh