Šta je novo?

Razni projekti

mini kompleks izmedju Krunske i bulevara

Fotografija005.jpg


Fotografija007.jpg


Fotografija006.jpg
 
svaka cast na trudu i fotkanju ;)

ali gde nestade urbanizam i arhitektura :notok:
 
Gdje nestade arhitektura u jednoj maksimi nasih graditelja JA BOG INVESTITOR :bash:
 
vucko":2ms1v5lp je napisao(la):
Wuxa,neunistiv si!Good work :kk:
:grand:
E moj sinko, ti jos treba da ucis :laugh:

Imam jos vise slika od ovih, stavicu ih za koji dan (mislim sledeca tura je sa Zvezdare, pa onda sa Vracara, Vozdovca itd.) :gobb:
 
Wuxa, bravo! ja vec odavno zelim da slikam dosta po krstu i zvezdari zato sto se bas izgradilo ali kad sam videla koliko ima-odustala sam. Taman se nasao neko ko ce da odradi posao :p
Iako si dosta fotkao zgrade koje vec imamo ufotkane na ovom forumu(pogotovo sa vracara), nema veze, samo ti nastavi tako..super!
 
Dusan G":2yc4b626 je napisao(la):
Samo se nadam da ove zgrade imaju podzemne garaze.
90% zgrada ima podzemne garaze. Zakon propisuje, da za svaki stan mora da ima obezbedjeno jedno parking mesto (ili podzemna garaza ili dvorsite zgrade).

ivana-bg":2yc4b626 je napisao(la):
Wuxa, bravo! ja vec odavno zelim da slikam dosta po krstu i zvezdari zato sto se bas izgradilo ali kad sam videla koliko ima-odustala sam. Taman se nasao neko ko ce da odradi posao :p
Iako si dosta fotkao zgrade koje vec imamo ufotkane na ovom forumu(pogotovo sa vracara), nema veze, samo ti nastavi tako..super!
Mozes da slikas one na Crvenom krstu kod one male pumpe, te jedino nisam slikao na krstu.
Za koji dan cu staviri slike, sa Zvezdare, Vracara (oko Kalenica i oko Njegoseve ulice) kao i sa Vozdovca (Vojvode Stepe), pa ti predlazem da slikas nove zgrade na Filmskom gradu ili Bezaniji dok te ja ne prestignem ;)
 
ja sam slikala te zgrade kod male pumpe prosle godine..mislim negde kada su ih zavrsavali
a oko njegoseve i nemas novih zgrada, sem ako ne mislis one kod TQ plaze ali i to je vec slikano na ovom forumu. Medjutim oko Njegoseve i ka krunskoj i bgd-oj ima dosta okrecenih zgrada, to se moze slikati. Filmski grad i bezanija mi je bas daleko.
ja samo vatam voj.stepe, zvezdr,vracar ceo, jedan deo savs.venca...ali ne mogu sad to da slikam. Ako ti imas vremena, predlazem ti da odes do Chubure, vracara i tamo nadjes par finih zgrada jer tamo ce tek da se siri s'obzirom da ima puno stracara i uzasnih seoskih kuca od pre 100god. Ali ipak najbolje napreduju neimar na vracaru i vracar, vracar-onaj deo ka cr.krstu i bulevaru, kad se krene Milesevskom pa sve gore cik cak ulice ka Loznickoj i Pozarevackoj se bas sagradilo! tu bi bilo lepo da uslikas i nove i okrecene zgrade, i nadogradnje naravno.. znam da je puno ali good luck :))) pomoci cu kad se vreme prolepsa... :)
 
Vrh