Šta je novo?

Razni projekti

a-1.jpg


25112009504.jpg


ista ta

25112009505.jpg
 
Nije lose,svidjaju mi se neke zgradice,ipak se vidi da su bolje zgrade makar spolja nego sto se po mojoj mahali prave
 
Tuda cesto prolazim i cesto stanem da pogledam neku od zgrada. Te zgrade su jako lepe. Ima samo par koje su mogle biti i bolje.
Jedina prava mana je sto nema dovoljno parking mesta. Pitam se kakve su iznutra?
 
Ambassador":3dyfyb97 je napisao(la):
Pa pošto je crkva starija od kapitalizma, ja bih rekao da nije baš imuna na lihvarstvo. :D

Ja se samo nadam da će onda već jednom završiti te nesretne freske u crkvi.
Лихварство? Можда би могао да објасниш.
Ти се надаш да ће бити завршено осликавање цркве Св. Марка? Извини, али мислим да си лицемеран.

Други део зграде требало би да се дозида на месту садашње бараке у којој је својеврсни дисконт СИМПА, између Јатове пословнице и цркве.
 
"otkrili" su zgradu u svetogorskoj, pored radio beograda. bože sačuvaj alu panela :( a sa visinom se naravno ne uklapa ni sa jednom od dve susedne zgrade
 
Nista novo,to je u 90% slucajeva u gradu,sigurno su deknuli potkrovlje kao i svi :(
 
E ljudi jel prebrz tempo ubacivanja slika? Imam jos mnoooooogoooo. Da usporim? :kafa:
 
Thumbnailuj tako ti boga,onda mozes koliko hoces da ubacis ;)

P.S.Gde je ovo bese u dimitrijali?Jel tamo prekoputa onih crvenih zgrada kod trpkovica kad se krene ka gradskoj sa desne strane?
 
Kao Arandjel,kada puno slika ubacujes,male slicice stavis a tek kada kliknes na njih vide se u pravoj velicini,ovako se nazalost gusi tema i postaje nepregledna.Odgovori mi na pitanje gore,editovah post.
 
vucko":1u7yunwt je napisao(la):
Kao Arandjel,kada puno slika ubacujes,male slicice stavis a tek kada kliknes na njih vide se u pravoj velicini,ovako se nazalost gusi tema i postaje nepregledna.Odgovori mi na pitanje gore,editovah post.
Ma nem pojma ja to da radim, bolje je ovako.
Nem blage veze gde je to u Dimitija T. Pffffffff ):
 
Vrh