Šta je novo?

Razni projekti

^^^ Osim što je cela nelegalna na prostoru za zelenu površinu.

Bulevar popunjava se ćošak sa voje veljkovica


20240226_162419.jpg
 
Блок 6, где је то тачно?
 
Блок 6, где је то тачно?
https://maps.app.goo.gl/8yq2KBdjJ4s21tcz8 Evo gde će tačno biti Ozone zgrade. Trenutno se cene kreću oko 3600-3700 sa PDVom što je poprilično jaka cena za to okruženje. Nažalost koliko sam čuo država je odustala od uređivanje tog kraja, tako da je pitanje kako će izgledati u budućnosti okolina tog projekta i sama infrastruktura. Projekat kao projekat deluje lepo.
 
Čudno da taj projekat nema zasebnu temu s obzirom da je jedan od većih u izgradnji, tj. ona prvobitna zgrada plus ove sada u izgradnji.
 
Cool :) samo da doda Stepu koja je sve pokrenula, Voždovac se intezivno menja, nešto mi se čini da će da naprave prvo treći pa onda prvu liniju metroa i onda idemo Trosarina na 5k 😎😂
Vrlo intezivno ide veliki projekat u Kumodraskoj, od najave oko Trasnporta još ništa, čak i Karic i onaj njegov glasonoša se ućutali…čekamo sa zgradom Verana da vidimo šta će biti, M-Invest provodi kraju još jednu zgradu …
 
Cool :) samo da doda Stepu koja je sve pokrenula, Voždovac se intezivno menja, nešto mi se čini da će da naprave prvo treći pa onda prvu liniju metroa i onda idemo Trosarina na 5k 😎😂
Vrlo intezivno ide veliki projekat u Kumodraskoj, od najave oko Trasnporta još ništa, čak i Karic i onaj njegov glasonoša se ućutali…čekamo sa zgradom Verana da vidimo šta će biti, M-Invest provodi kraju još jednu zgradu …
Bice jos jedan snimak sa detaljnijim prikazom i ostalim projektima prvom prilikom kad ugrabim vreme!
 
Блок 6, где је то тачно?
ugao T. Bunara i Pariske komune
https://maps.app.goo.gl/8yq2KBdjJ4s21tcz8 Evo gde će tačno biti Ozone zgrade. Trenutno se cene kreću oko 3600-3700 sa PDVom što je poprilično jaka cena za to okruženje. Nažalost koliko sam čuo država je odustala od uređivanje tog kraja, tako da je pitanje kako će izgledati u budućnosti okolina tog projekta i sama infrastruktura. Projekat kao projekat deluje lepo.

Држава није одустала од уређења тог краја, ради се техничка документација за изградњу Зелегорске улице. После тога следи надвожњак изнад улице Др. Жоржа Матеа, односно спајања Зеленгорске и Партизанске авијације, итд....

план јавних набавки 2024.JPG

тех.док за зеленгорску.JPG

88c38a5164d159e406e7bac0a912e8d4_4098882414_Page_053.jpg

зеленгорска 26.JPG
 
ova @Вожд -ova slika ADA residence, mi je u stvari najjaca novogradnja ikada, sa svim ovim parkom, koji je fazon 2 kvadarta i iznad kojeg, uz samu zgradu se nalazi nadvoznjak, trasa tramvaja... tu ko bude ziveo, ubo je premiju
 
Добра зграда упропашћена са том јадном куполом. Или пројектант или пројекат још увек живе у деведесетим, да не кажем осамдесетим.
 
То и кажем, имао је довољно времена да пројекат среди.
 
Vrh