Šta je novo?

Razni projekti

Шипови и потпорне греде, стандардно при ископу, то се користи и на равном кад се копа мало дубље
Hvala Srbo na odgovoru, počeo sam da mislim da su ostaci od ranijih nekih zgrada, mada da me ubiješ nemam pojma šta je tu tačno bilo, a prolazio sam bajsom.
Ja ne znam ljudi ko plaća te cene i sve sam bliži mišljenju da se ovde peru pare od međunarodne trgovine određenom robom. Druga opcija je da imamo razvijenu privredu, pa sad, šta je verovatnije ...
 
Ulazu ljudi sve sto imaju u nekretnine, svesni da novac propada. Jednostavno se isplati zaduziti se i izdavati stan. Ili ne placati kiriju. Cela Srbija ima intenciju da ima stancic u Bg. Evo meni ne treba, ne zivim u Bg, sli razmisljam da uzmem neki stan i da ga izdajem. Sestra treba da salje sina na studije, taman kad on zavrsi ide cerka... nikome se ne bacaju pare u bunar.

Najsmesnije u celoj prici sto sam pre neki dan obilazio lokacije na BB o kojima si pisao 😆
 
Ja sam ih obilazio takođe zbog potencijalne kupovine, ali mi se vrti u glavi možda i manje od cena, koliko što za novogradnju mora pare da se daju unapred, treba da kupim nacrtani stan ?! Znam da većina investitora završi, ali znam na par mesta i da su pukli. Info za tebe, ima u Paštrovićevoj završeno, dobro izgledaju stanovi, više nego razumna cena s'obzirom na tržište, ali direktno ispod nadvožnjaka zgrada. Na oglasima su, iz nekog razloga, napisali drugu ulicu (dosta bolju od stvarne lolacije)
 
20231012_162532.jpg

Požeška umjesto kućice male
 
Нека зграда у Цара Душана у Земну код Полицијске академије, како пише 2.300 м2 + 10% ПДВ,
мало је рећи претерана цифра

IMG_2575.jpeg
 
Jel se zna kolika je tacna cena kvadrata za Banovo Brdo Residence? Gledam na sajtu bas malo stanova je ostalo u ponudi.
Da li je neko sa foruma kupio?
 
Разни пројекти: Блок ББ

Напредује ископ за темељну јаму, има мало воде на два, најдубља места. Постављена је градилишна табла, а горњи део плаца, према Школи, насут је и утабан, као за велико паркиралиште.




































Према школи:









Вода:
 
Gore u Ratka Mitrovica umesto knjizare im je po onom planu ulica koja se spusta dole ka zgradama.
 
Разни пројекти

Косанчићев венац:














"Вртови Церака", Кнеза Вишеслава:


Калемегдан, пре неколико година започета реконструкција Вртлареве куће:






Калемегдански апартмани:


Обновљена зграда МУПа у Милоша Великог:




У унутрашњи радови у току у згради преко пута ОШ "Краљ Петар Први" у Грачаничкој:


 
Poslednja izmena:
Vrh