Šta je novo?

Razni projekti

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=565102#p565102:1xqeehu5 je napisao(la):
Nebojsa » 05 Сеп 2018 04:56 pm[/url]":1xqeehu5]
Leti i ona mala hala gde je ona pecenjara i firma Frigo i jos ponesto. Objekat se nalazi na onoj praznoj ledini odma naspram raskrsnice umpa i zemunske gde je skoro srusen onaj stari napusteni i nezavrseni objekat. Na tom cosku / ledini samo je jos ova mala hala ostala za rusenje i evo danas sam iz busa video kako su poceli da skidaju krov na delu prema airportu. Ledina se sprema za gradnju tako da cemo uskoro saznati sta se tu sprema - sigurno neki manji stambeno poslovni blok.
[/quote]
@Небојша, морам да те разочарам око тог објекта који наводиш. Тај објекат се НЕ РУШИ него се ПРОШИРИЈЕ и то је Интерфриго, а не Фриго. Цео тај објекат је под закупом и власник је један од старијих Бежанијаца. Кад се реконструисао Тошин бунар он није дао да се један стари део улице Тошиног бунара (1+1) раскопа и уништи јер тај део улице пролази кроз његов посед. То је баш остављено из разлога да могу да излазе возилима од тог објекта на Тошин бунар код бензинске станице НИС.

Та метална кровна надоградња, коју си видео из аутобуса, стоји тако бар неких 3 године, а можда и више ! Ево ти две моје слике из новембра и децембра 2017.године, где се види та метална конструкција, а такође се добро види и на ортофото снимку "гугла".

Још нешто, спомињеш Земунску улицу и морам да те исправим поново. Земунска улица НЕ ПОЧИЊЕ ту где си навео, то је још увек Тошин бунар. Земунска улица је од раскрснице где је ЕКО пумпа и пословна зграда "Крај запада" (West End), па до раскрснице са Гандијевом и Војвођанском улицом !

Pogledajte prilog 2Pogledajte prilog 1
 
Hvala Gago
Kakva to rugobica nice u despota stefana sta je tu bilo ranije
 
Z7Fk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWW1RN01EQV8vMzRkMDRmZThiYmNhZjBjMzNhNTBkNWM1Y2UwOWMwNTYuanBlZ5GTAs0DjgCBoTAB


U Simanovcima napravljena "zgrada" velika kao Skupstina... ... za potrebe Rijalitija.
 
spatiotecte":2hgs41cq je napisao(la):


U Simanovcima napravljena "zgrada" velika kao Skupstina... ... za potrebe Rijalitija.
svasta bih sad ovde izgovorio...
recicu samo " vodenice pravde sporo melju ali melju"!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo unakazena skupstina sa zadnje strane skoplje stil gips karton

IMG_20180906_122430.jpg


Baba visnjina ulica
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=565738#p565738:1otado7p je napisao(la):
direktor » Sat Sep 08, 2018 7:22 am[/url]":1otado7p]Hvala Gago
Kakva to rugobica nice u despota stefana sta je tu bilo ranije

Bila je simpatična predratna prizemna kuća, ali koja je bila unakažena nakaradnom nadogradnjom i sa nenormalno mnogo klima. Nadam se samo da sličnu sudbinu ne doživi ova prelepa stara kuća na br. 63.


Po načinu gradnje ne obećava da će ovo ispasti dobro, ali generalno taj potez Despota Stefana je unakažen sa one dve soc. višespratnice tako da će se ova novogradnja uklopiti između njih.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=565729#p565729:3qinu3nk je napisao(la):
Гага » 08 Sep 2018 01:52 am[/url]":3qinu3nk]
@Небојша, морам да те разочарам око тог објекта који наводиш. Тај објекат се НЕ РУШИ него се ПРОШИРИЈЕ и то је Интерфриго, а не Фриго. Цео тај објекат је под закупом и власник је један од старијих Бежанијаца. Кад се реконструисао Тошин бунар он није дао да се један стари део улице Тошиног бунара (1+1) раскопа и уништи јер тај део улице пролази кроз његов посед. То је баш остављено из разлога да могу да излазе возилима од тог објекта на Тошин бунар код бензинске станице НИС.

Та метална кровна надоградња, коју си видео из аутобуса, стоји тако бар неких 3 године, а можда и више ! Ево ти две моје слике из новембра и децембра 2017.године, где се види та метална конструкција, а такође се добро види и на ортофото снимку "гугла".

Још нешто, спомињеш Земунску улицу и морам да те исправим поново. Земунска улица НЕ ПОЧИЊЕ ту где си навео, то је још увек Тошин бунар. Земунска улица је од раскрснице где је ЕКО пумпа и пословна зграда "Крај запада" (West End), па до раскрснице са Гандијевом и Војвођанском улицом !
OK, u svakom slucaju sredio bi ja to da bude jedna ulica umesto 3 u jednoj...

Dali je moguce da onaj ruzni hangar ostaje na onoj lokaciji i jos se prosiruje? znaci jos jedan lokalni igrac koji je svojim doprinosima i zaslugama jaci od gradskog urbanizma. Pa sto su sklanjali onaj cigojnerski brlog ako ovo ostaje? Nemam reci.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=565759#p565759:38xn72lp je napisao(la):
spatiotecte » Sub Sep 08, 2018 11:33 am[/url]":38xn72lp]
Z7Fk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWW1RN01EQV8vMzRkMDRmZThiYmNhZjBjMzNhNTBkNWM1Y2UwOWMwNTYuanBlZ5GTAs0DjgCBoTAB


U Simanovcima napravljena "zgrada" velika kao Skupstina... ... za potrebe Rijalitija.
Jel u ovo cudo moze da se udje ili je ceo taj grad isti kao replika Terazija?
 
To sam se i ja pitao.
Koliko sam shvatio citajuci razne clanke po novinama, mnogi niski objekti su uradjeni poput kulisa ili filmskog dekora u kojima ili nema prostorija ili tek neka u prizemlju. A ova zgrada "skupstine" je objekat u kome mozes da udjes, Zeljko Mitrovic kaze za nju da je pravi objekat.
 
Upravo sam nasao ove dodatne informacije.

"Dok je više od šest meseci radio na "Zadruzi 2" Željko Mitrović je do detalja pazio na svaki segment imanja koje će se dosta razlikovati od prve sezone. Razmišljao je šta je to što bi ovom velelepnom posedu donelo posebnost i tada mu je na pamet pala palata u kojoj će se odvijati najviše aktivnosti učesnika i koja predstavlja najbitniji deo imanja."

Znaci mocice da se ulazi u nju i ocigledno se radi o zgradi koja je ipak nesto vise od kulise ili bar nekog montaznog objekta.
Kaze da je kupola na visini od 40 metara.

https://www.blic.rs/zabava/ekskluzivno- ... po/7bqj0sf
 
zapaliti sve. preorati i napraviti pusnice za tov svinja zbog domace potrebe!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pokusaj nije ni nesto irginalno jedna stiroporusa ...
 
Али има доста повезаности са Скупштином, ријалити у обе зграде. Структура учесника иста такође.
 
meni je tolika zgrada skroz cudna pojava za reality. Ovo je nesto potpuno neocekivano.
 
Ja sam za to da se sličan kompleks, samo veći i gradniozniji podigne na Kalemegdanu gde je trebao da bude onaj Despotov grad, a još bolje bi bilo da podignu Despotov Grad za potrebe rijalitija. :vops:
 
Пролазио сам више пута кроз Шимановце. Ма оно је град као што је реплика Теразија била град, скеле и преко њих стиропор. Иза једне од лажних фасада има тај као монтажни објекат где спавају, једу и баханалишу. Мислим да је ту највише пара отишло на базен, чамце, кола и онај џет пек.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=565826#p565826:1kmtu0t9 je napisao(la):
Nebojsa » 08 Сеп 2018 02:17 pm[/url]":1kmtu0t9]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=565729#p565729:1kmtu0t9 je napisao(la):
Гага » 08 Sep 2018 01:52 am[/url]":1kmtu0t9]
@Небојша, морам да те разочарам око тог објекта који наводиш. Тај објекат се НЕ РУШИ него се ПРОШИРИЈЕ и то је Интерфриго, а не Фриго. Цео тај објекат је под закупом и власник је један од старијих Бежанијаца. Кад се реконструисао Тошин бунар он није дао да се један стари део улице Тошиног бунара (1+1) раскопа и уништи јер тај део улице пролази кроз његов посед. То је баш остављено из разлога да могу да излазе возилима од тог објекта на Тошин бунар код бензинске станице НИС.

Та метална кровна надоградња, коју си видео из аутобуса, стоји тако бар неких 3 године, а можда и више ! Ево ти две моје слике из новембра и децембра 2017.године, где се види та метална конструкција, а такође се добро види и на ортофото снимку "гугла".

Још нешто, спомињеш Земунску улицу и морам да те исправим поново. Земунска улица НЕ ПОЧИЊЕ ту где си навео, то је још увек Тошин бунар. Земунска улица је од раскрснице где је ЕКО пумпа и пословна зграда "Крај запада" (West End), па до раскрснице са Гандијевом и Војвођанском улицом !
OK, u svakom slucaju sredio bi ja to da bude jedna ulica umesto 3 u jednoj...

Dali je moguce da onaj ruzni hangar ostaje na onoj lokaciji i jos se prosiruje? znaci jos jedan lokalni igrac koji je svojim doprinosima i zaslugama jaci od gradskog urbanizma. Pa sto su sklanjali onaj cigojnerski brlog ako ovo ostaje? Nemam reci.
Не би могао да средиш. Нису могли ни из удружења Бежанијаца, јер је био предлог да се Тошин бунар + Земунска + Војвођанска преименују у Бежанијски булевар, и није прошло, јер се унутар самог удружења нису сви слагали са тим предлогом. Писао је @Белка о том предлогу пре пар година.

Остаје до даљег, то је зона "мешовитих градских центара", шта год то значило.
 
Pa to bi bilo odlicno resenje, Bezanijski bulevar, a verujem da ce se to kad tad srediti jer ovo postojece stanje em nema nikakve logike em zbunjuje ljude pogotovu sa strane.

Postavili su ogradu oko onog placa gde je nedavno srusena ona nedovrsena zgrada.
 
Vrh