Šta je novo?

Razni projekti

SRBO":3mdkco7o je napisao(la):
Тешко да ћеш наћи зграду где подрум није претворен у станове а гаража је на папиру само


Upravo. Zivim u jednoj takvoj. Zajednicke prostorije? Sta je to?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
И код мене, гаража на папиру 3 места, у ствари има за 2 ово преграђено за стан плус натрпано ствари тако да само за један (мене)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=562320#p562320:jdpswcms je napisao(la):
Bulbulderac17 » Нед Авг 26, 2018 8:47 pm[/url]":jdpswcms]
direktor":jdpswcms je napisao(la):
Na drugoj fotki kome velikodusno pripada parking toliki
parking od sve tri zgrade...ova levo i dve iza..isti investitor


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne, parking je samo od ove zgrade iza, to je sve bio jedan plac pre zidanja. Na mestu parkinga je trebalo da nikne zgrada, ali zbog velikog problema sa vodom tokom izgradnje te zgrade pozadi, kao i odustajanja prvobitnog investitora, novi je zatrpao sve te delove koje je trebalo da obuhvati garaza i napravio ovaj parking.

Ove dve zgrade pored se prakticno vode kao jedna zgrada iz dva dela i one imaju zajednicki parking, medjutim i tamo stanari imaju dosta problema sa vodom koja stalno izbija u garazi jer izgleda da nije najbolje odradjena hidroizolacija. Ne znam kako je uopste dozvoljeno da se toliko ukopava za garaze s obzirom da se zna koliko u tom delu Zvezdare ima podzemnih voda. Dve zgrade u toj ulici bas zbog tih voda nisu na kraju ni stavile te podzemne garaze, mada ne znam kako su to papiroloski zaobisli, a evo u ovoj jednoj (tj. dve) je sve izgradjeno po propisima sto se tice broja parking mesta, ali opet postoji dosta problema.
 
Koste Racina/Generala Save Grujica - Surdulica na Dedinju
5bba407569ac4b694057ff7759419045.jpg
cc2e5ada98ce06cebca84df63da4ac9c.jpg
1434f0c2c69ab9798023c17967ab9a23.jpg
cb0427554cf9e1d61223e0b1d3786370.jpg
8eb97116e2575200ce54347809215b43.jpg
21541473b977b7060f4841444f311158.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
za svaku pohvalu je ovo u Diplomatskoj koloniji. Pozitivno iznenadjen
9a8959ccadae1ba9c2f261ebad4d3530.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Онај је надмашио сам себе зграде са никад више стиропорних декорација, мада није лоше

Занимљиво је како увек остави лајсну једну ту на попречним зидовима, тачно да обележи вишак спрат
 
Belocrkvanska, Dedinje
nema table , nema nista osim oglasavanje prodaje...
ddf882f828d56c0d3f8cc977d3280dff.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
nema. ova parking mesta su uska i da se ne lazemo stane li dzip ode pola ulice...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
danas sam se setao po Dedinju kao sto vidite inpo slikama i ne mogu da se nacudim da nema novogradje koja ima krov. meni objekat bez pravog krova sa ceramidom nema nikavu arhitektonsku vrednost i pritom mislim na vile. ukusi su naravno razliciti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ravni krovovi su u modi ova u palackovoj kao da je na zelenoj povrsini sazidana ...
 
da ta kuca u Palackovoj je na javnoj povrsini, tu je bila suma koju su isekli. bas me zanima kad pocne ogradjivanje tog placa posto se uopste ne zna povrsina istog i granice po kojima ce se voditi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ovaj cardak u Generala Zivka Davidovica je zanimljiviji! Trebalo mi je par dana da mogu da slikam posto su njuske zna se...uzurpiran ceo plac . Svaki metar popunjen. Steta veoma lepa lokacija i nekoliko prelepih kuca sa negovanim travnjacima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
pardon ne Davidovica vec generala Zivka Pavlovica


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh