Šta je novo?

Razne rekonstrukcije

Da l moraju da imaju za ovo tablu o radovima i dozvolu za postavljanje?
 
loyola":pncyv9zd je napisao(la):
Lun9qLq.jpg


Prošao sam i ja malopre, majko mila ono je ogromno!

Ne znam šta da mislim, sa jedne strane ako će ceo taj projekat doneti sa sobom i rekonstrukciju i vraćanje prvobitnog izgleda zgrade Pošte, onda neka im i ta reklama.

Ali sa druge strane, pola zgrade železničke stanice je zaklonjeno, zar nije moglo to recimo da se stavi između pošte i stanice.
 
Pa kad dodje Alibaba iz emirata kad se spusti niz Nemanjinu da lepo vidi
 
Nije mi jasno cemu potreba za ovolikim bilbordom, ako ce vec Zadruga biti centar za promociju projekta, potpuno otvoren za javnost.

Pada mi na pamet da je mozda rec o instalaciji koja ce biti tu privremeno samo zbog ceremonije otvaranja Zadruge i zvanicnog pocetka rada preduzeca "Belgrade waterfront".

Verovatno cemo narednih dana saznati scenario.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk 2
 
milos.tro":25ombi8k je napisao(la):
Adaptacija zgrade "Aeroinženjeringa" koštaće 345 miliona dinara - Prvi osnovni sud u Beogradu od septembra u novim prostorijama
Petak, 04. 04. 2014.|11:32 | Izvor: eKapija/Blic

http://www.ekapija.com/website/sr/page/ ... ostorijama (ceo tekst)

Реконструкција кошта 3 милиона евра? Да ли је могуће!? Шта ли се мења, када кошта 350е по м2?
 
Homer Jay":1nau0cag je napisao(la):
Nije mi jasno cemu potreba za ovolikim bilbordom, ako ce vec Zadruga biti centar za promociju projekta, potpuno otvoren za javnost.

Pada mi na pamet da je mozda rec o instalaciji koja ce biti tu privremeno samo zbog ceremonije otvaranja Zadruge i zvanicnog pocetka rada preduzeca "Belgrade waterfront".

Verovatno cemo narednih dana saznati scenario.

Najverovatnije će tako i biti.
Mada... još nisu bili lokalni izbori...
 
Homer Jay":1cei3ctz je napisao(la):
Nije mi jasno cemu potreba za ovolikim bilbordom, ako ce vec Zadruga biti centar za promociju projekta, potpuno otvoren za javnost.

Pada mi na pamet da je mozda rec o instalaciji koja ce biti tu privremeno samo zbog ceremonije otvaranja Zadruge i zvanicnog pocetka rada preduzeca "Belgrade waterfront".

Verovatno cemo narednih dana saznati scenario.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk 2

Скела за билБодер се управо поставља због тога.

Zbog čega se postavlja ogromna skela kod Železničke stanice? Evo odgovora!
R.Bulatović | 18. 06. 2014. - 16:13h 18:06h | Foto: Đ. Kojadinović | Komentara: 151
Ako ste ovih dana prolazili pored Železničke stanice, sigurno ste se zapitali zbog čega radnici postavljaju ogromnu skelu pored ulazu u stanicu. Mi imamo odgovor!

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/474477 ... o-odgovora
 
drum1":1q284vsa je napisao(la):
Реконструкција кошта 3 милиона евра? Да ли је могуће!? Шта ли се мења, када кошта 350е по м2?

Sveee :D

Šalu na stranu, bukvalno sve. Ogolili su je do betona i sve novo ide. Ne znam da li je moralo tako, samo konstatujem.
(verovatno i IMT faktor)
 
mekbejn":2s0yof05 je napisao(la):
drum1":2s0yof05 je napisao(la):
Реконструкција кошта 3 милиона евра? Да ли је могуће!? Шта ли се мења, када кошта 350е по м2?

Sveee :D

Šalu na stranu, bukvalno sve. Ogolili su je do betona i sve novo ide. Ne znam da li je moralo tako, samo konstatujem.
(verovatno i IMT faktor)

:)

шта је ИМТ фактор?

ма сигурно да мора све. енергетска ефикасност + потпуно другачија намена. али делује ми изуузетно јефтино. цена је сигурно без инсталација...
 
IMT ti je skracenica od ima mene tu danas a nekda je bila od industrija motora i traktora
 
Mozda je u tu cifru uracunato i opremanje , do nekog nivoa ,trebalo bi da ima negdje tender da se procita nemam vremena sad da kopam
 
"Blic" 19.6.2014

Zbog čega se postavlja ogromna skela kod Železničke stanice? Evo odgovora!

Nisu u pitanju radovi, već kako za "Blic" kažu u "Železnicama Srbije", biće postavljen veliki bilbord za projekat "Beograd na vodi".
Kako će izgledati bilbord i šta će na njemu pisati, Beograđani bi trebalo da vide pred otvaranje renovirane zgrade Beogradske zadruge (zgrada Geozavoda) u Karađorđevoj ulici koja je najavljena tokom ovog meseca.
Podsetimo, u Beogradskoj zadruzi će biti prodajni i izložbeni centar "Beograda na vodi", gde će sugrađanini moći da pogledaju i maketu "Beograda na vodi" veličine 5,5 metara sa tri metra.
Ova investicija ništa neće koštati Grad Beograd jer troškove pokrivaju investitori koji su se i bavili rekonstrukcijom Beogradske zadruge.
 
Можеш да саградиш зграду за 350, али најјефтинији стамбењак П+4.

Сасвим друга намена, материјали и фасада, то свакако, међутим: нпр реконструкција краун плазе је коштала 1300е/м2.

Ипак се овде мења фасада цела.. све инсталације...
 
moj brat je ušao u renoviranje stana i došao je do te cifre.


to nije ništa spektakularno.
 
па да, а он није мењао фасаду и централну климу, трафо и разну електро и клима опрему .... и дошао је до те цифре.
дакле овде се уграђује озбиљна електро и клима опрема + замена фасаде + термика на фасади и крововима...
нешто је ту чудно.
 
Pa redovno odrzavanje je cudo mi izracunali da je tako jeftinije ,sramota
 
У Вука Караџића (УЛУС) она скелица што стоји под балконом-је ли то заштитна мера, или је у плану и нека обнова? :)
 
dsc05226.jpg


rekonstrukcije skole ivan goran kovacic na zvezdari
 
Vrh