Šta je novo?

Pušten je u rad novi Forum

Ja napisah da mi radi Tapatalk, i radi, ali jako sporo.
Da li je i drugima koji koriste tapatalk isto, znatno, sporije nego što je bilo ili je to samo problem do mene.
Pre prelaska na novi forum bilo je sve jako brzo i tečno.
@Igor
Ajde, molim te proveri sa tim likovima iz tapatalk-a da ne treba još nešto da se čačne.
TNX
 
Da,sada radi,ali jaaako sporo.Ovih dana meni nije uopste radio.Znaci ipak moze da radi.....:) Moze kad se hoce.
 
Ja napisah da mi radi Tapatalk, i radi, ali jako sporo.
Da li je i drugima koji koriste tapatalk isto, znatno, sporije nego što je bilo ili je to samo problem do mene.
Pre prelaska na novi forum bilo je sve jako brzo i tečno.
@Igor
Ajde, molim te proveri sa tim likovima iz tapatalk-a da ne treba još nešto da se čačne.
TNX
Nema ništa što može da se učini jer TapaTalk mi ne kontrolišemo ni na koji način, sem instaliranog dodatka. Forum radi normalno, mobilna verzija radi normalno, PWA radi normalno - tako da...
 
Pisao sam tapatalk podršci pa ćemo videti šta kažu i da li mogu nešto da učine.
 
Isto i meni, juče sam mislio da je spor jer je sve novo i jer obnavlja cache ali ne i danas je katastrofa sporo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poštovanje,

Godinama pristupam Forumu preko Feedly readera, tako što tamo dobijam obaveštenja o najnovijim postovima za teme koje me zanimaju, a onda "otvaram" taj post. Međutim, posle upgradea, u Feedly se umesto najnovijeg posta pojavljuje onaj inicijalni za temu, koji može biti star 15 i više godina. Verovatno je u pitanju neka sitna začkoljica. Beobuild forum je odabvno svakodnevna navika pa se nadam da će situacija uskoro biti razrešena :)
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    112 KB · Pregleda: 114
@daors

Upravo sam ti poslao email koji mi je stigao sa feedly aplikacije.

Inače u donjem desnom uglu foruma je karakteristična narandžasta ikonica tj link ka RSS-u.

Pozdrav,
Igor
 
Poslednja izmena:
Stiže feed probao sam ga međutim šalje na prvi post u okviru teme. Čak ni brisanje keša i kolačića nije pomoglo.
 
Stiže feed probao sam ga međutim šalje na prvi post u okviru teme. Čak ni brisanje keša i kolačića nije pomoglo.
Ok za to, nego mislio sam na email sa Feedly aplikacije za koji si rekao da si mi poslao. Još mi nije ništa stiglo.
 
Screenshot_20220113-181352_Chrome.jpg

Jedan mali nebitan problem, nisam pre primetio. Na vrhu, gde je traka sa ikonicama, ona ne ide do vrha, pa se vidi red teksta iznad toga, a ispod trake za web adresu (tačno ispod 18:13 gde piše). To je 1 piksel fazon, pa ako ste u mogućnosti, podignite.
 
Nakon duzeg perioda pristupih BBu i preko lap-topa....
totalno jasnijije i,boljie i kompletan utisak novog foruma je vidljiv boljitak u odnosu na moj prvi susret sa promenom vidjenom preko mobilnog
te tom prilikom moj utisak i komentar je glasio ,,bezveze,, a sada vidim da je bio neopravdan :cry:
Pohvale za sve koj su ucestvovali u krejiranju ovog novog (y)
 
Vreme za izmenu poruke je upravo povećano sa 10 na 15 minuta.

Dugme za edit tj izmenu poruke se nalazi na mestu koje sam označio strelicom.
izmenaposta.jpg
 
Све похвале за нов изглед нашег Беобилда, сад изгледа свеЦки:gobb:

Мање "дечије болести" које сам имао су решене, наравно уз помоћ @Игора. :sesir:

Синоћ ми се појавило док сам био на једној од тема, тј. отворио ми се овај прозорчић са овим "Упс!" обавештењем. Можда се то још некоме појавило, па зато то објављујем овде. @Игоре, шта би то требало да значи ?упс!.JPG
 
Zavisi na šta si kliknuo pre nego što ti se pojavila greška ali siguran sam nešto što se retko dešava.
 
Нисам ништа кликнуо, читао сам постове на теми и само се то појавило. Да будем искрен не придајем значају, али овим сам само хтео да обавестим јавност форума.
 
Omogućiti da poruke mogu da imaju više od 10.000 karaktera, tj. da ono bude neograničeno. Sada sam hteo da prenesem vest u celosti, ali mi to ne dozvoljava, jer poruka ima preko tih 10.000 dozvoljenih karaktera.
 
Ubrzalo se učitavanje na tapatalk ali je i dalje sporije nego što je to bilo ranije.

Sent from my SM-T725 using Tapatalk
 
Hm, malo cudno ponasanje notifikacija. Npr pojavese novi postovi na 3 teme, i gore pored zvonceta stoji oznaka 3. Otvorim jednu od tih tema, umesto da sada stoji 2 taj broj u potpunosti nestane.
Vise estetska primedba, takodje u notifikacijama, tekst: "There may be posts after this" mi se cini kao visak.
 
Sve pohvale za novi izgled foruma.
U početku sam bio smoren, jer kad se naviknem na nešto, mrsko mi da se navikavam na nešto novo.
Ali zaista, kroz korišćenje, vidim značajna poboljšanja.
Srećno nam svima a ekipi svaka čast!
 
Dal to kod mene ili forum vec štuca ?
PP i Smajlovi ne reaguju zapravo cela linija - B, I, attashmet, slicice -
je svetlo , svetlo siva i iskače obaveštenje o nekoj grešci.
 
Vrh