Šta je novo?

PSP Farman West 65 - [ Multifunkcionalni kompleks - 152.437 kvm ]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=711442#p711442:2k6atm4f je napisao(la):
pfkBG » Pon Feb 24, 2020 6:40 pm[/url]":2k6atm4f]Lepotica :sesir:

Ајде кад буде готова али за сада је бетончина на куб, нема потребе за претеривањем
 
Racunaj nadzemne etaze 40 spratova plus prizemlje 41. Visina 155÷41=3,8 x koliko sad ima nadzemnih etaza (racunaj i prizemlje) x 3,8 i dobices pribliznu visinu.
 
aj da se ne muci covek :)

TMusOta.jpg


po poslednjoj slici ovde, ima 24 sprata punom sirinom + 4 sprata u srcu, dakle oko 100 +- 2m, znači trenutno je na visini beograđanke(bez antena).
 
Nadam se da ce na bazi uspeha ovog projekta drugi investitori krenuti da grade zgrade 100+ metara
 
Videćemo da li će ovde fasada biti za 10 klasa niša od renderovane kao u kuli beograd.
 
Mnogo bre mračiš

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Samo ćemo videti razliku na delu između privatnog investitora westa 65 i državnog investitora "nacionalnog projekta".
 
Mislim da će Kula West i Kula Beograd biti kao nebo i zemlja po svim kriterijumima, a Skyline je tu negde izmedju.
 
Inace, mediji pisu da je u West kuli stan kupio i fudbaler Jovic, tako da izgleda da west provlaci sportiste, a Beograd na vodi , po medijima sudeci, estradu.
 
Pa kao što neko reče na forumu nije Nole seljak da kupi stan u Kuli Beograd, a on je isto kupio u Westu :lol:
Mislim da čestnim ljudima kupovina stana u BnV dosta kvari ugled. Taj projekat ipak simbolizuje sve što je pogrešno u ovoj zemlji.
 
У БнВ су станове купили Јелена Јанковић, Дејан Станковић, Александар Коларов
 
Moj prvi post na beobuild-u. Nadam se da sam sve uradio kako treba?

Slikano sa treceg sprata telenorove zgrade u ACB-u.
df3720b69116945b68f93b0b08854a4d.jpg


Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
@Greg dobro nam došao - sve si odlično uradio :) Već se unapred radujem novim slikama sa te pozicije!
 
Da li neko zna gde se mogu videti cene po kojima se prodaju nekretnine, da li je javna inform?
 
Pa sta ce ti ovde stan kad nema terasu, po meni stan bez terase je potpuni promasaj, za 3000e m2.
 
Vrh