Šta je novo?

PSP Farman West 65 - [ Multifunkcionalni kompleks - 152.437 kvm ]

IMG-20191118-142958.jpg
 
Impresivno izgleda uzivo, trzni centar takodje odlicno napreduje...Treba da se bace prekoputa OB da srede onaj potez do Uradi Sam pa bi i mogao da bude centar Nbgd
 
Centar bez trga,parka ili bilo cega gde bi mogao da stanes i kazes sad sam u centru,ustvari mozda na parkingu kod megamarketa ili AirportCity-a
 
Eto ideje za gradske vlasti - veliki park preko puta West kule, to bi bio potez za svaku pohvalu
 
Pošto im trgovi baš i ne idu...

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Koliko sam izbrojao rade plocu za 17. sprat, plus se jezgro ne vidi iz ovog ugla a ide 2-3 sprata ispred, znači do kraja novembra već su na pola. Sada su stigli do ovog dela gde se ovaj uski izbočeni deo ka molu uvlači ka unutra.
 
Jezgro ide 4 sprata ispred jer je uvuceno tako da je vrlo moguce da su vec sad na pola visine.
 
Ево једна дечија шкработина од мене:

 
Питање за образоване људе, пошто ја кад видим градилиште умем само да избројим етаже:

Да ли ће Вест65 кула имати фасаду зид-завеса? (Који од високих објеката тренутно у изградњи/пред изградњом у БГ - Ушће 2, Кула БГ, Вест 65, Скајлајн пословна кула - има/ће имати фасаду зид завеса?)
 
Fotografija kule na dan 19.11.2019. Godine
d93c39c34264e1ab932b686fec804015.jpg


Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka
 
Ne već 50 metara

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Pa sad mi se bas i ne uklapa u blok West... Preterana visina, a ona zgrada odmah pored izgleda smešno
 
Na ovoj slici ova zgrada ima 44 sprata, a imace 40.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=681557#p681557:1wr21zcb je napisao(la):
predre » 19 Nov 2019 08:08 pm[/url]":1wr21zcb]Ne već 50 metara

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Usce ima 22 ovo cudo 40...i ne racunaj toranj, to nije realna visina Usca...

edit: U pravu si, tacnije 45m. Usce je 110m bez antene, a ovo cudo 155m.
 
155-104=51
Spratovi nisu mera za visinu.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Izgradnjom ove kule stice se odlicna prilika za formiranjem jednog manjeg ali reprezentativnog downtowna u ovom delu Novog Beograda. Mesta ima sto u ovom trenutku sto rusenjem razne starudije koja u okolini obitava narocito u pravcu gspa.
 
To je trebalo da bude ušće ali avaj.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=681413#p681413:4ucwxm2k je napisao(la):
Sarajevska » Uto Nov 19, 2019 11:28 am[/url]":4ucwxm2k]Ево једна дечија шкработина од мене:


Ako je ova slika tačna znači ovo jos nije ni jedna trećina.Ovo će baš biti ogromno
 
Pa nije tačna, piše svega par postova iznad.
 
Jos uvek je,bar meni, neverovatno da ce ovakva staklena zgrada da bude iskljucivo stambena
 
Vrh