Šta je novo?

PSP Farman West 65 - [ Multifunkcionalni kompleks - 152.437 kvm ]

Ima neko informaciju dal su dobili gradjevinsku dozvolu za izgradnju kule?Hvala
 
Dobili su dozvolu odavno (čekali su je, zbog povećanja spratnosti), ali mislim da nigde nema table.
 
I ja mislim nesmeju da grade iznad zemlje bez dozvole.

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока
 
Kako radovi idu u visinu , a imaju gradjevinsku dozvolu sa izgradnju garaze? Nisam video tablu sa novom gradjevinskom dozvolom sa izgradnju same kule.
 
Lepo sve piše par postova iznad: i stanje na terenu i link za proveru i broj predmeta...
 
Razumeo sam da jos nije pravosnazna gradjevinska dozvola i da zato nema table, ali nisam upucen bas toliko u materiju :)
 
A zasto je to bitno?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Према дозволи последњи спрат који ће имати станове биће 37. Два стана, петособна :D
 
Ja sam to pre razumeo da ce zadnja tri sprata biti samo po jedan stan nego je glupo da napisu desetosoban. Ne bih se iznenadio da bude i duplex pa da imas dnevnu sa visinom plafona od 6 metara na 150m visine.
 
Imate sve stanove na sajtu

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Koji pogled tj strana sveta vam se cini najboljim iz West kule , i od kojih spratova su najbolje vizure u smislu da im ne smetaju druge sadasnji i buduce zgrade?
 
Чекај пројекат Wellport се гради иза дијагонално овог PSP Farman-a.. и немају везе један са другим ??
 
Kao i još dva projekta u neposrednoj blizini, u istom bloku, ka Tošinom bunaru.
 
А у.. значи то ће бити максимално насвиран крај за коју годину, после много деценија таворења, Београд доживљава моћну трансформацију.
 
Ocigledno je da je kula krenula u visinu.Cak se vidi i kosina nje.

Sent from my M-SP7xGO3G using Tapatalk
 
Koliko je skuplje po m2 stana napraviti ovakvu kulu u odnosu na uobicajene dosadasnje i najavljene zgrade u Bloku 65, kao sto su West 65 6spratnice, Welport, Zeptera, Exing?

Da li neko zna kakav ce biti kvalitet izrade stanova u Kuli 65 u odnosu na vec izgradjene West65 stanove i npr A blok, Wellport?
 
Verovatno je kula krenula jer na sajtu pise da ce biti gotova 2021 god.A dve godine je minimum za toliku zgradu.
b55c043feca97b32b1c140b4b933d723.jpg


Sent from my M-SP7xGO3G using Tapatalk
 
Pola godine im je otislo mislim na temelje i sipove, skoro su tek vidljive armature iznad nivoa 1.
Obzirom da je Kula St Regis u BW najavljen zavrsetak gradnje za jesen 2021god, a da jos nisu izasli ni blizu iz zemlje, moguce da West ima sanse da bude gotov do leta 2021god.
 
Vrh