Šta je novo?

PSP Farman West 65 - [ Multifunkcionalni kompleks - 152.437 kvm ]

Da li je to PSP Farman lagano poceo da cisti parcelu prekoputa West 65, preko pruge? Zna li neko sta ce tu biti?
 
Da li su sadržaji iz zgrade poput spa centra, teretane, frizera dostupni za sve građane koji su voljni da plate ili samo za stanare zgrade?
 
Mislim da ćemo to znati tek kada formiraju cene i otvore, ali je spominjano da će biti samo za stanovnike zgrade.
Nije mi poznato da će biti frizer u zgradi.
 
Sadrzaji ce biti dostupni samo stanarima zgrade. Usluge frizera nisu i nece biti u ponudi od strane investitora.
 
Брат Дритана Абазовића и девојка Ане Брнабић отворили болницу у Вест 65

0AA415C4-F131-4A06-942C-D8416DB51770.jpeg
 
West 65, Naselje i Mall obilazak danas
West 65 je pored fino ugladjenih poslovnih ljudi, sportasa, zdravih familija I leglo sponzorusa, pevaljki, kriminalaca, raznoraznih trotoarki koje se svako malo uslikavaju , snimaju , modelisu,kerovi skacu , mokre po travi , deca se po istoj valjaju , odise snobizam ,lazni glamur nesto slicno kao bolesni realti na otvorenom prostoru
 
West 65 je pored fino ugladjenih poslovnih ljudi, sportasa, zdravih familija I leglo sponzorusa, pevaljki, kriminalaca, raznoraznih trotoarki koje se svako malo uslikavaju , snimaju , modelisu,kerovi skacu , mokre po travi , deca se po istoj valjaju , odise snobizam ,lazni glamur nesto slicno kao bolesni realti na otvorenom prostoru

Zato je Mirjevo recimo super
 
Savo ti bas imas problem sa ovim naseljem, ne znam zasto si bas onda "kupac" stana u ovom naselju? Slobodno reci koja agencija je upitanju, da ti pomognemo da zapravo prodas nesto manje izfrustriran da budes
 
West 65 je pored fino ugladjenih poslovnih ljudi, sportasa, zdravih familija I leglo sponzorusa, pevaljki, kriminalaca, raznoraznih trotoarki koje se svako malo uslikavaju , snimaju , modelisu,kerovi skacu , mokre po travi , deca se po istoj valjaju , odise snobizam ,lazni glamur nesto slicno kao bolesni realti na otvorenom prostoru
Čemu tolika isfrustriranost i negativa?
Jasno je da je kod ljudi u danasnje vreme prisutna ogromna količina ljubomore, zavisti i sujete i da ti prvi Savo sanjaš da živiš u nekom ovakom kompleksu umesto ne znam ti ni ja gde, ali bi bilo veoma korisno da svoje niske pobude držiš u sebi u ne širiš ih po internet forumima jer se jedino na njima osećaš dovoljno sigurno i osokoljeno.
 
Čini mi se da sam neki dan, po izlasku iz Maxija, video reklamu na lokalu kraj eskalatora na spratu da se uskoro otvara Paul&Shark. Nisam mesecima išao gore, ne znam da li je najavljeno još nešto. Ponuda je, zasad, doista slaba. No, makar je tu Maxi koji radi do 22h :)
 
Ako je istina da ce se rusiti Roda Mega i Extra Centar onda ce mnogi lokali preci u WEST 65.
 
Vrh