Šta je novo?

PSP Farman West 65 - [ Multifunkcionalni kompleks - 152.437 kvm ]

Nije tema ali bi lepo leglo jedno osveženje Genexa

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Baš isto razmišljam! To bi lako moglo u okviru projekta o energetskoj efikasnosti, neka lepa, kvalitetna, staklena fasada koja će udahnuti novi život toj zgradi.... Ipak pričamo o kapiji Beograda.... Neka novi kupac finansira prema projektu, zašto da ne...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Načekaćemo se još dugo da neko kupi Genex.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
А камоли тек да ставља ,,стаклену фасаду" на симбол и западну капију Београда
 
Dopada mi se vaš "optimizam" momci, ne znam na osnovu čega je građen jer sa trenutnim cenama poslovnog prostora u BG cudi me da Genex već nije prodat! Vrv zato što, ako se ne varam, nije ni bilo pokušaja prodaje....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pa sledeći put će biti par miliona niža cena i kupiće je tada neko, čekaju da padne cena.
 
Dok sunce sa Kosančićevog venca sija West kula se medj' Ušće bliznakinjama probija.
 

Prilozi

  • WEST KOSANCIC.jpg
    WEST KOSANCIC.jpg
    149 KB · Pregleda: 4.601
Današnji pogled na kulu iz unutrašnjosti West-a
a49f535c45cb369538c7cf84af4dfc5e.jpg


Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
 
Mislim da su tu negde na 25. spratu, znaci jos odprilike nekih petnestak.
 
У данашњим дневним новинама Ало објављен је чланак да је Новак купио стан (пентхаус) од 400 квадрата на 40 спрату "Товера на западу 65". На интернету још нема тог чланка, а гледаћу онда да сутра фотографишем чланак и поставим га овде. Иначе је то трећа Новакова некретнина коју је купио у овом насељу. Ево слике са насловне стране.

новак купио стан у запад 65.JPG
 
Kako funkcionisu liftovi po ovakvim zgradama? Jel ovi burzuji imaju neke odvojene?

Ili ce Novak morati sa svima, a nema gde da pobegne jer ide do kraja pa ce morati da trpi i babu koja ide do 25.sprata i onu koja ide 33.sprata...? Zna li se brzina lifta?
 
Ne znam ni jednu noviju iole markantniju zgradu u BG a da se za nju ne priča da Đoković ima stan u njoj.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=709104#p709104:2o0cvs9r je napisao(la):
Assad84 » Ned Feb 16, 2020 11:55 pm[/url]":2o0cvs9r]Опробан маркетиншки рецепт не треба мењати
Da sam Djokovic, kupio bih bas taj apartman koji kazu da je kupio. Pa nije seljacina da zivi u BNV.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=709097#p709097:162phahc je napisao(la):
wk_ » 16 Feb 2020 11:18 pm[/url]":162phahc]Ne znam ni jednu noviju iole markantniju zgradu u BG a da se za nju ne priča da Đoković ima stan u njoj.
Ovakav scenario je i pravno, a u slučaju Novaka i finansijski moguć
 
Da zivis na 155m u Bgd? Neboder u staklu bas i nije idealna lokacija za zivot porodice...On bar moze da bira gde ce ...Jedino ako nije uzeo da mu se nadje kad treba da.prespava dan dva on ili njegovi gosti...po fazonu hotel sto mi zvuci onda ok
 
Vrh