Šta je novo?

Protivpožarna zaštita (Vatrogasci i vatrogasne jedinice)

Припретите му инспекцијом и обавезама из закона по противпожарној заштити.
Obaveza SZ je da na celu sa upravnikom ima izradjen plan o evakuaciji izlozen na vidno mesto i sa strelicama po spratovim pored koji pise izlaz (EXIT)

Nema tu nista vise investitor. Upravnik stambene zajednice je duzan za to.
 
Pozdrav… Da li neko zna jel nekad u nekoj stanici u BG bilo koje vozilo FAP Varkar? Znam da ga ima u Lazarevcu ali me interesuje sa sam BG (Zvezdara, Voždovac…)
Ovaj kamion…
62F9E104-F413-4A41-8B7A-9018CCDFFF04.jpeg
 
Obaveza SZ je da na celu sa upravnikom ima izradjen plan o evakuaciji izlozen na vidno mesto i sa strelicama po spratovim pored koji pise izlaz (EXIT)

Nema tu nista vise investitor. Upravnik stambene zajednice je duzan za to.
Kod mene nema. Kome da prijavim upravnika? Nervira me deda i inače.
 
Pozdrav… Da li neko zna jel nekad u nekoj stanici u BG bilo koje vozilo FAP Varkar? Znam da ga ima u Lazarevcu ali me interesuje sa sam BG (Zvezdara, Voždovac…)
Ovaj kamion…
Pogledajte prilog 171837
Такав је био на Звездари прво пре око 15 година, сад у Лазаревцу, у Бг само тај један, остали широм Србије, типа Врање, Зајечар, околина НС...
 
FAP Varkar jel ovo zvaničan naziv modela sa duplom kabinom koje je godište ovaj kamion
 
Типа 2005-2006. мало је њих урађено, можда 10. Док су Мерцедеси узети у већој количини, чини ми се око 100 укупно.
 
Da li neko zna u kojoj stanici se nalazi ovo vozilo? Ono je bilo prezentovano ali kao da ga posle toga nema nigde…
23A41004-E693-49E8-B3FB-8720BC8ED108.jpeg
 
1.jpg

 
Можда вежбају за дан сектора за ванредне ситуације.
 
Za ovo blato i vožnju preko zelene površine itdiotn
 
Мрзело их на наспу ризлу на улаз у градилиште. И даље штета што није направљена једна већа зграда са више гаражних места за камионе. Био би рационалније искоришћен простор.
 
Pre neki dan sam imao dovoljno vremena da dok sam se vozio sa 38L, izbrojim broj jedinica za vozila kod stanice Dom zdravlja Voždovac (Autoput). Obično tuda linija samo "proleti". Ako nisam omašio u brojanju, ima ih 14, a ceo NBG će imati 4. Čak je i Zemun u boljoj situaciji.​
 
Вождовац је јача јединица од Новог Београда. Један од два батаљона у Београдској бригади. Мада у пола тих гаража су возила која нису за свакодневне интервенције гашења пожара, има ту џипова, комбија, чамаца, један камион за техничке интервенције, виђао сам ту у пар гаража паркиране и старе Југо Флориде.
Земун има 5 врата напред, али унутра стаје више возила, мислим да ватрогасна јединица МУПа има 5 камиона, џип и комби, а ДВД Матица 5 камиона, теренац и комби.
 

Prilozi

  • ватрогасци_финансирање.pdf
    121,7 KB · Pregleda: 95

U snimku se vidi zanimljiv zastavin kamion negdje u bg
Kao i hitna od zelj bolnice
 
Vrh