Šta je novo?

Protivpožarna zaštita (Vatrogasci i vatrogasne jedinice)

received_1345947785979801.jpeg

received_920775532459591.jpeg

У суштини класични ФАПови камиони само са новијим моторима и класичне ватроспремове надградње са новијом опремом.
 
Vjerovarno nisu rasporedjen vec stoje u nekom magacinu mupa lice fapcad na serijsku proizvodnji
 
Могуће да се чека дан МУПа да их и ту прикажу па ће да их доделе негде. Већ су се шепурили са њима и две нове Заставе и на отварању станице на НБГ, и на вежби на Ади, и у Крушевцу, сад на Батаји.
 
Pozdrav…
Da li neko zna nešto u vezi ove plave cisterne na slici?
Koliko sam obavešten da vatrogasci u Beogradu imaju ovu cisternu sa gorivom mislim marke MAN prvenstveno za snabdevanje helikoptera gorivom.
Da li je to tačno i gde ona stoji?
(to je neka kao novija verzija one plave Fap-ove cisterne sa Zvezdare)
F70E1A23-10D2-476D-83A6-F5EEE2FACE74.jpeg
 
Vatrogasna komanda u Mije Kovačevića je konačno dobila nova garažna vrata, tako da nema više onih zarđalih vrata koja farbu nisu videla verovatno od kad je stanica otvorena.
 
Vrata dobro izgledaju nzm koja im je brzina otvaranja
 
Баш су супер нова врата. Надам се да ће и станица Вождовац добити таква.
 
Оно и аеродром, па НС бригада су најбоље опремљени у Србији.
 
lepo za vrata, steta sto nisu crvena i sto nisu ispuskirali fasadu, a imaju odakle vodu da crpe :D
 
Jel Novi Beograd i dalje nema nijednu platformu, lestve…? Bas čudno da nisu stavili nijedno takvo vozilo u stanicu koja ima najviše zgrada.
 

Jedni od najbolje opremljenih na primorju i u cg
Evo sad kupuju i dron i to prilično skup
Pritom mislim da samo autoljestve imaju još pg i mozda jos jedna opština tipa hn
I jedini imaju brod vatrogasac na primoriju ne racunajuci mornaricu
Takodje i 3 aktivna dvd
Da li je mup nabavio dronove za vatrogasce
 
Мислим да ватрогасци у ЦГ нису део МУПа.
У Београду су скоро један жути комби опремили као командно возило за дрон.
 
Мислим да ватрогасци у ЦГ нису део МУПа.
У Београду су скоро један жути комби опремили као командно возило за дрон.
A jel znaš odakle je nabavljen onaj komandni zeleni Mitsubishi na Zvezdari? Znam da je interventna imala gotovo iste takve…
Jel i dalje koriste njega za intervencije kad ide šef smene, komandant a ne Jeep?
 
Vrh