Šta je novo?

Protivpožarna zaštita (Vatrogasci i vatrogasne jedinice)

Ovo je donacija, ako izdrže super, ako ne nikom ništa.
Ruku na srce skora sam bio kačio link gde je jedan gazda iz regiona kukao na njihove kamione i slabu korisničku pomoć tako da ne sluti na dobro.
Šteta što UNDP/EU nije uzeo neko ozbiljnije vozilo, za sanitete su donirali Fiat-e što nije bilo loše. (pa je Svrljiškog pokupio putnički voz.)
Za vatrogasce su pre toga uzimali pik apove ISUZU Sensei.

Što se tiče uvoza autobusa BMC "Mašinopromet" je bio logistički partner Gradu i saobraćajnim preduzećima kojeg su uvozili direktno, ne znam za kamione.
 
Nova zgrada pozarnika u bg na vodi usminkana varijanta one na nbg
20240102_172927.jpg
 
Прича се да ће бити још таквих контејнерских станица, у Миријеву, на Палилули, једна на аутопуту негде код Врчина само за аутопут.
 
I mirjevima sigurno treba jedna
Sto se palilule tice jel se misli preko pancevca
A sto se tice AP to jedino sa nbg strane...
Nzm kako je bg podeljen izmedju stanica
 
Негде у Дунавској се прича за Палилулу. Аутопут желе да покрију обилазницу и јужни део.
Нека подела у граду је отприлике Звездара, Вождовац, Кошутњак и Земун, где је Борча подређена Звездари, Бањица и Раковица село Вождовцу, Железник Кошутњаку, и Сурчин и Батајница Земуну. И имамо као нову јединицу НБГ, али у пракси сви иду у помоћ једни другима по потреби.
 
Ove godine je jubilej vatrogasaca bg 1864-2024
20240103_000825.jpg

Ovaj tam je jos u upotrebi
20240103_000509.jpg

Mislim i ovaj mercedes jutro po udaru na zgrade mupa
 
Ne razumeš ti kako današnje novinarstvo funkcioniše: :D
 
Добро је па им је покривалица макар слика из Србије.
 
Za korpu su smetale i grane stabala bar tako kažu stanari da su vatrogasci sekli da bi prišli
Problem sto nema poštovanja za ppp niti je označeno ko u moskvi mjesto za platformu
Screenshot_20240114-195543_Gmail.jpg

Ovo imaju u hr ovo bi kod nas trebalo da se uradi brošura sa osvrtom za upravnike zgrada pogotovo visokih objekata
 
Isporučeno 5 Isuzu kamiona. Čini mi se da su 2 u BG. Jel neko zna koje jedinice su ih dobile?
 
ЈА сам још раније виђао два на Звездари. Ако те не мрзи прошетај и баци поглед, сад са новим гаражним вратима се лепо види кроз стакло која возила су унутра.
 
Jel ono smotra sredom ujutro ...kad izvoze vozila
 
Ја сам их виђао и суботом, мада на Вождовцу изгледа имају сваки дан и ујутро, и увече у 7.
 
Napokon neka veća vajda i od tih helikoptera...

Inače, na početku klipa se može videti vozilo policije koje pokušava da uđe u Jurija Gagarina ali ne može od silnih automobilčina i loše vođenog i uređenog grada.
 
Vrh