Šta je novo?

Privatni prevoznici

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=817341#p817341:op1fsgjq je napisao(la):
Somi303 » 26 Jan 2021 20:20[/url]":op1fsgjq]
50878696367_f15b9765a8_h.jpg
Neverovatno koliko ovaj kraj Resnika liči na Stari Košutnjak.
 
Овде зглоб може да окрене без проблема.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Da, trebalo bi da može.
Resnik.jpg

Inače što jes jes, ovo naselje pored baš liči na Stari Košutnjak ili Cerak.
 
Банетова Кобра П40326 на 59. Рче ко агрегат.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Već su počeli neke stare MAZ-ove da ubacuju sa 45 na 50 umesto Liaza.
 
Одавно они су ои убацили. Неће раскантати бус на 50.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Има их 4 у Кошави.Једна је на 94,једна на 74 а две на 45.
 
Јуче се десило чудо. ЛиАЗ 5292.22 П40529 на 50.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Nije prvi put, često je na 50 Liaz 40529, otkad je Unacop kupio nove Cobre
 
Користим 50 сваки дан и морам да те демантујем. Ово је можда трећи пут да је Бошко послао Лиаза 5292. Тамнавини су били летос. Мазови су постали редовни.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ima i fotografija od pre dvadesetak dana, al neću da delim ovde jer nisu moje slike.
 
Unacop zamena na nekoj linija poteza 300? Čisto sumnjam da su upali na 309. Nije mi ni jasno kako je uspeo da tu uleti, pretpostavljam da su kola bila parkirana.
 
Prošao sam i video taj haos tamo. Zaista je jezivo izgledalo. Sva sreća da nije bilo žrtava.
90% vozila na 50 su kršine Liazi. Od Unacop-a do Beobus City-a svi na 50 šalju Liaze. Bez obzira što svi prevoznici koji rade na toj liniji imaju novija, modernija i pre svega bezbednija vozila, na 50 guraju samo Liaze. Pre neko jutro je u jednom bilo toliko hladno da ljudi nisu mogli da se drže za rukodržače bez rukavica. Grejanje nemaju, klimatizacija ne radi, stalno se kvare i takva vozila su 90% na 50-ici.
P.S. Zna li neko otkud uopšte vozilo sa linije 50 u tom delu bulevara kad je okretnica još dole niže, a vozila Unacop-a tuda ne prolaze kada idu za garažu.
 
marrecar":lrbwa01w je napisao(la):
Unacop zamena na nekoj linija poteza 300? Čisto sumnjam da su upali na 309. Nije mi ni jasno kako je uspeo da tu uleti, pretpostavljam da su kola bila parkirana.
Моја теорија је да је добио туражу (или шта год да је узрок) доле на излазу из окретнице (у аутобусу није било путника, дакле излазио је из окретнице) па је возач кренуо на горе уместо на доле (као и возач Темсе са линије 20, намотао пун леви уместо десно низ Устаничку). На излазу из окретнице су стајала два полупана аута, која се нису међусобно сударила, баш сам гледао са чуђењем како су ударени необично и питао се шта се ту десило. Онда смо кренули на горе и имали шта да видимо, оборена бандера, полупана кола и Лиаз тамо десно на тротоару где једва има места и ауто да стане. Тако је мени све то изгледало тамо неколико минута након што се све то десило, не могу да тврдим да је баш тако све било.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Ovo je više bruka i sramota, guraju smeće od autobusa na 50 idalje, a istekao im je radni vek i za ovo vlasnik treba da odgovara. Dokle će više ove kante koje su tehnički neispravne da ugrožavaju bezbednost putnika, dok na 81, 81l i 84 guraju sva nova vozila, al jednostavno im se može.
 
Vrh