Šta je novo?

Privatni prevoznici

Ni mene ne bi čudilo da ostanu neka stara vozila, grad će im pod izgovorom Korone, teške finansijske situacije, omogućiti da voze i vozila starija od 10 godina.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ovaj bus ce 10god napuniti u februaru tako da mu se voznja po ulicama naseg grada blizi kraju...

P41109

8tLk1IL.jpg
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=811582#p811582:3rp89jw5 je napisao(la):
busspoter » Pet Jan 08, 2021 9:02 pm[/url]":3rp89jw5]Ovaj bus ce 10god napuniti u februaru tako da mu se voznja po ulicama naseg grada blizi kraju...

P41109

8tLk1IL.jpg
Mašina od busa, dok su na 74 menjali Temse, oduševio sam se kako dobro ide i koliko je bus sređen, sve je bukvalno u savršenom stanju. A ko zna možda i ostane duže da radi, pošto su privatnici već 1.1. trebali da ih menjaju.
 
Evo ih njihovi naslednici. Danas P41137 na Vencu na 84. To su prinove u Dumekovoj garazi, polovne Kobre iz Turske. Polako ih ubacuju u saobracaj sve, mislim da je kupljeno 8 komada ali nisam siguran.

8sTawpR.jpg


VHmR4YQ.jpg
 
Izgleda da se obistinilo ono moje da se na carini nalazi poveći broj što novih, što polovnih Kobri. :D
 
Нису половне него су купљене нове 2017.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Po meni je dobro da privatnici uzmu što više Cobri, iskreno za Maz su spejs šatl
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=813419#p813419:q9dn2bvq je napisao(la):
Djole Pevcanin » Pet Jan 15, 2021 8:02 am[/url]":q9dn2bvq]Нису половне него су купљене нове 2017.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
Kako nisu polovne ako su 2017?
 
Нове купљене 2017.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Kada smo već kod kobri, da li se zna uzrok nesreće na okretnici na Miljakovcu pre pola godine što se desio?
 
Nesto najbolje, najlepse i najudobnije sto sparta duz ulica Novog Beograda... SRECAN BAMIRON SVIMA
EKXWNAg.jpg

U odnosu na Arivu, gospodski prevoznik !
 
C&LC Group se ponovio novim MAZ-om (MAZ-evima) 203. Upravo jedan viđen na 94. Ne znam im oznake, ali sam siguran da nije .088.
 
Opet 203? Da li je MAZ krenuo sa serijskom proizvodnjom 303-jke, koja makar po dizajnu deluje dosta kvalitetnije? 203-jka je baš dugo u proizvodnji bez da prošla kroz neki redizajn makar. Možda i preko 15 godina.
 
U Unacop stigla nova Cobra, P40550 i radi na liniji 81, a stigla je nova Cobra i u Ldm i čeka registraciju.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=815997#p815997:3bcvt9hu je napisao(la):
Kesha » Суб Јан 23, 2021 9:02 am[/url]":3bcvt9hu]Opet 203? Da li je MAZ krenuo sa serijskom proizvodnjom 303-jke, koja makar po dizajnu deluje dosta kvalitetnije? 203-jka je baš dugo u proizvodnji bez da prošla kroz neki redizajn makar. Možda i preko 15 godina.

Маз и даље прави 103, тако да ће у Београд стизати 203 још дуго дуго
 
Sad si me baš obradovao :mrgreen: Mislim, kapiram da nov model ne uđe odmah u serijsku proizvodnju, al čemu zadržavanje 203-jke toliko u proizvodnji kad već imaju naslednika, koji verujem da nije ne znam koliko skuplji od 203-jke. Za 103 ajde i razumem da ga još prave, jer ipak je on na bazi Neoplana N4016, mada ni tu nije reč nešto posebno kvalitetnijem vozilu. Mada, moguće da je robusniji, pa im je kao takav zgodan za zahtevnije uslove eksploatacije.
 
Колики је интервал на 50?
Увек постоје возачи који не могу да прате туражу, посебно у тешким условима, али и они који без икаквих проблема "скину" који минут, па и више.
 
Vrh