Šta je novo?

Privatni prevoznici

Verovatno su našli neku rupu u pravilima, nije se nigde direktno spominjalo ali su pisali u ugovoru i odgovorima na pitanja da "svako ima svoju liniju", ali očito da to ne znači to što se mislilo.
 
Pogledajte prilog 207559Ovo trenutno kruži netom. Po ovome, potez 300 uopšte nije loše prošao, pogotovo 307 koju navodno celu preuzima Strela. 56 nek je Bog u pomoći na šta će ličiti s Niš Ekspresom.
Kakvo je vaše mišljenje? Mislite li da je ova konačna raspodela?
Pa sigurno da je takva raspodela.
Malo mi cudno 511 opet C&CL group.
Strela ce morati da daje zglobnjake na 52 i 88.Ali i naravno na linijama 73,704,706,707 i 101 koji budu preuzeli
Nis ekspres nek nabavi zglobnjake za 56.Da bude solo,nema sanse.

Jel postoji neki razlog zasto privatnici ne nabavljaju toliko zglobne buseve?
 
Beobus katastrofa, Presto ima dobro održavanje, al opet Rakije.

U stvari skoro cela 47 postaje sa Rakijama, to je užas.
Beobus ima najbolje Akie, nisu tako loši, Presto takođe, a i za njih se ne zna šta će nabaviti od novih vozila. Svakako da je bilo bolje sa Lekonom i Cobrama koje su im bile top. Očekujem da neko otkupi njihove autobuse, kao i Veljine ako ne dobiju ništa od linija.
 
Мислим да је списак чиста дечија лупетачина. Тај "форум" за боље и није. Стрела неће на градске линије.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Бамирон је налепио нови лого, тако дс не верујем да иду.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Da li znate mozda kada Presto i Tamnava povlace IK-103 iz saobracaja?
 
U septembru kad treba da počne celo ovo ludilo oko linija, vozila starija od 2017. neće moći da rade.
 
Niš Ekspres je uzeo BMC po pričama vozača iz te firme, a i realno ne vidim šta bi drugo oni mogli uopšte da uzmu.
 
Niš Ekspres je uzeo BMC po pričama vozača iz te firme, a i realno ne vidim šta bi drugo oni mogli uopšte da uzmu.
Onda užas. Strela će (nadam se) Konekta na 88. A 48 koja je jedna od najopterećenijih u gradu da održava jedan od Top 5 najgorih prevoznika.
 
Kakva su vam iskustva sa transproduktom? Bar onima koji se trenutno voze na njihovim linijama? Video sam da imaju par dobrih e otokara... ali čisto sumnjam da će dati išta od toga na liniju 57, verovatno neke akie...
 
Da naglasim da sam ovu info danas našao i podelio čisto da vidim mišljenja ljudi jer deluje zanimljivo. Da ne bude da širim dezinformacije, pa moram da naglasim.
Neka raspodela mi je ovde sasvim logična (npr. Saga na potezu 300 i C&LC na 511 gde već rade). Nešto mi nema smisla, poput Strele na 52 i 88 jer sada ni za potez 700 nemaju dovoljno zglobova, a tek ih čeka preuzimanje poteza 100. Da se podsetimo da će 88 morati skroz zglobna da bude, a 52 polovično. Ako je tačno, svakako daleko bolje nego C&LC ili Niš Ekspres. 307 pravo iznenađenje, mada ako se uzme u obzir da je 90% trase ravničarsko, koliko-toliko pije vodu.
Za LDM se već pričalo da oni dobijaju potez 400.
Za Bamiron niko nema 100% proverenu informaciju, tako da je još nejasno šta će biti s njima. To i dalje ostaje na pričama.
Niš Ekspres ako dobije samo 56 i 56L, to znači da će preko 90% voznog parka biti zglobno.
Sve u svemu, ostaje da vidimo šta će se još dešavati. Ovo je neka da kažemo prva info, a dal će tako biti, ovo malo vremena će pokazati.
 
Kakva su vam iskustva sa transproduktom? Bar onima koji se trenutno voze na njihovim linijama? Video sam da imaju par dobrih e otokara... ali čisto sumnjam da će dati išta od toga na liniju 57, verovatno neke akie...
ТП је одличан превозник. Возила чиста и уредна. Мазови из 2016. су запуштени доста што је логично јер им се ближи крај. Много воле да буџе што подржавам. Возачи су скроз ок и тачни су у секунд, барем на 59 и 504. Отокари па и Ракије су у одличном стању. Једина мана су 2 сајамска е-Кента која више проведу на ОМВ-у на Ибарској него на 59.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Kakva su vam iskustva sa transproduktom? Bar onima koji se trenutno voze na njihovim linijama? Video sam da imaju par dobrih e otokara... ali čisto sumnjam da će dati išta od toga na liniju 57, verovatno neke akie...

Na 33 sasvim korektni, ako ne i najbolji, nećete loše proći, jer će sve MAZ-ove zameniti sa Otokarom.
Ja sam se potajno nadao da ću njuh gledati na 33, ali eto, super ste prošli.
 
Apsolutna glupost po meni strela na 307. Mogli su Sagi dati.
Linije 48 i 50 biće veselo.
Za 88 pošto eto "mora" da se privatizuje i nije tako loše.
A neću da komentarišem ldm, koliko će samo da se masno napuni kilometara na 408.
A tek cvrc grupa 😐...
Nisam video šta će se desiti sa Tamnavom trans.
 
Poslednja izmena:
Da naglasim da sam ovu info danas našao i podelio čisto da vidim mišljenja ljudi jer deluje zanimljivo. Da ne bude da širim dezinformacije, pa moram da naglasim.
Neka raspodela mi je ovde sasvim logična (npr. Saga na potezu 300 i C&LC na 511 gde već rade). Nešto mi nema smisla, poput Strele na 52 i 88 jer sada ni za potez 700 nemaju dovoljno zglobova, a tek ih čeka preuzimanje poteza 100. Da se podsetimo da će 88 morati skroz zglobna da bude, a 52 polovično. Ako je tačno, svakako daleko bolje nego C&LC ili Niš Ekspres. 307 pravo iznenađenje, mada ako se uzme u obzir da je 90% trase ravničarsko, koliko-toliko pije vodu.
Za LDM se već pričalo da oni dobijaju potez 400.
Za Bamiron niko nema 100% proverenu informaciju, tako da je još nejasno šta će biti s njima. To i dalje ostaje na pričama.
Niš Ekspres ako dobije samo 56 i 56L, to znači da će preko 90% voznog parka biti zglobno.
Sve u svemu, ostaje da vidimo šta će se još dešavati. Ovo je neka da kažemo prva info, a dal će tako biti, ovo malo vremena će pokazati.
Više ljudi je potvrdilo da je ovo tačno, e sad ima još malo vremena do 26.8. pa da vidimo da li će ipak Lekon i Bamiron uleteti u neku kombinaciju, ili je ovo definitivno kraj za njih. Ja sam sa poteza 300 i više nego zadovoljan, ali ne bih voleo da sam u koži ovih sa poteza 400 i linije 48.
 
На 56 је махом старија екипа возача који су на линији већ 8 година стално. 3031 исти човек дужи већ 11 година, прво на 59 а 8 година на 56. Тачни, нормални, добри и искусни возачи. Са овима који долазе можемо заборавити све ово што сам навео.

@Jelancha ТП нема гаражу у Кумодражу иначе би код мене на 59 дошао неко други. Задовољан сам што ТП узима целу линију што сам знао да ће се десити од почетка целе приче (овим не потврђујем и не верујем у списак са квазифорума). За 42 ми је важно да узме неко ко није Лудак а нормалан је.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ri
Zar linije ne smeju da se dele? Otkud sada ovo?

Mislim ako nam zapadne B&B Linea na 33 srećan sam, 47 & 48 RIP, isto i 401 & 402
RIp i 49 sa m&m-om katastrofa su bar ce biti 2 busa od transprodukta i 1 od m.t prevoza šteta sto nije knezevic uzeo celu.51 bane šteta sto nije samo transjug ali oni ce deliti 55 sa knezevicem
 
Vrh