Šta je novo?

Privatni prevoznici

^^^Hoćemo Strelu Beograd, dole GSP, dole Lasta! :ROFLMAO:

Nek ih bude što više. Izgleda imaju baš dobro iskustvo s Mečkom.

Inače u sve sam mogao da poverujem, samo u celu seriju novog Citara nisam. To je poslednje što se u ovom raspadu od grada moglo očekivati.

Bilo bi dobro da privatnici počnu da uzimaju pored M.A.N-a i Mercedesa i nove Solarise i Iveco, mada Lasta je imala iskustva i sa VDL-om (koji mi uživo deluje kvalitetno).
 
Akia od C&LC na liniji 73
IMG_20230924_151151099.jpg
IMG_20230924_153445323.jpg
IMG_20230924_153456834.jpg
IMG_20230924_154421090.jpg
 
Nisam znao da i imaju bar neko kršteno vozilo, nisu ni te Akije nešto al su bar nove
 
MAZovi iz 2020./21. isto izgledaju lepo. Čista, klima ubija, sve pričvršćeno, nijedan panel ne visi.
 
Jel neko saznao šta znači ovo "Vozilo u procesu sertifikacije"?
 
Ništa bitno, neke provere koje ničemu ne služe.
 
Ima na Saginim Cobrama “Vozilo sertifikovano” tako da su to verovatno neke provere ispravnosti, klime itd
 
Ako su provere ispravnosti, ima da otpadne većina Mazova, Liaza, Akija i ostalih šklopocija.
 
Mozda se to radi sto je došlo čak i do Vucica o situaciji na 511 sa Clcom, bez vodje ništa, to vam je Srbija gde se jedan čovek za sve pita
 
Meni deluje kao da je neki rođak imao višak samolepljivih nalepnica, pa da se ne bace.

Očekujem nakon ovoga, da dobiju i nalepnice "Sertifikovano vozilo". Kao garancija kvaliteta i bezbednosti, ali malo morgen...
 
Clcovi manovi su ofarbani i registrovani tako da bi uskoro trebalo da izadju na ulice
 
Kako ja zamišljam proces sertifikacije:
Grad: Doći će naši ljudi da provere vaša vozila.
Privatnici: Ok.
Grad kad dođe kod privatnika: Ništa uzmite ove nalepnice zalepite na zadnju stranu vozila i to je to.
Privatnici: Okej uradićemo.
Grad nedelju dana kasnije: Evo sertifikovani ste svi, izvolite nove nalepnice zalepite umesto prošlih :D
 
Nije daleko od istine. Ili ono kao pro forme gde su vam autobusi, privatnici evo ih. Oni kao aha to je autobus i jos jedan... Pa nisu losi. Privatnici kao odlicni su. E super evo vam ove nalepnice zalepite i hajde vodite na rucak, sertifikovani ste.
 
Jel to M&M trans company dobio neke polaske na 50ici jer vidim mnogo više njihovih Ik 112M od ponedeljka, nego sto su pre vozili, često naidje po 4-5 komada zaredom
 
Neki Arivin Ik112 na 58 vozi sa otvorenim poklopcem motora. Mislim 40068
 
Vrh