Šta je novo?

Privatni prevoznici

Oво је јако бедно... Боље да приватницима дају 67 уместо 601.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=379606#p379606:2sjinx43 je napisao(la):
Дошљак » 06 Apr 2016 08:02 am[/url]":2sjinx43]Oво је јако бедно... Боље да приватницима дају 67 уместо 601.
Šta će im to, pa tu nema para?
Vidi se lepo sistematsko sređivanje one priče da će GSP i privatnici doći 1:1 po broju vozila na linijama...
 
Oвако онда фали још да дају Ласти цео потез 700 па да укину погон Земун.
 
Neće dati Lasti, nagađa se da će raditi 83 ovi iz Zemuna, ali ne verujem da će to biti realizovano.
Čak šta više, ovo je donekle dobro, obzirom na žalosno stanje voznog parka, naročito novije generacije. Pre neki dan, na 601 4 vozila u kvaru od Tošinog Bunara dok Surčina, sva četiri iz 2012. i 2013. godine. Onda naravno, dođe do toga da ovi ne mogu da postignu turažu, kreće jedan po jedan da se isključuje kako bi postigli turažu, dođe do toga da u Surčinu na početnoj oće da linčuju ljude koji tamo stoje zbog nemogućnosti da krenu na polazak, jer vozila nema po pola sata. Ali njih to zabole, sistematski se radi na tome da se sve uništi i obezvredi, kako bi se ispostavilo da je GSP neprofitabilan, pa onda nekom privatniku sve ustupilo...
 
P42015 na liniji 94 8) 8) 8)





P42306

50067 na 47

50033 na47

P41404

P41414 sa strane crven a napred i pozadi beo

P42612 na 505

P40723
 
Svi se trude da ofarbaju autobuse u crveno, a Lekon ofarbao Fap-a u plavo.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=379882#p379882:5b08lvr3 je napisao(la):
direktor » 07 Apr 2016 05:52 pm[/url]":5b08lvr3]Mozda vise nece voziti u bg
To sam ja pomislio.
 
Nemora da znaci ja jos nisam video da je Kosava ofarbala neki svoj Liaz u crveno a ni Lui travel nije farbao vozila cini mi se da Lekon ima jedan Maz ofarban e sad nemogu da se setim oznake ali ima Maxipol reklamu sa strane a napred je farban u crveno
 
Ja ne znam koji je đavo Lekonu od jednom, svaka reklama na njihovim vozilima do sada nije pokrivala prednju i zadnju stenu, a sada kad su na to ugovorom obavezani, oni urade suprotno... Čini mi se da je ista priča sa Košavom, i reklama je ista :roll:
 
P42008 na 94


P42704 na 71


P42706
 
Приватни зглобни Ик 218 саобраћа на некој линији која иде Пожешком.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=379871#p379871:2ipmnhlb je napisao(la):
biftek » 07 Apr 2016 04:40 pm[/url]":2ipmnhlb]Svi se trude da ofarbaju autobuse u crveno, a Lekon ofarbao Fap-a u plavo.
Danas sam ga video kod Pravnog, rekao bih da je ono samo reklama. Ima neki kvadratni logo tamno-plave boje ispod prozora, a i cini mi se da je ostatak autobusa samo prelepljen reklamnom folijom, da ono nije farba. Doduse nisam video sta pise na logoima, ali u svakom slucaju mislim da je reklama. Svakako im ne ide u ruku da farbaju u plavo kada je nalozeno da bude crvena (i bela/bez) sema, ovako bi samo bacali pare.
EDIT
Sad sam proverio na gspbeograd.net, jeste reklama u pitanju, gradjevinska firma ili sta god, CRH.
 
Стигао још један полован МАН градски аутобус код Цврчка тј. ЦиЛЦ групе, исто хармоника, а колико на њему пише био је за превоз школске деце. Исто има троја врата, као и остали аутобусу који су скоро стигли. Овај је увежен из Немачке (из Тиршенреута).

Pogledajte prilog 1
 
20160412_130838.jpg


komentara bez
 
I Trans Jug na nekoj kobri ima najlon preko drugih vrata umesto stakla.
 
Sve udariti po dzepu sta im rade zamjenska vozila da sam potrefijo taj transjugov odmah bi zvao saobracajce da ga iskljuce
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=380645#p380645:16joxdgj je napisao(la):
marrecar » 11 Apr 2016 09:38 pm[/url]":16joxdgj]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=379871#p379871:16joxdgj je napisao(la):
biftek » 07 Apr 2016 04:40 pm[/url]":16joxdgj]Svi se trude da ofarbaju autobuse u crveno, a Lekon ofarbao Fap-a u plavo.
Danas sam ga video kod Pravnog, rekao bih da je ono samo reklama. Ima neki kvadratni logo tamno-plave boje ispod prozora, a i cini mi se da je ostatak autobusa samo prelepljen reklamnom folijom, da ono nije farba. Doduse nisam video sta pise na logoima, ali u svakom slucaju mislim da je reklama. Svakako im ne ide u ruku da farbaju u plavo kada je nalozeno da bude crvena (i bela/bez) sema, ovako bi samo bacali pare.
EDIT
Sad sam proverio na gspbeograd.net, jeste reklama u pitanju, gradjevinska firma ili sta god, CRH.
Vozio se njime pre neki dan, raspad, sigurno je rezerva. Ali je makar u komadu. Bolje i to nego selotejp..
 
Свих шест "хармоника" аутобуса, сем једног, које је увезла Ц и ЛЦ групација или ти приватни превозник Цврчак, су оцарињени и регистровани и имају наше таблице. Значи ускоро можемо да очекујемо појачање у градском превозу :) . Као што сам раније јавио и поставио слике, у питању су два МАН-а и четири Солариса и сви са троје врата. Код једног Ман-а, скроз лево на слици, нешто ових дана доста "чачкају" око мотора.
Pogledajte prilog 2


У задњем делу Ман-ових аутобуса нека од седишта су постављена једна наспрам других.
Pogledajte prilog 1
 
Gago, nece ih biti u gradskom saobracaju jer privatnici mogu samo solo na linijama koje su dobili. Eventualno ako dobiju ovaj tender za potez 600, pa tu da ubace. Naravno, osim ako Direkcija ne promeni pravilnik pa odobri zglobove na sadasnjim "privatnim" linijama.
 
Vrh