Šta je novo?

Privatni prevoznici

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=372756#p372756:1jt1l1em je napisao(la):
dare » Pon Feb 22, 2016 6:20 pm[/url]":1jt1l1em]NEKA JE VOZACU na liniji 55 LAKA ZEMLJA :cry: :cry: :cry:

IZDALO GA SRCE?! Vozač autobusa preminuo posle svađe sa biciklistom!



Slobodan Korać (60) vozač gradskog autobusa, na liniji 55, preminuo je u ponedeljak oko 16 sati u Ulici Lazarevački drum na Čukaričkoj padini u Beogradu, nakon svađe sa biciklistom D.M. (41)...

Kako saznajemo u saobraćajnoj policiji za sada se ne zna da li su vozač i biciklista imali i fizički obračun ili samo verbalni pre nego što je nesrećni Korać naprasno preminuo.
- Prema izjavi putnika iz autobusa biciklista je još od Beogradskog sajma konstantno vozio žutom trakom ispred autobusa i stalno je porvocirao vozača autobusa, koji je kod crkve na Čukarčkoj padini izašao iz vozila i žestoko se posvađao sa njim. Nakon svađe Korać je krenuo nazad u autobus i kada je seo za volan samo se srušio. Putnici su pokušali da mu pomognu, a pozvana je i ekipa Hitne pomoći koja je nažalost mogla samo da konstatuje smrt - kažu u policiji.
Kada je vozač preminuo besni putnici su navalili na biciklistu i samo nailazak patrole policije sprečio da ga linčuju.
Policija je na licu mesta uzela izjave svih svedoka ove tragedija, a nakon što je završen uviđaj telo nesrećnog vozača, za koga se veruje da je umro od srčanog udara, prevezeno je na Institut za sudsku medicinu gde će biti urađena obdukcija kako bi se utvrdio tačan uzrok smrti

izvor http://www.informer.rs/vesti/hronika/57 ... iciklistom

Čujem danas da taj dotični biciklista iz Žarkova ima stalno okršaje sa vozačima što autobusa što automobila. Očigledno da mu nisu sve daske na broju.
 
Kad mu neko bude prebrojao daske, onda će biti vozači su bahata st***...
 
Mora neko miroBuljivije rešenje da se nađe.
Nažalost njegovu provokaciju je čovek platio glavom.
 
Akia na liniji 26 nije propisno obelezena unutra, ne barem na jeziku koji znam

27d06a753a656ca53dba208dee30ab9c.jpg


eac3968e2bc89029d14a022d1a7c8198.jpg


e4b9490760e6680de2f64708bbc927ce.jpg


Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
unacop krenuo sa farbanjem Mazeva
Danas vidjen P40506


 
Jel njima zabranjen radio, i ako jeste zašto je? Ceo život se vozim busevima na gradskim, prigradskim i medjugradskim relacijama, vozači slušaju radio, na stranu izbor muzike, ali kad vozači ostalih vozila, prvenstveno kola, mogu da odvaljuju i zaglušujuće basove onda i ovi smeju da voze sa radiom...
 
Zbog SOKOJ-a, cim njihovi "inspektori" primete, omdah pisu dopis firmi da treba da placa autorska prava :lol:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=373871#p373871:2m5cezi5 je napisao(la):
Александар » 29 Feb 2016 06:00 pm[/url]":2m5cezi5]Zbog SOKOJ-a, cim njihovi "inspektori" primete, omdah pisu dopis firmi da treba da placa autorska prava :lol:
Legalističko nasilje. Zar nije prvobitno ta taksa uvedena samo za one koji su u mogućnosti da komercijalno eksploatišu tu muziku (privlače mušterije, pospešuju prodaju...) što je neprimenljivo na javni prevoz?
 
Ne znam detalje, ali pisano je negde na tu temu gde je SOKOJ tražio nekadašnjih 600dinara po danu po vozilu GSP-a.
 
Ако би возачи пуштали станице које репродукују говоре наших вођа мислим да би СОКОЈ одустао од накнаде, али и путници од вожње.
 
Ja se zbog toga već jednom opekao, pisah već, ali je bio gsp a ne privatni.
 
Preka Kaldrma - Petrovcic - Galenika, via Zeleni Venac :violina: :violina: . A pojedini kukaju na "duzinu" trase 85...
 
Ја мислим да једино Сага транс префарбава аутобусе како треба, са црним око стакла и белим а не све црвено
 
Presto je isto tako uradio kada je uzimao nove Ik103, ne znam da li je farbao stare. Pre neki dan sam video neki, nisam bio siguran da li je nov ili star, imao je onu zutu reklamu, ne znam za sta je bese.
 
Uh sto je ruzan potseca na neku trolu
 
Vrh