Šta je novo?

Privatni prevoznici

Možda danas. Radnim danom 601.
Osim ako nešto nije menjano od prošle nedelje.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=367392#p367392:3sjvx55q je napisao(la):
becks89 » Ned Jan 17, 2016 2:51 pm[/url]":3sjvx55q]
...mislim da nijedan bus iz gradskog nije toliko fotografisan i na toliko različitih lokacija :)
Pa nije ni čudo kad je jedna osoba uslikala 90% tih fotografija :D
GSP nije imao nesto posebnih reklama na toj seriji. Osim 448, 1371 je imao jako dobru reklamu za Masel. Sećam ga se sa 59-ke (mada nije bio redovan) ali nije ni dugo trajala, a 448 će jednog dana u muzej sa Cooler Masterom :D
Što se tiče M&M-a njihovi su bilbordi na točkovima sa bezbroj reklama, bilo je Cedevite, Forme Ideale, Nistec...
 

jedna grupna na Ledinama :)





P0216 na 45
 
A nemaju ni klimu to ce izgleda nabudziti do ljeta
 
гумени булдожер у нископодној верзији :gobb:
acika1994":1arxo7jy je napisao(la):
boyan92":1arxo7jy je napisao(la):
Na 81 novi niskopodni Liaz 5292 . Crvene boje.
Evo ga, slikan juce u Zemunu na 45:
ZJwQa2X.png
гспбеоград.нет
 
Jel to onaj jedan sto je bio u srb pa prefarbam
 
Ne znam, ali na ratkapnama se vidi ozbiljna rđa, ovo je niskopodnjak iz recimo neke 2008,9. godine, ima jako zanimljivu instrument tablu, prvi put sam video kod Rusa da se pojavljuju samo tri dugmeta za vrata :D
 
Meni se cini da je noviji, jer ti iz perioda 2007-2010 imaju malo vece farove, a tabla je kao na Conectu, ali sa znatno drugacijim instrumentima, inace najlepsa tabla na Liazu. ;) :D
 
Bile su ovde svojevremeno slike kada je dosao na testiranje u Beograd, pa je izgleda samo taj jedan i ostao, evo ga sad crveni se.
 
a ne taj sto je ostao je beli i dan danas je beo ovaj crveni je novi.Ja sam u pocetku mislio da je to taj sto je i ostao samo da je pocrveneo bio je na 45 ali me je sutradan sacekao isti takav samo beli.Ne znam da li su uzeli jedan ili dva takva crvena.Jedan je redovan na 81
 
P41815 na 35

P0525 na liniji 26 :cool:

M&M novajlija :D
P414715 na 3/58 :cool:


 
Niskopodni Liazi su radjeni po ugledu na Scaniu OMNICITY, mada koliko sam uspeo da iz voznji primetim, i dalje su previse tvrdi za nase uslove... Naravno za izdrzljivost im dajem plus, ali da li im je toliki problem da poboljsaju zavrsnu obradu, pa da lice na nesto? :o
 
Koliko para toliko muzike imaju oni i bolju verziju
 
A posto vidim Somi, da si dizao u nebesa Presto, pa kada su otisli da si ih "pljuvao", da li znas kakav je sad "kvalitet" prevoza na Altini gde je Unakop? Pa prst na panj mogu da stavim da je Presto pre bio super, jes da su bili krsevi od Ikarbusa, ali su 99% slucajeva postovali red voznje, sada na Altini samo da se domognes 707 i na konju si. Unakop i Kosava cenim da do danasnjeg dana imaju ispod 85% ostvarenih polazaka... Naselje je ogromno, a autobusa nema... Presto je bio zakon, nikad kasnjenja tamo nije bilo! Znam ja da ti nedostaje Presto na 302, ali jbg trazio si "Ikarmerc", vozikaj se sa njima... Dok Liaz 5292 opet ponavljam zavrsna obrada je jako losa, u odnosu na Kobru ocena do sada je 3- !!!
 
Ја сам пљувао Престо месецима пре одласка јер су постајали све гори како је 01.01 био ближи. 302 је сад супер линија јер немаш размаке од по 40 минута због дивљања Престових возача.
Ако је неко зажалио због распореда линија то си онда ти, сад уживај у Земуну и сањај гумене булдожере ;)
ПС: Што се тиче Икамерца, ниси свестан какву удобност пропушташ ;)
 
Mi ostadosmo bez Ikamerca na liniji 89 ali se nadam da ce vratiti Solarise na 89 inace ako naprave liniju 94(autobusi su jedno vreme bili krsevi) od linije 89 bice mi zao
 
Eto, ti imao probleme sa njima na 302, ali kako recimo na Altini ljudi nisu imali probleme sa njima, i to su radili 10 godina maltene ako je bilo ispod 5% neostvarenih polazaka godisnje, a pogledaj interval tamo, a pogledaj na 302... Sto se tice SNS Ikara, "udobnost" sam osetio nekoliko puta od Fransa do Slavije, i tri puta na Novom Beogradu (Kosmaj na 89), ono ko je projektovao da mi bubrege istrese na svaku rupu (bubrezni sam bolesnik, i ne bezim od toga) ili svaki prelazak preko sina kod Buvljaka treba ga nagraditi Nobelovom nagradom za glupost, isto kao i za gospodu koja su "pravila" trasu 707 kod Zemun Parka...
 
becks89":2j9qlkyn je napisao(la):
Ne znam, ali na ratkapnama se vidi ozbiljna rđa, ovo je niskopodnjak iz recimo neke 2008,9. godine, ima jako zanimljivu instrument tablu, prvi put sam video kod Rusa da se pojavljuju samo tri dugmeta za vrata :D
Ладно је нов, нађох на неком руском форуму слике испред фабрике :О
 
Vrh