Šta je novo?

Privatni prevoznici

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=366660#p366660:1i50o7mf je napisao(la):
loyola » 13 Jan 2016 05:40 pm[/url]":1i50o7mf]A ja ga slikao prosle nedelje i bas hteo da okacim inapisem kako ruzno izgleda :)





Ladno ja u busu ahahahahhaha :mrgreen:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=366724#p366724:1n99u1q1 je napisao(la):
solecar » 13 Jan 2016 10:02 pm[/url]":1n99u1q1]Da li je ovo isti model kao onaj što je uzeo M&M?
Ne, ovo je Ik-103, a M&M je uzeo niskopodne IK112M.
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=366727#p366727:1n99u1q1 je napisao(la):
Nikola '93 » 13 Jan 2016 10:18 pm[/url]":1n99u1q1]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=366660#p366660:1n99u1q1 je napisao(la):
loyola » 13 Jan 2016 05:40 pm[/url]":1n99u1q1]A ja ga slikao prosle nedelje i bas hteo da okacim inapisem kako ruzno izgleda :)

Ladno ja u busu ahahahahhaha :mrgreen:
Ti bi siš'o? :mrgreen:
 
Професионално су Ласти осигурали пролаз јер осим тога пише да се превозници морају појавити као самостални, а Арива и Банбус су заједно већ добили линије :D
Уговор се закључује на одређено време, на период до 30. априла 2016. године, односно до
утрошка обезбеђених средстава у износу од 233.000.000,00 динара са ПДВ-ом.
Зашто овако кратко?
 
Данас су Булеваром ослобођења прошла у колони три празна бела нископодна Волвоа са црвеним штрафтама на дну и изнад прозора. Предпостављам да је то неко појачање за Ариву.

Иначе на 78 поред већ поменутих жутих Думекових Кобри и Кошавиних Лиаза сам видео и плаво-зелени новији ИК 103 Банбуса и бели Бамиронов Волво.
 
Da nisu ovakvi?
Fotografija2369.jpg
 
Да, такви, само без икаквих ознака, мало прљави као да су им скидали рекламе.
 
To su vozila za prevoz radnika, poskidane su ove reklame :) Dugo su oni tu.
 
Lasta bi trebala od 15.01. da ponovo uđe u JTS .
 
Mislis od sutra ujutru?
Ipak nece, posto je paket linija za koji ce biti angazovani dostupan tek od 23.01. Do tada, Zemun i NBGD na linijama sa poteza 600.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=366965#p366965:3oiq8x8d je napisao(la):
becks89 » Чет Јан 14, 2016 11:23 pm[/url]":3oiq8x8d]To su vozila za prevoz radnika, poskidane su ove reklame :) Dugo su oni tu.

Шта, нископодни возе раднике, а на линије убацују оне зелене Мазове? :o
 
Valjda zato sto su stariji nego sto tender predvidja :dil:
 
Prijatelju gleda se godiste, a ne kvalitet autobusa... Ovi Volvoi sto su uvezeni iz Holandije su kao svemirski brod... Unutra prostora koliko ti dusa hoce, ali je mana njihova potrosnja. A Bamiron je stavio Megabuseve na 78, to jest oni vise nemaju Liaze tamo... Mazevi su ovako fotogenicni za slikanje, ali su leti prave gasne komore zbog malog broja prozora
 
Ovaj Volvo je stariji mozda godinu - dve od gmaza. Najzalosnije je sto su Mecke i plave Ikarbuse oterali u Nis, a odande dovukli gmazine.
 
Volvoi su 2004. godište, Mercedesi i Ikarbuse su oterali u Niš i nekoliko njih je van saobraćaja jer su im zakucali motori.
Mazovi su deo kupljeni od Čurdića iz Bg-a, a jedan deo je doteran iz Kragujevca i ta vozila su tu na granici od 10 godina...
 
ja bih rekao da su sva ta vozila prelazno resenje do dolaska novih vozila cuja se isporuka ocekuje.
cisto nagadjanje, da se razumemo, nemam nikakav info.
 
To je već rečeno, iznajmljeni su dok ne stignu novi. Čekao se tender, nisu hteli da kupe autobuse dok ne vide šta će dobiti.
 
Naravno, a to je potpuno logicno. :)

Nego....

2b9e5ce240107d4a1657f09c859e39cd.jpg


Pokusah da uslikam ovu crvenu cobru sa linije 59.
Slikano je ceceras oko 22:35
U donjem levom delu visi neka oplata.
Od stanice vidikovac crkva' do stanice skola, 'misko' je vozio sa upaljenim desnim migavcem, a odatle dalje ka labudovom brdu nije zatvarao srednja vrata...

:-O
 
U utorak sam video IK218 sa reklamom kod Doma Omladine. Nisam video broj linije, koliko znam Zemun nema linije koje idu tuda, pa sam povezao da je možda M&M na 58 ili pre prevoz radnika. Mada, bilo bi mi draže da je ovo prvo, M&M ih dobro održava, a i mladi su da trunu u garaži :)
 
Каква је реклама? Колико знам једини ГСП ИК-218 са рекламом јесте 448 (некада редован на 78, са црно-белом Cooler master рекламом која га је истицала). M&M би требало да чешће мењају рекламе, ако се добро сећам задњи пут је била за неки лек.
 
Mislim da oba njihova imaju reklame neke :D
A od GSPovih, sada jedini je 448 sa reklamom :D
 
Бекс, где је 448 сада задужен? :D Мало ми недостаје на 78, а сећам се када сам први пут ушао у њега на Славији како сам се зачудио откуд зглобни аутобус на 78 :D
 
Sa celokupnom družinom sa 78, radi na 601. :)
Jeste, bio je čudo kada se pojavio na 78, bio je jedini na liniji tada na 4/78, još kada mu je legla reklama, baš je bio atrakcija, mislim da nijedan bus iz gradskog nije toliko fotografisan i na toliko različitih lokacija :)
Baš mi žao što su ga stigli stručnjaci i raskantali, ali šta da se radi, takva je politika firme.

Kad se pomenuše ovi iz M&Ma, mnogo su im dobri zglobovi, jedan od njih mislim da je 2225 oznaka direkcije, ima pregršt nalepnica kod vozača i gore na panelu iznad njega, oko retrovizora i slično, vidi se da ljudi paze na njega...
 
Vrh