Šta je novo?

Privatni prevoznici

Upravo u jednoj od Bantovih Akia, i to jednoj od vrhunskih primeraka sa sportski spuštenim repom. Isti stariji vozač kad sam jutros ušao u bus oko 6h, i evo sad skoro pa šest opet, samo popodne. Koje su to smene kod njih, koji uslovi, kaže plata, ma džaba mu sve, i imaju vozače. Pa tako može i GSP da ih ima. Bezbednost i ZOBS, samo su pojmovi bez obavezujućeg karaktera.
 
Upravo u jednoj od Bantovih Akia, i to jednoj od vrhunskih primeraka sa sportski spuštenim repom. Isti stariji vozač kad sam jutros ušao u bus oko 6h, i evo sad skoro pa šest opet, samo popodne. Koje su to smene kod njih, koji uslovi, kaže plata, ma džaba mu sve, i imaju vozače. Pa tako može i GSP da ih ima. Bezbednost i ZOBS, samo su pojmovi bez obavezujućeg karaktera.
Банетови возачи раде 13-14 сати дневно.
 
Kako pravdaju tahografe? Verovatno neka teška nameštaljka.

Kamiondžijama policija pravi haos kad nešto prekorače manje od sat vremena.
 
Vozači kod gsp-a i privatnika su nebo i zemlja, prosto nije za porediti uopšte
Evo malopre primera toga, ima jedan vozač na 602 što vozi 70043, vozi ga svaki dan popodne i doslovno svaki pravac kasni i sad mi potpuno slučajno baš on naiđe i kažem mu:„Majstore kasnite”, na šta on odgovara:„Kasnim, jel? Ako kasnim zašto ideš kod mene, zašto ne ideš na neki drugi bus?”. Prijavio sam ga sekretarijatu pre jedno dve nedelje i oni su rekli da su nadležnima prosledili moju prijavu, ali, idalje se ništa ne menja i protiv takvih se izgleda ne može.
 
Не знам што пријављујете кад од тога нема ништа, поготово кад је Стрела у питању.
 
Ок је каснити по шпицу кад је гужва,хаос у периоду 15-18 часова,али каснити сваки дан ван шпица уопште није у реду,то је већ бахатост
 
И ја сам за намерно машење станице, наравно опет није стао на станицу.
 

Iako bih imao sve i svašta da kažem o Mobilitasu, moram reći da su sve lepo naveli oko ovog sramno nameštenog tendera u gore priloženom tekstu.

Zanimljivo ako se ostvari.
👇
U Mobilitasu nisu želeli da daju izjave u vezi sa ovim postupkom, ali prema našim saznajima Mobilitas (ranije Arriva) po svemu sudeći neće više učestvovati u javnom gradskom prevozu u Beogradu
 

Iako bih imao sve i svašta da kažem o Mobilitasu, moram reći da su sve lepo naveli oko ovog sramno nameštenog tendera u gore priloženom tekstu.

Zanimljivo ako se ostvari.
👇
U Mobilitasu nisu želeli da daju izjave u vezi sa ovim postupkom, ali prema našim saznajima Mobilitas (ranije Arriva) po svemu sudeći neće više učestvovati u javnom gradskom prevozu u Beogradu
Па да,а C&LC не смеју да пипну који су 100 пута гори од Мобилитаса.
 
-U Mobilitasu nisu želeli da daju izjave u vezi sa ovim postupkom, ali prema našim saznajima Mobilitas (ranije Arriva) po svemu sudeći neće više učestvovati u javnom gradskom prevozu u Beogradu.
 
Zanimljivo ako se ostvari.
👇
U Mobilitasu nisu želeli da daju izjave u vezi sa ovim postupkom, ali prema našim saznajima Mobilitas (ranije Arriva) po svemu sudeći neće više učestvovati u javnom gradskom prevozu u Beogradu
Sasvim realan scenario ako se ostvare najave sindikata i za poteze 300 i 400.
 
ЛУВ Браћа Шарац - Веолија (Транспорт) ЛУВ - Arriva LUV - Arriva Litas - MobiLitas.
 
Jao Radovane, crni Radovane, pa gde najbolji bus u Mobilitasu da slupaš..

received_7693510300731507.jpeg
 
Vrh