Šta je novo?

Privatni prevoznici

Evo par sličica iz garaže C&LC
Nova Scania
IMG-45409c25e5066d9f9bf7df29610397f8-V.jpg


IMG-8dfc3bd1b645137b99c52a11e947d916-V.jpg


IMG-d62702fee3204d183a4bc421910f82eb-V.jpg


IMG-ece7857da7873f8ab0c605e65a655a04-V.jpg
 
Po priči jednog CLC-ovog vozača kaže da će od septembra CLC preuzeti sve polaske na 94, a da će scania raditi subotom na liniji 33.

Sent from my RMX3710 using Tapatalk
 
Dumecov zglobni MAZ juče bio parkiran kod Pirandelove između MML-a i Kaluđerice.
 
Znaci jedino Strela i taj muceni C&LC za sada peglaju normalne buseve. Inace le l ih neko uslovio da umesto samozapaljivih MAZ-ova krenu da nabavljaju krstene buseve ili se tako zalomilo?

Krštene autobuse 😆

C&LC je nabavio 2 MAN-a (od kojeg jednog nismo ni videli nikada) & 1 solo Scaniu. I tu se krštena priča završava.
Sve ostalo Akie & BMC.

Kršteni su jedino da im je pop banuo u garažu, ovako teško..
 
1 Man koliko sam čuo, taj drugi nikad nije ni postojao, to su bile samo priče, a Strela ipak ima 11 Citata i imaće 200+ Conecta koji su u odnosu na ovo što nas sad vozi mašine od buseva.
 
Do sad sam se samo jednom vozio citarom. Bus me je baš oduševio. Udoban, savršen, nije mi se ustajalo sa onog sedišta. Na kratko sam izgubio pojam da sam u beogradskom javnom prevozu, jer se navikla zadnjica na BMC i Higer... Ne znam dal je citaru kvalitet dobar, ali udobnost je zaista na visokom nivou. Isto važi i za Volva iz Mobi Litasa. Ne ustaje mi se kad sednem u ta vozila.
 
Krštene autobuse 😆

C&LC je nabavio 2 MAN-a (od kojeg jednog nismo ni videli nikada) & 1 solo Scaniu. I tu se krštena priča završava.
Sve ostalo Akie & BMC.

Kršteni su jedino da im je pop banuo u garažu, ovako teško..
Samo jednu Skaniju? Ja mislio obnovili vozni park. Neka ih Strela kupi kao firmu, rashoduje BMC-ove i Akije i peglaju dalje sa MAN i Skanijama.
 
Катастрофа,уништише 610 само тако.И још варијација 610ЕА која понедељком од 6 до 12 иде преко петље Јаково,ужас стварно.
 
Катастрофа,уништише 610 само тако.И још варијација 610ЕА која понедељком од 6 до 12 иде преко петље Јаково,ужас стварно.
čekaj, jesu skinuli vozila sa 610 zbog nje ili?

P.S. ali zato je pojačana 🌟306🌟
 
Vrh