Šta je novo?

Privatni prevoznici

Живео Унакоп, јер да нема њега данас не би било 303. :vops:
Прво је цркао неки жути Мерцедес код Ливадица па је са 50 скинут један Лиаз, одмах у следећем кругу је на истом месту цркао #89 па је са 50 скинут још један Лиаз, па је неко време Унакоп одржавао 303.
DSC_6057_zpsjnm3p8oa.jpg

DSC_6058_zpsyl4gkcwm.jpg

ГСП је још једном демонстрирао каква је, што би рекао Стф, септичка јама :blah:
 
Gaspar18":201nynfp je napisao(la):
laki72":201nynfp je napisao(la):
Hehehe
'Ozrenbus' sa altine i njihovi 'fiat tenkovi' iz perioda 99-01
:D
Joj , kad se setim...
Burazeru secas se onih fiata menarinija sa onim ogromnim tockovima, pa je bio onaj IK4, jezim se na pomisao da su vremena Ozrenbusa proslost, ali ovi slepci na 73 su tu da nam pokazu da to jos traje :D... Ozren jeste imao kanturine, ali je postovao red voznje, a ovim retardima vecito nesto smeta :mrgreen:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Kt3Wiq_6VGM[/youtube]

Oвај ИК-4 на 1 минуту клипа? :D
 
Da... Dzigericu mi je tresao kolika je katastrofa bio... U rangu sa Liazima i madjarskim Ikarusima koji su dosli kasnije :p
 
i dok se mi danas odusevljavamo sa `Solarisima` 1977 godine poljaci voze Fap-Sanos


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IRlCiQRyEXM[/youtube]
 
И ФАП-Саноси и Икаруси Земун које су чак и производили лиценцно. Некада су Икаруси возили путнике по Пољској, Турској, СССР, а данас у Београду путнике возе Солариси, Кобре, МАЗови и ЛиАЗи.
 
Mozemo mi da pricamo sta hocemo, Ikarusi IK111, 161 i 166 su nesto najbolje ikada sto je izaslo iz te fabrike... Ako izuzmemo prototipove i ostalu druzinu, nesto najjednostavnije i najjizdrzljivije za svakojake uslove(narocito Beogradske i Sarajevske) je upravo bio taj model autobusa, sama mehanika, nema elektronike, mislim da nikada nece postojati autobus iz Ikar(b)usa koji ce se pohvaliti staroscu i kvalitetom kao ova serija :)
 
Ništa gore u životu nisam vozio, sve te Rabetine kako god ih zvali. Duva na sve strane, ide gde on hoće jako se teško održava pravac, ljulja, baca, udara, nepregledan užas.
Od domaćih , nazovi domaći SANOS S115 legenda BG asfalta, MAN SG licencno Avtomontaža.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qodvcAFaZ1c[/youtube]
 
Extra su mu popravili detalje, turili su ove veće brisače pa briše i krov, sviđa mi se što je vozač dobio konačno klimu, do sada nije imao u svim modelima.

@Žika, donekle se slažem što se "Raba" tiče, oni prozorčići kroz koje gledaš u retrovizor užaš, naročito leti, teško održavanje? Šta ima teško u održavanju Rabe? 7 puta je jednostavnija od bilo kog novijeg, ono možeš ako ti je dosadno na pauzi da prepraviš da šteluješ kočnice, gas i slično... Bile su tvrde, to stoji, daleko od udobnih, ali ko je tada i gledao da budu udobne, izdržale su što nijedan neće i na tome im hvala.
 
odusevili su me ovi novi Arrivini Ikarbusi
 
Tо је будалаштина, али може да се промени за 3 минута, верујем да ће Арива то сама урадити, то је ионако потрошан материјал. За разлику од Новосадских, пластифицирали су шипке на вратима па више нису жуте и офарбали су доње делове седишта у боју пода па то више на упада у очи као код Новосадских. Оквир таблица ми је такође симпатичан и драго ми је што су почели да обраћају пажњу на ситнице :vops:
 
Baš zato što je budalaština i toliko marginalna stvar, pokazuje koliko je IK neozbiljan, ako si već projektovao tako vozilo, moraš da proračunaš kakvi ti brisači trebaju? Možda sam baš previše hejterski nastrojen zbog svih "proizvoda" koje su izbacivali, ali meni baš ovo bode oči... Neki detalji su popravljeni i nadam se da će biti još ovakvih modela, jer će onda moći da ih usavrše! :)
 
dakle, ovo sa brisacima na Ikarbusu vec postaje groteskno.... :kafa:
 
Sta fali sledeci se preko cjelog displeja da prelaze sto sitnicarite sarkazam
 
Udes jutros na Bežaniji, Liaz sa A1, zalepio Clia za Megabusa i prešao u suprotnu traku gde je udario još jedan auto.
10429421_1562766497305525_3972416025719478188_n.jpg

Foto: FB
 
JohnnyLee":2wa7fdmz je napisao(la):
а када истичу уговори садашњим превозницима?
Колико ја знам крајем године.
 
Cini mi se da je novi ikar danas isao na 27 arivin
 
Novi Ikar na 27 ide od ponedeljka, kad su izašli u saobraćaj...
Što se tiče udesa, nemam informacije, rekao bih da je ovaj sa kliom zabo iza busa i da ovaj nije mogao da stane pa je skrenuo levo i naleteo na drugi auto...
 
Vrh