Šta je novo?

Prijave gradskim službama

Molim te okaci odluku ponovo nije bas citljiva
Ako je protiv pozarni put nema pravo da ga zagradi
Pozvati protivpozarnu inspekciju takodje
Ako pare misli da prisvaja za sebe to je pljacka
Na dopisu nema pecata skupstine stanara

Kamera raicevu preko puta biblioteke grada jos uvjek nisu zakrpili dok dio koji su nanovo raskoplai
Molim te tvitni neradnicima iz beokom servisa ponovo
 
20160927_171035.jpg
 
Dio koji su naknadno raspkopali su popravili a ovo su ostavili plus zrotar nije ponovo asfaltiran st*** nesposobna
 
@Saobracajna kamera, tvitnula sam ti prijavu, ne znam da li je proslo, nisam previse vicna sa tviterom.
Slikacu opet veceras onaj pamflet, pa kacim.
 
@direktor, naravno da nema pecata, kad skupstina ne postoji. Pokusali su da je formiraju i opstina je zahtev odbila jer nije bilo dovoljno potpisa vlasnika stanova. Lik koristi cinjenicu sto u zgradi 90% cine dede i babe koje ne mogu da mu se suprotstave. Drpio je zajednicku prostoriju jos 90ih, uzurpirao vesernicu, sad je na redu parking. Kola parkira inace u ulazu zgrade. Imaju tri automobila pa je resio da se obezbedi prisvajajuci drzavno zemljiste.
 
Ako neko moze da okaci mejl protivpozarne inspekcije, znacice mi, ne mogu da nadjem. Hvala svima puno na pomoci :)
 
Tammie82":ggf632xo je napisao(la):
@Saobracajna kamera, tvitnula sam ti prijavu, ne znam da li je proslo, nisam previse vicna sa tviterom.
Slikacu opet veceras onaj pamflet, pa kacim.

Prošlo je, videla si.

Dodao sam i onu drugu tvoju fotografiju, malopre mi je stigao DM:



Tražio sam da urgiraju jer je očigledno uzurpiran prostor uz falsifikat odluke nepostojeće skupštine stanara.

Mislim da će ovo doći i u medije.
 
Zanimljivo je da stoji znak osim za interventna vozila. Blokirali su protiv pozarni put

file.php
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=408356#p408356:48b9ptve je napisao(la):
Tammie82 » Pet Sep 30, 2016 2:47 pm[/url]":48b9ptve]
file.php

Skroman neki čikica 5000 din po vozilu godišnje + 200 din za ključ. :notok:
I još ima ne obuhvata dopunske radove.
 
Evo nesto vidljivije fotografije dopisa.
Druga slika je zanimljivost kako se doticni parkira u ulazu. Obezbedio covek sebi garazu i to potpuno besplatno. Sad je trenutno tu samo jedan auto, obicno su tri jedan za drugim. Imao je i gumu za cuvanje mesta, sad ju je izgleda sklonio posto ima rampu.

Pogledajte prilog 1
 
Papir je toliko kompromitujuci po doticnog ali ocigledno misli da mu se moze
Ja bi trazijo i uklanjanje kioska sa zelene povrsine
 
Lepo vi skupite stanare vozace i pokucajte na vrata tog dobrog komsije i raspitajte se ko je doneo tu odluku, kada i trazite sve papire i pecate. A onda lepo odsrafite tu rampu i parkirajte se kao do sada. A on moze taj papir samo da potpisuje koliko hoce, zatvorio je put interventnim vozilima, sto niko u Gradu (inspekcije ili ko god bi trebalo da izda dozvolu za parking) ne bi dozvolio.
 
Koji cirkus, šta ovaj zamišlja kad traži fotokopiju lk i dozvole. Treba staviti neke žardinjere kod ulaza da ne može proći kolima.
Koliko vidim sa slika ovo nije nikakav parking, nego samo prolaz do zgrade, tj. protivpožarni put.
 
Još jedan od serije sramnih tekstova blica.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ali, ne obuhvata 10m2 za izgradnju prelaza za vozila preko travnjaka! Vrh!
 
PRIJATELJ U JEDNOM GRADU IMA KAFANU!!!NAIME ISPRED KUCE TJ SIRINE KUCE PARKING JE DODELJEN SAOBRACAJNOJ POLICIJI!!!MOLIM POMOC U SMISLU INFORMACIJA DALI TO OPSTINA MOZE DA URADI I DODELI IM PARKING.... INACE ULICA JE JEDNOSMERNA A SAOBRACAJNA POLICIJA JE SMESTENA U ZGRADI ODMAH PORED TOG LOKALA!!!!HVALA PUNO...POTREBNA MI JA SVAKA POMOC
 
@Мићо Костићу, као прво, добро дошао на форум. Као друго писање великим словима значи да вичеш тј. да се дереш.

Као треће, дао си јако мало података за "проблем", без фотографија, који град ,... "Твој пријатељ" или ти треба да се обрати тј. напише пријаву градској инспекцији тог града. Наравно писменим путем уз опис проблема, са фотографијама. Ако може елктронским путем још боље. Иначе ако је тај паркинг јавна површина, градске власти могу да га доделе полицији на коришћење.
 
odlukom o ogalašavanju na teritoriji grada Beograda zabranjeno je oglašavanje na otvorenom prostoru. To verovatno ne važi kad su predizborne kampanje. A prijaviš komunalnoj inspekciji na tvojoj opštini pod uslovom da mora da ih uhvate na delu kako bi ih kaznili. Tako su mi objasnili.
 
Znaci gotovo nemoguca misija ali probacu, cuo sam ih i dan nakon slikavanja, sad sam bio na putu pa ako ih cujem opet prijavljujem.
 
@Хоботнице, укњижен плусићћћ.
Значи слободно се могу пријавити и ови "оглашивачи" циркуса, који нас већ месец и више дана, јачином звука-разгласа тероришу по Новом Београду из овог комбија.
Снимљено 28.септембра о.г. на раскрсници Тошиног бунара и Николе Добровића.

 
Vrh