Šta je novo?

Prijave gradskim službama

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=381410#p381410:x0wbbaz5 je napisao(la):
marrecar » 15 Апр 2016 04:11 pm[/url]":x0wbbaz5]Sinoc preko tvitera sam poslao prijavu Beokomu u vezi tri rupe koje je ostavila privatna firma koja je kopala da sprovede kablove do trafostanice u kraju. Te rupe su zatrpali zemljom i nekim sljunkom, a vec posle par dana, pogotovo posle ovih kisa, je to uleglo i prakticno postalo obrnuti lezeci policajac pa su vozaci kocili. Odgovor stize jutros od njih da je prijavljeno odgovornoj sluzbi, a evo pre sat i po-dva BG put vec asfaltirao.

А та надлежна служба којој су из Беокома проследили био сам ја 8) Даље је обавештен председник општине који је онда интервенисао код директора Београд пута да мало појачају екипе које крпе Гроцку. Драго ми је да је то коначно окрпљено.
 
Zamolio bih te onda da intervenises ponovo da se vrate na istu lokaciju, samo desetak metara napred da ponovo asfaltiraju slicnu rupu preko celog puta koja je nastala jos prosle godine na slican nacin, samo sto je tada istog dana asfaltirano i vremenom je to uleglo. Sad redovno lupa i udara, ne znam kako sam to propustio da prijavim, a ispred kuce je. Ili da opet saljem tvit? :)
 
stf":2y62l0ve je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=381410#p381410 je napisao(la):
marrecar » 15 Апр 2016 04:11 pm[/url]":2y62l0ve]Sinoc preko tvitera sam poslao prijavu Beokomu u vezi tri rupe koje je ostavila privatna firma koja je kopala da sprovede kablove do trafostanice u kraju. Te rupe su zatrpali zemljom i nekim sljunkom, a vec posle par dana, pogotovo posle ovih kisa, je to uleglo i prakticno postalo obrnuti lezeci policajac pa su vozaci kocili. Odgovor stize jutros od njih da je prijavljeno odgovornoj sluzbi, a evo pre sat i po-dva BG put vec asfaltirao.

А та надлежна служба којој су из Беокома проследили био сам ја 8) Даље је обавештен председник општине који је онда интервенисао код директора Београд пута да мало појачају екипе које крпе Гроцку. Драго ми је да је то коначно окрпљено.
Imaš li šta za Rakovicu da je kod tebe došlo?

TT
 
Beokom aplikacija za prijavljivanje problema.

OK izgleda, ali ono što smo svi zaključili je da nije problem sama prijava i njeno prosleđivanje nadležnima, već postupanje po prijavi...

Na prve dve slike su prikazane opcije za prijavu, a na poslednjoj ekran za samu prijavu problema (moj problem je što mi je šolja prazna, pa mora neko da je napuni)

1b6153d0be67d4dc9b571cb1ecbc128a.jpg


d1848b6282bc10e6ff091428906a1129.jpg


4d1a2f11e56dc873f73def8c587ade4f.jpg
 
Isprobacu mada nevjerujem da radi tj da daje rezultate
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=381980#p381980:x6kmhwxj je napisao(la):
marrecar » 18 Апр 2016 05:34 pm[/url]":x6kmhwxj]Zamolio bih te onda da intervenises ponovo da se vrate na istu lokaciju, samo desetak metara napred da ponovo asfaltiraju slicnu rupu preko celog puta koja je nastala jos prosle godine na slican nacin, samo sto je tada istog dana asfaltirano i vremenom je to uleglo. Sad redovno lupa i udara, ne znam kako sam to propustio da prijavim, a ispred kuce je. Ili da opet saljem tvit? :)

Ако су прошли, прошли су. Сад имају да покрпе рупчаге до Живковца па се можда врате за други круг.

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=381981#p381981:x6kmhwxj je napisao(la):
Saobraćajna Kamera » 18 Апр 2016 05:35 pm[/url]":x6kmhwxj]
Imaš li šta za Rakovicu da je kod tebe došlo?

Радим у Гроцкој, немам везе са Раковицом. :kk:
 
Što se tiče Beokomove Android aplikacije imam par zamerki koje ću im poslati.

Naime, slika mora da se prikači, ali ne može iz postojećih galerija u telefonu, nego mora da se uslika uživo.

Iako postoji GPS lociranje, potrebno je uneti adresu problema (a ne postoji polje za unos adrese). To sam saznao pošto sam prijavio jednu stvar, a operater me je pozvao posle pola sata da mi traži adresu mesta problema.

Ovo su po meni ozbiljni problemi, ali se lako daju popraviti.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=382856#p382856:34etzxly je napisao(la):
stf » 23 Apr 2016 08:03 pm[/url]":34etzxly]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=381980#p381980:34etzxly je napisao(la):
marrecar » 18 Апр 2016 05:34 pm[/url]":34etzxly]Zamolio bih te onda da intervenises ponovo da se vrate na istu lokaciju, samo desetak metara napred da ponovo asfaltiraju slicnu rupu preko celog puta koja je nastala jos prosle godine na slican nacin, samo sto je tada istog dana asfaltirano i vremenom je to uleglo. Sad redovno lupa i udara, ne znam kako sam to propustio da prijavim, a ispred kuce je. Ili da opet saljem tvit? :)

Ако су прошли, прошли су. Сад имају да покрпе рупчаге до Живковца па се можда врате за други круг.

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=381981#p381981:34etzxly je napisao(la):
Saobraćajna Kamera » 18 Апр 2016 05:35 pm[/url]":34etzxly]
Imaš li šta za Rakovicu da je kod tebe došlo?

Радим у Гроцкој, немам везе са Раковицом. :kk:
Vidim ja, poslao sam im opet za to i rekli su da su prosledili, a jos nista nisu uradili. Doduse nije ni toliko bitno i hitno koliko ono proslo jer je zaista bilo uleglo i bilo je opasno, pogotovo nocu.
 
Tu aplikaciju kao da je radio neko pripit da se tako izrazim a to za fotuk sto nemoze iz galerije to je tek posebna bahatost
 
direktor":s4krt1ka je napisao(la):
Tu aplikaciju kao da je radio neko pripit da se tako izrazim a to za fotuk sto nemoze iz galerije to je tek posebna bahatost
Slažem se, jer bi inače ja mogao ovo da prijavim u bka a ne mogu jer ne da iz galerije telefona da se upload. Amaterčine

52ec02e5e580723f2fb4f0b6917fd608.jpg


Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
Пробао сам синоћ беоком апликацију. Након пар рушења принсликању проблема успео сам некако да све завршим и пошаљем да би ми јутрос стигао мејл да им нисам дао адресу, а 100% сам сигуран да сам дао потпуну адресу јер сам тражио кућни број у мраку да бих дао што прецизнију локацију.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
20160512_110455.jpg


godinu dana ne mogu da stve stubice ispred vlade

20160512_094454.jpg


okrpili udubljenje da nije bilo pucanja cjevi ko zna kad bi uradili

20160512_094529.jpg


sad fali drvo koliko li ce vremena proci do sadnje
 
Zeleo bih da prijavim katastrofalno stanje nadvoznjaka koji povezuje Dunavski Kej i Dunavsku...moze li neko da mi kaze kojoj tacno sluzbi i na koju adresu treba prijaviti?

Osim podvoznjaka,to je jedini nacin da pesaci predju sa jedne na drugu stranu,jer drugog nadvoznjaka tj. pasarele nema,a promet ljudi je veliki da bi one bile ovako zapustene i propale...

Prvo,same stepenice su nakrivljene i nekako napravljene pod uglom,pa kad padne sneg i nahvata se led,vrlo lako se covek moze okliznuti kad se spusta niz stepenice ili penje uz njih.

Drugo,same stepenice su ostecene,sto znaci da je beton poodpadao sa njih i napravio rupe.

Trece,na samom nadvoznjaku je beton otpao,a lim ispod betona je od zardjalosti propao pa stoji rupa kroz koju necija noga moze komotno da propadne...







 
Telefon nista ne vrijedi evidetiraju i nista se ne uradi cak i kad zahtjevas pismeni odgovor bag** neradnicka
Bolje preko e uprave srbije
 
Hvala na predlogu..twitter nemam :( Imaju li neki mail?
 
Pa ukucaj e uprava stbije nadji na sajtu komunalna inspekcija prati uputstva o regiszraciji i rijesen problem
 
Twitter je možda najbolje rešenje jer je sve javno i svi to mogu da vide. Jedino je problem što oni samo prosleđuju nadležnom JKP, a zastoji su u samim JKP-ima.
 
Jos jedna bitka dobijena

Poslije duzeg dopisivanja sa inspekcijom bvk jdp fontana je konacno proradila

20160519_161531.jpg
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=387007#p387007:19xjx0gq je napisao(la):
Marc23 » 20 May 2016 10:55 am[/url]":19xjx0gq]Hvala na predlogu..twitter nemam :( Imaju li neki mail?
Preneo sam ja prijavu sa slikama, verovatno ce ujutro da mi posalju odgovor, pa kada bude prenosim. Mada odgovorice verovatno da su preneli nadleznoj sluzbi. Ti svakako prijavi kao sto ti je direktor predlozio, vise prijava ne skodi.

EDIT
Kao sto sam pretpostavio, prosledjeno je Sektoru za inspekcijske poslove.
 
Hvala ti puno!Verovao ili ne,podsticaj sam dobio na forumu,a nastavljam dalje dokle god nesto ne bude pokrenuto na bolje.
 
Vrh