Šta je novo?

Prigradske linije javnog saobraćaja – predlozi i rešenja

Ево још један баг на сајту у питању је линија 467 када се гугла "линија 467" излази са сајта секретаријата међутим када на сајту покушавам да укуцам линију нема је, такође ред вожње исто није видљив преузме само празан документ
Screenshot_20231109_203043_Chrome.jpg
Screenshot_20231109_203115_Chrome.jpg
 
Ево још један баг на сајту у питању је линија 467 када се гугла "линија 467" излази са сајта секретаријата међутим када на сајту покушавам да укуцам линију нема је, такође ред вожње исто није видљив преузме само празан документ
Исти случај и код мене, очигледно да је нису убацили на сајт,а требали су.Идеалан сајт за редове вожње,само кад би они били мало ажурнији са убацивањем линија и ажурирањем реда вожње,онда би били перфектни,без грешке.
 
Danas mi se član porodice prvi put vozio linijom 600 sa aerodroma, solo bus je bio dobro popunjen. S obzirom da je do sad koristio taxi, ovo vrlo dobra alternativa jer živimo blizu trase. Najveći problem je što linija kreće u 4, a trebalo bi malo ranije isto da ide (recimo od 3)
 
Линија 600 креће у 04:45 са Прокопа и 04:30 са аеродрома. Пре ње крећу 72 са Зелењака и 860и са БАС-а, обе у 04:00 тако да може да се стигне на аеродром нешто после 04:30. То одговара летовима из јутарњег таласа ако се путује само са ручним пртљагом и није превелика гужва на безбедносној и пасошкој контроли.
Треба да уведу и нешто са Трга републике до аеродрома око 03:15 за људе који имају и предати пртљаг или баш неки рани лет пре 06:00. Многе ноћне линије имају поласке са периферије у 02:30 и 02:40 тако да би требало да су на Тргу до 03:10
 
Линија 600 креће у 04:45 са Прокопа и 04:30 са аеродрома. Пре ње крећу 72 са Зелењака и 860и са БАС-а, обе у 04:00 тако да може да се стигне на аеродром нешто после 04:30. То одговара летовима из јутарњег таласа ако се путује само са ручним пртљагом и није превелика гужва на безбедносној и пасошкој контроли.
Треба да уведу и нешто са Трга републике до аеродрома око 03:15 за људе који имају и предати пртљаг или баш неки рани лет пре 06:00. Многе ноћне линије имају поласке са периферије у 02:30 и 02:40 тако да би требало да су на Тргу до 03:10
Хмм, можда 72Н да се уведе која би ишла у 00:30,01:00,02:00,03:00
 
Ево још један баг на сајту у питању је линија 467 када се гугла "линија 467" излази са сајта секретаријата међутим када на сајту покушавам да укуцам линију нема је, такође ред вожње исто није видљив преузме само празан документ
Pogledajte prilog 179939Pogledajte prilog 179940
Исправили су ово,сада приказује линију 467
 
IMG_20231115_182316.jpg

Ево сада и чешћи 860МВ који ће ићи на око сваких 30 минута.
 
Update:
351 саобраћа до центра Брестовика, 467 не
А обавештења за то нема... Секретаријат би требао мало више да се оглашава о изменама траса линија и изменама редова вожње,а не како коме дуне да то мења.
 
Од сад ластине линије са потеза 300 иду до Бргулица (Обреновца) 😂
20231203_160129.jpg
 
Није ми јасно из ког разлога праве толику разлику између градских и приградских линија. Као нпр што је 313 са све стајалиштима такође уклоњена са мапа јер је превозник ласта
 
Није ми јасно из ког разлога праве толику разлику између градских и приградских линија. Као нпр што је 313 са све стајалиштима такође уклоњена са мапа јер је превозник ласта
Најбоље да све линије и сва стајалишта на територији града Београда без обзира дал градаки дал приградски дал локални превоз,било би праведно.
 
Колико сам приметио,Лазаревчане не купују тиме што им пред изборе појачавају 580,581,видео сам да су мењали ред вожње на 560 и 860,мислим да су им појачали поласке.
 
Али има доста људи који улазе и на басу и код Палате правде,свуда је гужва што се Младеновчана тиче.
Pa dbr, oni koriste postojeće polaska. Možda su ovim potezom dobili jedan dodatan polazak ili nešto slično
Колико сам приметио,Лазаревчане не купују тиме што им пред изборе појачавају 580,581,видео сам да су мењали ред вожње на 560 и 860,мислим да су им појачали поласке.
Oni očigledno ne kukaju, očigledno je veći problem sa 493
 
Али има доста људи који улазе и на басу и код Палате правде,свуда је гужва што се Младеновчана тиче.
Али може се употребити и 46 од Палате до Мостара, а ко иде од Сајма 55 што није лоша опција
 
Vrh