Šta je novo?

Podzemni prolazi

Hajde ovako: Ako se uradi hidroizolacija kako treba i ako svi portali budu kao ovaj, biću zadovoljan. Zašto? Zato što ne treba to da bude neko fensi čudo. Treba da bude pristojan i čist podzemni prolaz. Zadovoljavajuće.
 
Pa da imaš onih koji misle isto ili slično kao ti, i ti bi pisao "ono što misle drugi da bi im se dopao". ;)
 
Hajde ovako: Ako se uradi hidroizolacija kako treba i ako svi portali budu kao ovaj, biću zadovoljan. Zašto? Zato što ne treba to da bude neko fensi čudo. Treba da bude pristojan i čist podzemni prolaz. Zadovoljavajuće.
Znači, OK ti je iskrivljeni lim i nedostatak rukohvata. :D
 
Nije mi ok, ali daću im prilike da isprave. Podsetiću da ove rekonstrukcije ne radi Grad Beograd (time mi je besmislenije da se Vesara slika pored njega), već privatni koncesionar.
Tako da dotičnog treba pridaviti.
 
Koliko mi je poznato, nije zabranjeno fotografisati se pored bilo kog objekta, nevezano za to ga je (g)radio (rekonstruisao), projektoavao (dizajnirao)... :D
 
IMG_20220613_181858.jpg
IMG_20220613_181914.jpg
IMG_20220613_181934.jpg
IMG_20220613_181949.jpg
IMG_20220613_182035.jpg
 

Kako su naveli iz ovog preduzeća ulaz u podzemni prolaz kod hotela Balkan građani su počeli da koriste u petak 10. juna u jutarnjim satima. Međutim tokom petka i subote:

– Pokretne stepenice su nekoliko puta bezrazložno isključivane preko sigurnosnog prekidača od strane NN lica. Svako pokretanje zahteva dolazak ekipe za održavanje;

– Pored toga, njihov rad bio je onemogućen ubacivanjem metalnih predmeta (šrafova) u gazišta eskalatora, takođe od strane NN lica;

– Pokušano je vađenje LED sijalica iz plafona nadstrešnice;

– Na ogradi pokretnih stepenica ispisan je grafit, navodi se u saopštenju.
 
Proslog leta setam Zorinom ulicom i nailazi poznanik sa suprugom i njihova dva dalmatinca, jedan od pasa je tokom razgovora odradio svoj poslic i zena hoce da pokupi ali je muz zaustavio i opsovao zamenika gradonacelnika i rekao da on dodje i pocisti. Zato me ne cudi ovolika destrukcija na sve sto je novo i lepo u gradu, ljudi imaju ozbiljnih psihickih problema i uvek krive druge za sve sto je lose.
 
Niko nije primetio da pajseri nisu sredili problem "prevoja", grbe na pola visine od podnozja do vrha eskalatora? Kada se vozite eskalatorom, negde oko polovine mozete da osetite kako vas stepenik naginje ka nazad. Suptilno, ali dovoljno da se izgubi ravnoteza.

Ja sam mislio da ce sa rekonstrukcijom to resiti. Zasto nisu, i kako uopste nastaje taj prevoj, kad je ceo mehanizam zamenjen... to su izgleda neke misterije koje nikad nece dobiti odgovor...
 
Bilo je u vestima da su oni huligani što su ubacivali eksere u pokretne stepenice pokušavali da odvale i nove led sijalice.
 
Ne razumem kojoj ekipi majmuna je zanimljivo da uništavaju tek popravljene stvari, da li ima nekog ovde ko mi može objasniti to iz njihove perspektive?
 
Naš dragi zamenik je, kao što većina vas zna, veoma aktivan na društvenim mrežama, ali je pridobijo prilično pažnje na Tiktoku od mladje demografije. Postavio je bio sad skoro montažu pre-posle za ovaj podzemni prolaz i većina komentara je od strane “tagera” koji govore kako jedva čekaju da dodju da išaraju ponovo novu čistu površinu. Kada se udje u profil tih tagera vidi se da su mahom svi deca do 14 godina u vrh glave i imaju gomilu snimaka na svom tiktok profilu kako šaraju bandere, zgrade itd. Bukvalno su postavili na svoje profile snimke sebe gde im se vidi lice kako šaraju javne površine, pa ovo bi valjda trebao da bude prelak posao za policiju, nadju roditelje dotičnog maloletnika i izvolte kaznu. Nakon prevaspitavanja od strane roditelja, kontam da bi barem jedan deo njih se opametio i prestao to da radi.
 
Naš dragi zamenik je, kao što većina vas zna, veoma aktivan na društvenim mrežama, ali je pridobijo prilično pažnje na Tiktoku od mladje demografije. Postavio je bio sad skoro montažu pre-posle za ovaj podzemni prolaz i većina komentara je od strane “tagera” koji govore kako jedva čekaju da dodju da išaraju ponovo novu čistu površinu. Kada se udje u profil tih tagera vidi se da su mahom svi deca do 14 godina u vrh glave i imaju gomilu snimaka na svom tiktok profilu kako šaraju bandere, zgrade itd. Bukvalno su postavili na svoje profile snimke sebe gde im se vidi lice kako šaraju javne površine, pa ovo bi valjda trebao da bude prelak posao za policiju, nadju roditelje dotičnog maloletnika i izvolte kaznu. Nakon prevaspitavanja od strane roditelja, kontam da bi barem jedan deo njih se opametio i prestao to da radi.
To se zove "nasilje nad maloletnim osobama". ;)
 
Vrh