Šta je novo?

Podzemni prolazi

Pa donedavno je moglo slobodno da se dodje tu ali su napravili kapiju kako bi otjerali pijanice i razne likove koji su se tu skupljali inace neko je kupio valjda srbija teks mogli bi te eskalatore da poprave ili par predaju gradu na odrzavanje ;)
 
Direktore,hoces reci da je zatvoreno non stop???Ja jednom bejah tamo pre neku godinu,dozivljaj je izuzetan jer nemas utisak da si u centru zgrada,ima neki svoj smek.

Secah se da prolaz nije imao osvetljenje u vecem delu.

Sto se tice terase mogla bi makar od 8 ujutru do 8 uvece da radi a da se uredi kao zelena terasa-urbani dzep kao ona u Sremskoj.
 
boca-ica":3q6lt5l8 je napisao(la):
U podzemne prolaze spadaju i ove zaboravljne terase koje zvrje prazne godinama





Zvrje prazne, zakljućane a vrlo lepo zamišljene i ,, ušuškane,,

Prostor koj prosto vapi da postane centar za razna dešavanja i razne performanse . . . .

Ako se neko dvoumi , to je Podzemni prolaz ispred Igumanove palate na Terazijama ka Balkanskoj


To je jako lep trgić, treba ga privesti javnoj nameni
 
Cool mesto za neki kafic sa zivom svirkom (ali ne sa turbofolkom naravno). Bas bi bilo strava sedis i gledas dole niz balkansku sve ispred tebe kao na dlanu, strava pogled, ispijas pice .. :kafa:
 
Eto imamo dva - tri meseca do proleca
da se osmisli, pokrene i uredi
pa da uživamo ove godine u ambijetu, sadržaju i panorami ;)
 
Homer i Vucko pomenuse da se uredi nalik na ono u Sremskoj, medjutim kad god prodjem onuda nema nikog. Aj sad je hladno ali i letos je bilo slicno, tako da mislim da bi isto bilo i ovde. Jedina prednost je sto ovo nije strafta ali okruzenje je isto.
 
Staviti i besplatnu ,,pistu-binu,,
za razne mankenske, imodne školice , bendove, grupe . . . .
pa dal ce biti prazno ?
Uz to oaza za po ladno :vops:
,,Kafeđija,, i da se brine o održavanju prostora-bine ako oće tu da radi :cool:
 
Uz dobro ladno :vops: i ove manekenkice ...... eto mene svaki dan tamo, i leti i zimi :)
 
vucko":3gu5cnr3 je napisao(la):
Koja glupost od izvestavanja...Mogli su da pozovu komunalnu policiju da oteraju ulicne prodavce pa da vidimo komunalnu jednom na delu bez namestenih akcija :notok:

Prilog je o prolazu zeleni venac kako je ruiniran,kako su tamo ulicni prodavci i.td.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nNwt7Pjs2sk

Evo i priloga na sajtu Studia B http://studiob.rs/info/vest.php?id=72196&kategorija=Beograd

Nego, zar oni ovim svojim izveštajem ne kopaju jamu sami sebi. Naime toliko su para uložili u sistem zaštite (tašno se sećam kako su se čekali "specijalni zvučnici" iz Londona) i sada CVRC.
 
astrodule":30fhfj2n je napisao(la):
...Nego, zar oni ovim svojim izveštajem ne kopaju jamu sami sebi...
Tako je - prvo su vandalima servirali antivandal zaštitu, da bi prolaz bio ruiniran (uriniran), a zatim su i izveštavanjem iskopali sami sebi rupu. A pritom je stvarno bilo toliko propagande o komunalcima, za povraćanje.

Ti komunalci su teška ikebana. Sada ih viđam da ne idu više u trojkama nego u peticama. Izgleda da se radi o žestokom isisavanju novca iz budžeta grada.
 
:laugh: .. klasicna muzika u prolazu na zelenjaku, da su pustali Indiru Radic pa bar da se sacuvaju ti informatori kad vec nece da raskrste sa tezgarosima
 
podzemniprolaz.jpg

4604372215_6e74e73198_o.png

sa ssc
 
U Minsku menjaju ulaze u podzemne prolaze na svakih 10 godina. Oni postavljeni 2003. visu nisu estetski prihvatljivi
bel05_7455.jpg

pa se postave novi
5267eb866ae0ab63539929cbdd62984c.jpg

za to vreme u Beogradu kako je Tito otvorio tako je i danas
21928684.jpg
 
Директоре, признај да си у ствари снимао ове три, али ти је апарат мало клизао из руке због "врућине" :D
 
Par puta u zadnjih mesec dana sam odlazio u grad i isao ovim podzemnim prolazima na Terazijama. I iskreno, ono sto me je najvise iznerviralo je to sto se ne vodi racuna o platformama za invalide. Sa jedne strane je jedan ulicni prodavac novina i slicnih stvari postavio svoju "tezgu" bas kod prilaza za platformu. Niti moze da se pridje, a cini mi se da ni platforme ne rade. Sama platforma se nalazi negde na sredini stepenista, upravljac mislim ni da ne radi, udaljen je od stepenista tako da sam invalid ne moze da ga uzme u ruke vec neko drugi to mora da cini. Oznake su izbledele, blago receno, katastrofalno i sramotno stanje.
 
Ti liftovi-platforme su klasična uvaljacina ne u korist infalida vec za privatan djep

Pametnije bi bilo da su napravili poseban pešački prelaz (kod somenika 5 obešenih )
nego sto su te glupave mobilne platforme, koje samo jedu i ješce novac
nit smo u izobilju niti ih invalidi očigledno ne mogu stalno koristiti

Podzemni prolazi mozda ce imati svetliju buducnost sa metroom
a dotle stideti cemo ih se još dugo. . .
 
Vrh