Šta je novo?

Podzemni kontejneri

Ovo se pre par dana pojavilo u Cetinjskoj ulici, na mestu potpuno razvaljenog klasičnog podzemnog kontejnera. :o

imag0035.jpg
 
ЗНачи затрпавање подземних и постављање опет надземних ... и одоше милиони у ђубре ... овима на власти су финансије очито - за********* ... играла се деца ...
 
Није ово надземни Стф, видиш да има ово на врху где се качи кука која га подиже. И ово је подземни.
 
ovaj ako je podzemni deluje da je praktičniji od prethodnog.


jedino što je plastikaner.
 
Шоми, рупа где је био подземни је асфалтирана ...
 
То нисам приметио, али чему онда ово за качење, поготово јер је од пластике? :?
 
Možda je viseći kontejner, da zaštićeni gačci mogu da kake kulturno, a ne po ulicama, automobilima, ljudima.....
 
Nova vlast nova firma novi kontisi , mogli bi ovi dobiti prijavu za kontis da vidimo sta ce pametno da odgovre , kod mene u kraju su pored podzemnih uveliko vratili nadzemne
 
Ja sam veliki protivnik kontejnera na ulici. Nadzemni, podzemni, viseci, kakvi god.
Nekada je svaka zgrada imala Smecare - mesta gde su kante ili kontejneri. Higijena je bila zavidno bolja jer je komsija komsiju opominjao ako baci pored, ili ne zatvori poklopac. Vidim da je u Becu takav sistem prisutan i danas i odlicno funkcionise.
Pri tom, lokalni trgovac nece moci da za jedno pre podne napuni kontejner ambalazom, vec ce morati da ima svoj kontejner za svoju radnju.

Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2
 
Juče sam video na Studentskom trgu kako mališan pripadnik romske nacionalne manjine ulazi u podzemni kontejner. Za dve sekunde je ušao.
 
Ma ne, mali se uvukao kao kada bacis kesu. To nisam video nikada
 
A kako je izasao , stvarno neobicno sledeci put telefon u ruke , snimaj
 
U Stepi podzemni kontejner, ne znam da l bas ovoliko treba da ulegne sa strane ili su namerno tako napravili

 
Naravno da netreba izgleda da su stavljali dva modela u stepi
 
Moravac":1sbjeuer je napisao(la):
Ma ne, mali se uvukao kao kada bacis kesu. To nisam video nikada
Други пут кад тако видиш да уђе, само закочиш улазу клапну са неким дрветом или неком шипком, између те улазне покретне клапне и дела који је учвршћен, и не може да изађе док га неко од његових или већ не "ослободи" ! :p
Јесте црно, али је делотворно.
 
и не може да изађе док га неко од његових или већ не "ослободи" !
Ima i napuštene dece (,,klijenti,, svratišta za decu )
a koja nisu u sklopu organizovane crne reciklažne mreže

Od dobrog fazona svašta može poci naopako
....pa do toga da nekog i nosiš na duši ... :!:
 
Nemojte se igrati sa takvim stvarima... Ta deca su najmanje kriva. Najkrivlji je sistem (drzava) koja njihovim roditeljima dopusta da rade sta hoce i gde hoce.

Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2
 
Или још боље да потпалимо пећи, мало бодљикаве жице, једна барака, па сви у ред на туширање. Шта се све неће написати на овом форуму.
 
Стварно не могу да верујем шта је овај Гага написао.
 
Ljudi ja mislim da je sarkazam a da ste se nalozili
 
Delija":2th1l5o6 je napisao(la):
Стварно не могу да верујем шта је овај Гага написао.

"Овај" Гага је то написао и помало у шали и сарказму, али помало и у збиљи.
Имам јако лоше искуство са овом заштићеном националном мањином. Пре 26. година један циганчић је ударио моју мајку шипком по лећима, само зато што му је рекла да не избацује ђубре из контејнера (он је био у контејнеру) и не расипа га около. Мајка је била код контејнера да баци ђубре и то видела и рекла то што је рекла. Циганчић је почео да је псује, а кад се мајка окренула и кренула назад према згради, он је искочио из контејнера и шипком којом је превртао по ђубрету ударио је по леђима и побагао !
Даље нећу ништа да говорим, али.... од тада сам 100% променио мишљење о њима.
Мајка је мајка.
 
Vrh