Šta je novo?

Pešter i Golija i putevi na njima

Put Ivanjica Sjenica je koliko znam u dobrom delu rekonstruisan, čini mi se da su skoro asfaltirali deo oko Kladnice. Za dalje ka Tutinu nisam siguran.
Što se tiče puta Ivanjica Kumanica, asfaltiran je jedan deo oko 3 km u selu Kumanica koji je bio kritičan, trebalo bi da ima nešto malo lošeg puta pre Golijske reke. Takođe, od Prekog Brda ka Drugoj Poljani imaš dobar deo veoma lošeg puta ka Sušici. Taj deo je oko 8km, trebalo bi da je NP Put jedan deo od 3 km asfaltirao ali svakako je put za izbegavanje osim ako ne voziš terensko vozilo.
Svakako bih odabrao prvu opciju da sam na tvom mestu.
Ako bih birao put po lepoti, onda druga opcija preko Golijske Reke i Prekog Brda.

Prva opcija mi deluje onda dosta privlačnije, naročito jer putujem noću.
Hvala vam puno na vašem odgovoru.
 
Svakako, nema na čemu!
Ako možeš posle puta samo da nas informišeš kakav je put od Ivanjice do Sjenice, posebno posle Kušića i Javora. Ako ti nije problem
 
Svakako, nema na čemu!
Ako možeš posle puta samo da nas informišeš kakav je put od Ivanjice do Sjenice, posebno posle Kušića i Javora. Ako ti nije problem
Naravno. Smatram da ako pitam kakav je neki put da bih znao za sebe ako nisam siguran, i dobijem odgovor / preporuku prvo što uradim je da se zahvalim. A onda nakon što prođem tim putem, podelim na tom istom mestu sa drugima svoje iskustvo kojima bi to isto bilo od koristi. Smatram to osnovnom kulturom i vaspitanjem.

U zavisnosti od toga kada budem prolazio tim pravcem, napisaću najkasnije do 21.08, ali gotovo sigurno i dosta ranije ali ne mogu da garanjtunjem (kroz dan, dva, sedam, osam) .
 
Vrh