Šta je novo?

Pešačke zone

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=455035#p455035:22ue97ch je napisao(la):
DzonTravolta » Sre Maj 31, 2017 3:59 pm[/url]":22ue97ch]U članku kažu da nije nikakav ugostiteljski objekat. Možda je neka kockarnica...
Ako neće biti kafić onda će da bude ili kockarnica, ili pekara/ćevapbžinica ili banka (za buduće turiste). Petog nema. :D :mrgreen:
 
Možda nekakv butik ili prodavnica? :)

Ja se samo nadam da neće biti ništa što će dodatno da uzurpira deo pešačke zone.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prozori na grckoj kraljici ocisceni unutrasnjost ociscena od suta sve ogoljeno do zidova
 
Pa i da se otvori kafana ili restoran ne bi bio problem pošto imaju ovaj prostor https://goo.gl/maps/4sf1GHd7YMK2 odvojen od ulice žardinjerama pa nek tamo stave stolove. Problem je ako vlasnik bude bahat pa hoće više prostora i proširi prema Knezu.
A mogli bi i mural da obnove. :kafa:
 
Danas su u BG hronici rekli da je u ovom objektu zabranjeno otvaranje lokala koji pruzaju kockarske usluge.
 
S obzirom na to da je TC pokvario koncept ovog dela Kneza da bude mesto kulturnih institucija, mozemo ocekivati jos jedan ugostiteljski objekat.
Posto je ime zgrade "grcka kraljica" prikladno je da buduca namena ima veze sa Grckom. Eto, neka bude i grcki restoran.
 
Da sam na mestu ovih destruktivaca koji ispisuju grafite, pre bih išarao TC Rajićeva, da pokažem šta mislim o korupciji.
 
Infantilni izrodi koji još uvek nisu prerasli jaslice i fazu žvrljanja po zidovima.
 
maxresdefault.jpg
 
Grafiti po trotoarima su postali vrlo česti po NBGD. Prijavljivao više puta, ali šta mislite da li je Beograd put ikad očistio ili je zub vremena učinio svoje.
 
Mogli su bar grafite da ociste...sad mi je jesano zasto je "svecano otvaranje" bilo snimano bas tu...jer deo kod Tanjuga jos nisu zavrsili,jos uvek poplocavaju, iako je rok istekao, a i oni silni grafiti na belom mermeru Tanjuga ne bi bili toliko reprezentativni. :-/

Sve u svemu, plus za pesacku zonu, ali minus za odrzavanje fasada pored i neposovanje rokova.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=455247#p455247:jv63atil je napisao(la):
spatiotecte » Čet Jun 01, 2017 6:20 pm[/url]":jv63atil]Nesto mi kaze da ce ove zardinjere biti gazene samo tako.

Mozda po koja, ali ne verujem da ce masovno...

Veliki je pesacki deo, pa ne mora da se nuzno prelazi preko njih, a i dosta su izdignute, pa nije "usput" da bas onako predjes preko.
 
Veruj mi ljude mrzi da obilaze 10 metara, nismo mi svajcarci pa da da nam je razvijena gradjanska i ekoloska svest.
Daj boze da si u pravu, to bi bio civilizacijski napredak za srbe.
 
Данас сам прошао новим делом, некако ми ширина код гараже и Танјуга нереална и веома пријатна :)
 
Siniša Mali otvara nezavršenu pešačku zonu, juče su majstori radili do mraka da bi završili, a bogami i danas su radili parče od oko 200 kvadrata na kraju ulice. To je dokaz nesposobnosti i muljanja ove vlasti, skoro godinu dana stoji gradilište poluzatvoreno i bez radnika da bi na kraju poslednjeg dana majstori užurbano završavali posao. Naravno sve zbog produžetka radova i izmišljenih nepredviđenih radova.
 
Vrh