Šta je novo?

Parkiranje - zone, garaže,...

laki72":xsp2fty3 je napisao(la):
Zloupotrebicu temu, pa vam se unapred izvinjavam.
Sutra oko 10.00 bih trebao do jedne zdravstvene ustanove u okolini Arene.
Gde parkirati?

Pa idi metroom. A da, nema metro :(
Idi tramvajem. A da, nema tramvaj :(
paaa...sretno Laki.

P.S.
Karikiram malo Laki na ovu beogradsku saobracjanu nesrecu. Nadam se da se neces ljutiti.
Ja bih ti volio pomoci ali mogu ti samo pozeljeti brzo ozdravljenje i da nam se vratis zdrav i veso. tvoj drugar Rio :D
 
astrodule":2eha8snc je napisao(la):
Nema pravila. Na velikom parkingu ispred Arene se nađe po neko mesto, ali to je malo dalje od tvoje lokacije. Ja sam pre neki dan iz prve našao parking u AF borbe (na ulici - kosa mesta preko puta Lavlje kandže), ali to je bila čista sreća.
Vrtenje po bloku ti ne gine :(

Poslato sa telefona


Hvala astro, nije problem prepesaciti od Arene. reci mi samo dal mislis na parking oko same arene ili na onaj izmedju traka u ulici?





Trejsi":2eha8snc je napisao(la):
To ti je moj komšiluk, veriovatno nećeš naći mesto, u tom slučaju pogledaj iza VMC ona uličica što od NIS pumpe na autoputu do Hotela IN. Nije ti daleko, prođeš samo kroz park i tu si.


Aha, da, to sam prevideo. tu se ulazi iz Milentija Popovica, zar ne?

RioBL":2eha8snc je napisao(la):
laki72":2eha8snc je napisao(la):
Zloupotrebicu temu, pa vam se unapred izvinjavam.
Sutra oko 10.00 bih trebao do jedne zdravstvene ustanove u okolini Arene.
Gde parkirati?

Pa idi metroom. A da, nema metro :(
Idi tramvajem. A da, nema tramvaj :(
paaa...sretno Laki.

P.S.
Karikiram malo Laki na ovu beogradsku saobracjanu nesrecu. Nadam se da se neces ljutiti.
Ja bih ti volio pomoci ali mogu ti samo pozeljeti brzo ozdravljenje i da nam se vratis zdrav i veso. tvoj drugar Rio :D

Rio, nekada je pametnije cutati, nego pricati (pisati) samo da bi nesto rekao... :D
U svakom slucaju, ne zameram.
I da, izvinjavam se ako sam nekada slucajno aludirao da si `stranacki` bot, trol ili slicno.

ti si samo pomalo logoreican i volis da budes `mirodjija u svakoj corbi` ;)
a to nije nista lose, za razliku od... znas vec :sesir:
 
laki72, možeš i da uđeš iz Zorana Đinđića, samo skreni u blok kod Vagona odnosno tamo gde je nekad bio Blue market i samo pravo do kraja. Ako treba obeležiću ti na mapi.
 
Лаки, у попречној улици у којој је и Жутић, скоро увек има места испод пјешачког моста, испред улаза у гаражу а који се не користи. И испред саме ординације јер људи који су завршили преглед одолазе па има мјеста. Сједиш у ауту и чекаш, ако си некога довезао. Пажња ту стално кружи паук и носи. Ни случајно на тротоар. Носе и поред саме ординације ако станеш испред улаза у гаражу, који се такође не користи. Ала га написах. Снаћи ћеш се не брини.
 
Koristi se garaža, to je garaža od zgrade, nego se ne koriste nešto ta mesta oko ulaza u tu garažu (ulaz u garažu i ta mesta su inače ispod pešačkog mosta koji povezuje dve zgrade)
 
bydj.jpg


bydj-2.jpg
 
Веома неуспело. Потпуно пуст простор, голе плоче, повезане мостовима. Стари део 22. блока - 22. век за ово.
Да ствар буде још црња, зграде су очајног квалитета.
 
Počinje izgradnja parking mesta: Radovi ispred Instituta za majku i dete u Novom Beogradu
Beoinfo | 18. 09. 2015. - 07:19h | Komentara: 2

Potrebe za parkiranjem vozila kod Instituta za majku i dete rešiće se izgradnjom 104 parking mesta i rekonstrukcijom Ulice Radoja Dakića u Bloku 7 u Novom Beogradu. Radovi počinju danas i trajaće naredna tri meseca.

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/591283 ... m-Beogradu
 
Sklonili su zemlju i pripremaju teren za izgradnju parkinga i sa bocne strane Zorana Djindjica u smeru ka Kraun plazi.
 
Da je sreće, pa da prošire bulevar dr Zorana Đinđića na 3+3 saobraćajnicu u sredini. Sada se pravi i parking na neparnoj strani ka bloku 22, ali dobar je i parking kada već niko nije predložio proširenje na 3+3, proširenje može celom dužinom u sredini do ulice Narodnih Heroja, kada ne bi bilo parkinga u sredini Bulevara dr Zorana Đinđića bilo bi mesta i za 4+4 sa sve bašticom u sredini.
Kroz par godina prema potrebi saobraćaja može i 5+5 da stane bez travnate baštice, ali ko te pita za mišljenje. Ta saobraćajnica Bulevar dr Zorana Đinđića sa mostom preko Save u produžetku u onaj tunel kod Ekonomskog fakulteta što sada najavljuju da hoće da grade bi dala smisao tom tunelu sa Novobeogradske strane. Nije loše i ako se priključi na ulicu Vladimira Popovića kao što je sada sa tramvajskog mosta i to ima smislia jer veliki je broj stanovnika u pravcu ulice Jurija Gagarina i ka Surčinu.
 
Moze i 6+6 i 7+7, a mogu i svi bulevari na NBG da se prosire. Bar tamo ima mesta. :bash:
 
Kako nece da smeta? Pa zar nisu na toj deonici i ostavili tako siroko razdelno ostrvo da bi bio u tom delu nadzemni metro?
 
Стоматолог, кад буде једног дана у том делу Булевара Авноја надземни тј. метро на стубовима, ако буде, биће отприлике овако

 
Pre ce postojati teleportni portali na stanicama gradskog prevoza neko metro u ovoj ulici/gradu beogradu.
Ostavljam rezervu, ako ne bude mogućnosti teleportovanja za 50 godina, možda bude i metro.
 
Vrh